עיריית פ"ת נלחמת בעברייני הפסולת באמצעות מצלמות סולאריות

עיריית פתח תקוה החלה השבוע בפריסת מצלמות סולריות בשטחים פתוחים בפאתי העיר. מטרת הצבת המצלמות הסולריות היא לאתר עבריינים המשליכים את הפסולת באזורים אלו וכן מעקב אחר אירועי פשיעה וכדומה.

לכתבה המלאה»

המזוזה של האינטרנט, בין קודש לחול

איך חדשנות טכנולוגית מתחברת לעולם תשמישי הקדושה?  על הקשר בין תגובות בזאפ לרכישת תפילין. איזה פיצ'ר עוזר לרכישת מזוזות. ראיון עם הרב מימון שושן, סופר סת"ם, בעלים ומנהל בחנות היודאיקה האינטרנטית "קודש נט"

לכתבה המלאה»

חוזרים ללימודים: כל הפריטים שעדיף לרכוש דרך האינטרנט

החזרה ללימודים היא מרגשת (בעיקר כי החופש הגדול נגמר…) אבל היא גם לא זולה בכלל. מילוי העגלה במחברות, תיקים, עטים, קלסרים וקלמרים עולה יקר מאוד בקופה בסוף, ואין סיבה לשלם את הסכומים הגבוהים האלו. הדרך הנכונה לחזור ללימודים היא לקנות את הציוד דרך האינטרנט – ברשת תמצאו את אותם הפריטים בחצי מחיר ואפילו יותר מזה, ואם תזמינו כבר בימים הקרובים הם יגיעו בדיוק בזמן ליום הראשון!

לכתבה המלאה»

במוצ"ש: פסטיבל הבירה השלישי של פתח תקווה בפארק יצחק אוחיון

מעל ל-40 סוגי בירה שונים מהארץ ומחו"ל יחכו לציבור הרחב בפסטיבל הבירה השלישי של העיר פתח-תקוה. אלפי אנשים שנהנו בשנה שעברה, צפויים להגיע לחגיגה וליהנות מטעמים חדשים וממוזיקה איכותית של אתניX ובניה ברבי.

לכתבה המלאה»

דואג לספורט: ראש העיר רמי גרינברג הגיע למגרש האימונים של הפועל פ"ת

ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, הגיע הבוקר (רביעי) לסיור במתחם האימונים של הקבוצה בסירקין. גרינברג הגיע לסיור בהמשך לפגישות השוטפות בינו לבין הנהלת הפועל והכחולה, בנוגע לשיפוץ המתחם, שאושר על ידי ראש העיר ואף הורחב מעבר לתוכנית המקורית.

לכתבה המלאה»

ראש העיר רמי גרינברג לנציגי הסטודנטים "אפעל לקידומם ולקידום פעילות סטודנטיאלית צעירה וענפה בעיר"

ראש העיר רמי גרינברג נפגש עם נציגי אגודות הסטודנטים של המוסדות האקדמיים השונים באזור העיר פתח תקוה בלשכתו על מנת לשמוע מהם על הצרכים של הסטודנטים והצעירים וכן לבנות יחד איתם תכנית פעולה ועבודה שיסייעו להם להתגורר בעיר. 

לכתבה המלאה»

ההפגנות שמפריעות לתושבי כפר גנים בכניסת השבת

בשבועיים סמוך לכניסת השבת החלו להגיע אל שכונת כפר גנים בפ"ת מגפינים במסגרת המחאה שלהם נגד היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט. ראש העיר רמי גרינברג "נתתי הוראה לקנוס כל מפגין שמשתמש ברמקול. מגפון או כל מערכת הגברה"

לכתבה המלאה»

שר התחבורה סמוטריץ בפתח תקווה: "יצרנו תקדים שאומר שקצב השיווקים בסירקין יהיה תלוי ביצוע של פתרונות תחבורה"

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' וראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג נועדו הבוקר בעירייה ודנו יחד עם הגורמים המקצועיים על פתרונות התחבורה המתוכננים בפתח תקוה.

לכתבה המלאה»