חודש המודעות: חברת Lime ועמותת 'אחת מתשע' קוראות לנשים להיבדק לגילוי מוקדם של סרטן השד

במסגרת שיתוף הפעולה בין Lime לעמותת 'אחת מתשע', ייתלו אלפי סרטים ורודים וכרטיסי מידע על אלפי הקורקינטים השיתופיים של Lime; ומטרתו לעורר מודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד והנעת נשים לגשת להיבדק.

לכתבה המלאה»

ראש העיר, גרינברג: "מצוקת תושבי אם המושבות מדירה שינה מעיני ואני הופך כל אבן כדי שהמפעלים המזהמים יורחקו אל מחוץ לעיר"

ראש העיר, רמי גרינברג ותושבי שכונת אם המושבות הגיעו הבוקר לאזור התעשייה בסגולה כדי למחות על מפגעי הריחות והאוויר בשכונה. ההפגנה הבאה תיערך ביום שני הקרוב בכנסת.

לכתבה המלאה»

זיהום אוויר: עיריית פתח תקווה מארגנת הפגנות נגד מפגעי האוויר ב'אם המושבות'

עיריית פתח תקווה מגבירה הילוך במאבק בזיהום האוויר ומפגעי הריח מהם סובלים תושבי שכונת 'אם המושבות' בגלל המפעלים הסמוכים. ראש העיר רמי גרינברג ""תושבי פתח תקוה! בואו להפגין למען אויר נקי. הצטרפו למחאה. לא נסכים יותר למפגעי ריח ואויר ליד הבית שלנו!"

לכתבה המלאה»

עולמות סדוקים – חודש העלאת המודעות למניעת אלימות – כל האירועים

במהלך חודש נובמבר יציינו בכל העולם את המאבק למניעת אלימות נגד נשים. בפתח תקוה יתקיימו השנה מגוון הרצאות, מופעים, תערוכה ועצרת, אליהם מוזמן הציבור הרחב, במטרה להעלות את המודעות למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם. כל האירועים

לכתבה המלאה»

ראש העיר גרינברג: "המפעלים ממשיכים לקיים מפגעים סביבתיים ועל כן אין מקום ללכת לקראתם"

לאחר סירובה של הועדה המקומית לתכנון ולבנייה פ"ת להעניק למפעלים היתרי בניה לטובת הסדרת בנייה בלתי חוקית שבוצעה על ידם, התקיים דיון בוועדת הערר לתכנון ולבנייה במחוז מרכז בעקבות עתירת מפעלי טביב

לכתבה המלאה»