עיריית פתח תקווה בצעד ענק כנגד הסכנות והתאונות הכרוכות ברכיבה על אופניים חשמליים

ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג, יחד עם רון כץ מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך בפ"ת, יצאו ביוזמה שמטרתה למגר את התאונות ולהפחית את הסכנות שבנסיעה על אופניים חשמליים בקרב בני הנוער בעיר- שיעורי בטיחות בדרכים הכוללים סימולטור ייחודי לרוכבים

לכתבה המלאה»

בעקבות תקיפת נהג האוטובוס בפ"ת: קווי דן בעיר מושבתים הבוקר

אסיפת המחאה של הנהגים מתקיימת, בתיאום עם הנהלת דן, בין השעות 9:30 ל-11:30 בבוקר, בתחנה המרכזית בפתח תקווה. בזמן הזה חברת "דן" לא תפעיל נסיעות שיוצאות מהעיר. ארגון 'תחבורה בדרך שלנו' "החלטה שערורייתית שאינה פותרת את מקרה האלימות הנקודתי"

לכתבה המלאה»

משרד החינוך בחר בעיר פ"ת כעיר היחידה במחוז ת"א בה יתקיים פיילוט חדשני למילוי מקום לגננות ולמורות

ראש העיר רמי גרינברג "אנו מאמינים כי התכנית החדשה תאפשר לאתר ממלאי מקום מתאימים ואיכותיים בזמן קצר ובכך תתאפשר שגרת לימודים רציפה בגן ובכיתות בית הספר"

לכתבה המלאה»

ראש העיר העניק תעודת הוקרה לאלי ענבי מפ"ת – אלוף ישראל בג'יו-ג'יטסו ברזילאי ונוגי

אליפות ישראל לשנת 2019 בג'יו גיטסו ברזילאי התקיימה לפני כחודש ברמת הכובש בחסות התאחדות הג'יו גיטסו התחרותי מסורתי בישראל ובה זכה תלמיד מפ"ת. השבוע ראש העיר העניק לו תעודת הוקרה

לכתבה המלאה»

ראש העיר רמי גרינברג נפגש עם עובדי המועצה הדתית פ"ת

ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג, ערך השבוע פגישת עבודה עם כלל עובדי המועצה הדתית בעיר ושמע על עבודת מחלקות המועצה. ראש העיר: "העירייה שותפה מלאה בשירותי הדת בעיר פ"ת, נמשיך להיות קשובים ולסייע בשדרוג שירותי הדת בעיר למען התושבים".

לכתבה המלאה»