שידור חי: ישיבת מועצת העיר פתח תקווה

המשטרה קנסה חולה קורונה מאומת מפ"ת, שהגיע למקווה בעיר שהופעל בניגוד להנחיות

השוטרים בדקו את פרטיהם של הנוכחים במקום והתברר כי אחד מהם חולה קורונה מאומת, בן 46 תושב העיר והוא נקנס בדו"ח ע"ס 5,000 ₪."

בהמשך לשיפוצי הקיץ: ראש העיר הנחה על האצת עבודות השידרוג במוסדות החינוך בסגר

מדובר בעבודות תחזוקה הכוללות התקנת מזגנים חדשים ושיפוץ הקיימים וכן עבודות להנגשת מבנים ושידרוג מרחבי ההכלה. חלק ניכר מהעבודות התבצעו לאחרונה, במקביל למעבר של חלק משכבות התלמידים ללמידה מרחוק במשך מס' ימים בשבוע.

צפו: ארבע מחלקות חדשות מיוחדות לחולי קורונה קשים בבית חולים בלינסון

הבוקר (ה') נפתח מתחם האשפוז התת קרקעי לחירום בבילינסון מקבוצת שירותי בריאות כללית הכולל 206 מיטות אשפוז. במתחם צפויים להקלט מחר כ 40 חולים מאיזור הצפון במסגרת מבצע ״ערבות הדדית״ .

ראש העיר נפגש עם שר האוצר בנוגע לתקצוב פרוייקטים משמעותיים להתפתחות העיר

במהלך הפגישה, הציג שר האוצר בפני ראש העיר את המתווה המתוכנן לסיוע לעסקים בתקופת הקורונה שיתקיים על פי מדרג וכן יאפשר סיוע גם בתשלומי הארנונה. ראש העיר מצידו הביע נכונות לקדם כל מתווה לטובת העסקים.

בצל נגיף הקורונה: המועצה הדתית פ"ת בפעילות נרחבת לקראת חגי תשרי

בעקבות נגיף הקורונה ומגבלות משרד הבריאות על התקהלות במקומות סגורים היה צורך במציאת פתרונות לפיצול המניינים. כך מסייעת המועצה הדתית בשיתוף ראש העיר לבתי הכנסת וקיום תפילות חגי תשרי

ראש העיר כינס ישיבת היערכות מקיפה לקראת הסגר

ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג ערך היום ישיבת היערכות מקיפה בהיכל התרבות עם כלל גורמי הרשות מכל אגפי העירייה והחברות העירוניות, לקראת הסגר הצפוי בחגים.

ראש העיר הנחה על האצת פרוייקט "עיר חכמה" וחיבור מוסדות החינוך לתשתית המשודרגת

לאור החלטת המדינה להעביר חלק משכבות הלימוד ללמידה מקוונת ובהמשך להחלטה על הסגר הצפוי, הנחה ראש העיר רמי גרינברג את אגף המחשוב בעירייה להאיץ את הקמת תשתיות האינטרנט החכמות וחיבורן לבתי הספר בעיר.

דרייב אין לבדיקות קורונה בפ"ת – כל הפרטים

החל ממחר (שלישי) ועד יום חמישי יחל לפעול מערך דרייב אין לבדיקות קורונה בפתח תקווה

יחידת החילוץ העירונית ערכה אימון למפקדים ביחידה

ביום חמישי בערב קיימה יחידת החילוץ העירונית של אגף הביטחון והחירום אימון למפקדים ביחידה.