צפו: פטור מתור – קמפיין חדש של צעירים עם וללא מוגבלות מפתח תקווה

קמפיין חדש חושף את מצוקתם של אנשים עם מוגבלויות שקיבלו מהמדינה פטור מעמידה בתור לקבלת שירותים. רמי גרינברג ראש העיר פתח תקווה: "קבלת השונה והאחר אינה סיסמה בפתח תקוה אלא דרך חיים!"

לכתבה המלאה»

לומדי 'הדף היומי' סיימו מסכת ערכין

ביום שישי האחרון זכו משתתפי שיעור 'הדף היומי' עם הרב אליהו גינת לסיים את מסכת ערכין. מסכת זאת מצטרפת לעוד מסכתות רבות אותם למדו במסגרת השיעור שמתקיים לפנות בוקר כבר למעלה מ 20 שנה

לכתבה המלאה»

סיכום מדד השקיפות  ברשויות 2017: פ"ת במקום ה – 15 עם ציון של 85% וממוקמת ברמה A

ראש העיר רמי גרינברג "פתח תקווה נמצאת במקום מאד טוב בנושא השקיפות והבהירות של מידע ותהליכים פנימיים, ובשנים קרובות נמשיך להרחיב את הנגשת המידע ולהעמיק את שקיפות האתר העירוני עד לשקיפות מלאה".

לכתבה המלאה»

חברת תנובה תעביר את מטה החברה לפתח תקווה

בשבוע שעבר נפגשו נציגי חברת תנובה עם ראש העיר רמי גרינברג ושמע מהם כי חברת תנובה בחרה להעביר את מטה החברה לפתח תקוה, לרחוב דניב ברחוב יגיע כפיים. משרדי החברה ישתרעו על 11,000 מטר, 6 קומות בבניין של גילת.

לכתבה המלאה»

עיריית פתח תקווה מחזקת את הקשר עם הסוכנות היהודית ועם יהדות התפוצות

היום (ה') נפגש ראש העיר רמי גרינברג עם יו"ר הסוכנות היהודית יצחק (בוז'י) הרצוג ואנשי משרדו, לפגישת עבודה בנושא חיזוק הקשר עם התפוצות וכיצד העיר פתח תקוה אשר בעבר הרחוק קיימה קשרים הדוקים עם קהילות בתפוצות, תשוב ותחזק את הקשרים עם קהילות אלה.

לכתבה המלאה»

רחוב שוהם: אוטובוס ללא נהג הידרדר ופגע בעמוד חשמל ושלושה רכבים

חובשי מד"א מתנדבי 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לפני זמן קצר לרחוב שוהם בעיר עקב דיווח על אוטובוס ללא נהג שהידרדר במורד הרחוב חצה צומת, פגע בעמוד חשמל אותו הפיל , וכתוצאה מכך נפגעו 3 כלי רכב פרטיים , ואז נעצר.

לכתבה המלאה»