בשביל הילדים: מאות גננות של רשת מעיין החינוך התורני פ"ת השתתפו ביום עיון לקראת פתיחת שנת הלימודים 

ברשת גני מעיין החינוך התורני פ"ת ממשיכים בהערכות של הצוות המקצועי, לקראת פתיחת שנת הלימודים ב 1 בספטמבר. גב' רות אזולאי מנהלת גני הילדים "אנו שמים דגש רב על רענון הנהלים הכשרת הגננות, וכן מענה לדרישות הגננות בכדי שילדי הרשת יקבלו את הטוב ביותר" 

לכתבה המלאה»

מכת היתושים ב'אם המושבות': ראש העיר גרינברג ערך סיור מקיף עם גורמי המקצוע

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה, ירד לשטח וקיים סיור עם גורמי המקצוע, על מנת לעמוד מקרוב ולבחון את הפתרונות וההתקדמות בנושא בעיות הניקוזים והיתושים בשטחים הפתוחים באם המושבות

לכתבה המלאה»

פתח תקווה מקדמת עיר בריאה ואורח חיים בריא – מונתה דיאטנית עירונית

ראש העיר רמי גרינברג המבקש לקדם את תחום הבריאות והשמירה על אורח חיים בריא מינה לאחרונה דיאטנית עירונית שתהיה חלק מוועדת הבריאות העירונית, ותפקידה יהיה לקדם את נושא התזונה הבריאה והעלאת המודעות לאורח חיים בריא.

לכתבה המלאה»

מיוחד: שיתוף פעולה של עיריית פ"ת עם Hazilu ממשק טכנולוגי – חברתי לאיתור והצלת נעדרים

פתח תקוה מגבירה את בטחון תושביה באמצעות מיזם עיר בטוחה, לאיתור משוטטים ונעדרים בסיכון. ראש העיר רמי גרינברג: "עיריית פתח תקוה היא הרשות הראשונה אשר תשתף פעולה עם הממשק הטכנולוגי Hazilu . אני קורא לתושבי העיר להביט סביבם, לפקוח עיניים ולזהות סיטואציות בהם אנשים נזקקים לעזרה, כי ערנות זו עשויה להציל חיים".    

לכתבה המלאה»

בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת: גני הילדים 'סביון' עוברים בשעה טובה, למבני קבע חדשים ומרווחים

תחילת שנת הלימודים בפתח ובפתחה בשורה: מאמציהם הרבים של הרב יוסף בוסו, הרב אליהו גינת בשיתוף עם ראש העיר גרינברג – נשאו פרי ו-2 גני הילדים 'סביון' של מעיין החינוך התורני, ברחוב חדרה בעיר (גילאי 3-4) עוברים ומתחדשים במבני קבע מרווחים וחדשים

לכתבה המלאה»