פתח תקווה מקדמת עיר בריאה ואורח חיים בריא – מונתה דיאטנית עירונית

ראש העיר רמי גרינברג המבקש לקדם את תחום הבריאות והשמירה על אורח חיים בריא מינה לאחרונה דיאטנית עירונית שתהיה חלק מוועדת הבריאות העירונית, ותפקידה יהיה לקדם את נושא התזונה הבריאה והעלאת המודעות לאורח חיים בריא.

לכתבה המלאה»

מיוחד: שיתוף פעולה של עיריית פ"ת עם Hazilu ממשק טכנולוגי – חברתי לאיתור והצלת נעדרים

פתח תקוה מגבירה את בטחון תושביה באמצעות מיזם עיר בטוחה, לאיתור משוטטים ונעדרים בסיכון. ראש העיר רמי גרינברג: "עיריית פתח תקוה היא הרשות הראשונה אשר תשתף פעולה עם הממשק הטכנולוגי Hazilu . אני קורא לתושבי העיר להביט סביבם, לפקוח עיניים ולזהות סיטואציות בהם אנשים נזקקים לעזרה, כי ערנות זו עשויה להציל חיים".    

לכתבה המלאה»

בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת: גני הילדים 'סביון' עוברים בשעה טובה, למבני קבע חדשים ומרווחים

תחילת שנת הלימודים בפתח ובפתחה בשורה: מאמציהם הרבים של הרב יוסף בוסו, הרב אליהו גינת בשיתוף עם ראש העיר גרינברג – נשאו פרי ו-2 גני הילדים 'סביון' של מעיין החינוך התורני, ברחוב חדרה בעיר (גילאי 3-4) עוברים ומתחדשים במבני קבע מרווחים וחדשים

לכתבה המלאה»

עיריית פ"ת נלחמת בעברייני הפסולת באמצעות מצלמות סולאריות

עיריית פתח תקוה החלה השבוע בפריסת מצלמות סולריות בשטחים פתוחים בפאתי העיר. מטרת הצבת המצלמות הסולריות היא לאתר עבריינים המשליכים את הפסולת באזורים אלו וכן מעקב אחר אירועי פשיעה וכדומה.

לכתבה המלאה»

המזוזה של האינטרנט, בין קודש לחול

איך חדשנות טכנולוגית מתחברת לעולם תשמישי הקדושה?  על הקשר בין תגובות בזאפ לרכישת תפילין. איזה פיצ'ר עוזר לרכישת מזוזות. ראיון עם הרב מימון שושן, סופר סת"ם, בעלים ומנהל בחנות היודאיקה האינטרנטית "קודש נט"

לכתבה המלאה»

חוזרים ללימודים: כל הפריטים שעדיף לרכוש דרך האינטרנט

החזרה ללימודים היא מרגשת (בעיקר כי החופש הגדול נגמר…) אבל היא גם לא זולה בכלל. מילוי העגלה במחברות, תיקים, עטים, קלסרים וקלמרים עולה יקר מאוד בקופה בסוף, ואין סיבה לשלם את הסכומים הגבוהים האלו. הדרך הנכונה לחזור ללימודים היא לקנות את הציוד דרך האינטרנט – ברשת תמצאו את אותם הפריטים בחצי מחיר ואפילו יותר מזה, ואם תזמינו כבר בימים הקרובים הם יגיעו בדיוק בזמן ליום הראשון!

לכתבה המלאה»

במוצ"ש: פסטיבל הבירה השלישי של פתח תקווה בפארק יצחק אוחיון

מעל ל-40 סוגי בירה שונים מהארץ ומחו"ל יחכו לציבור הרחב בפסטיבל הבירה השלישי של העיר פתח-תקוה. אלפי אנשים שנהנו בשנה שעברה, צפויים להגיע לחגיגה וליהנות מטעמים חדשים וממוזיקה איכותית של אתניX ובניה ברבי.

לכתבה המלאה»

דואג לספורט: ראש העיר רמי גרינברג הגיע למגרש האימונים של הפועל פ"ת

ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, הגיע הבוקר (רביעי) לסיור במתחם האימונים של הקבוצה בסירקין. גרינברג הגיע לסיור בהמשך לפגישות השוטפות בינו לבין הנהלת הפועל והכחולה, בנוגע לשיפוץ המתחם, שאושר על ידי ראש העיר ואף הורחב מעבר לתוכנית המקורית.

לכתבה המלאה»