ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג לראשי הרשויות: "חבקו את בני העדה האתיופית ואפשרו להם למחות"

ראש עיריית פתח תקוה בקריאה לראשי הרשויות בישראל: "חבקו את בני העדה האתיופית ואפשרו להם למחות לצד הסדרת המחאות ועזרה במתן מקום מסודר ומעטפת כדי שמחאות אלו יהיו לגיטימיות, על פי החוק וללא הפרעה משמעותית לאורח החיים התקין"

לכתבה המלאה»

השבת: הפגנה נגד חילול שבת בפ"ת. גרינברג: "אמשיך לפעול למען אחדות העיר"

כשלוש שנים לאחר ההפגנה של 'מזהירי השבת' מול קיוסק שלהבת בעיר, תתקיים הפגנה מול 'קשת טעמים' הפתוחה בשבת. ראש העיר גרינברג מנסה להרגיע את הרוחות "מבחינת העובדות, ניתן לראות כי הסטטוס קוו לא שונה בשום צורה" כל הפרטים

לכתבה המלאה»

תיעוד: מחאת יוצאי אתיופיה בפ"ת על הריגתו של הצעיר סלמון טקה

במקביל להפגנות ברחבי הארץ הלילה (ב') נערכו הפגנות של יוצאי העדה האתיופית בצומת סירקין וסגולה. ראש העיר רמי גרינברג ירד אל השטח להרגיע את הרוחות ולסייע לכוחות הכיבוי "דיברתי עם המפגינים ושמעתי את כאבם". צפו בתיעוד

לכתבה המלאה»

ראש העיר רמי גרינברג: "תתקיים פגישה עם שר התחבורה הנכנס בצלאל סמוטריץ בנוגע לתכנית מהיר לעיר"

ראש העיר פתח תקוה עדכן בישיבת מועצת העיר כי לאחר דיון והסכמה עם חברי הנהלת העיר, תתקיים פגישה עם שר התחבורה הנכנס בצלאל סמוטריץ בנוגע לתכנית מהיר לעיר בשכונת הדר גנים.

לכתבה המלאה»

מהנדס עיר חדש לפתח תקווה – איציק אוז'לבו מונה לתפקיד הבכיר

איציק אוז'לבו נבחר היום (א') לתפקיד מהנדס העיר ויחליף את חוה ארליך אשר שימשה בתפקיד בחמש השנים האחרונות. אוז'לבו שימש בתשע השנים האחרונות כמהנדס העיר והוועדה המקומית גבעת שמואל ומנהל אגף תשתיות.

לכתבה המלאה»

החל מאוגוסט: הרחובות בהם יוכלו תושבי פ"ת לחנות חינם ברחבי העיר

בהמשך להצעת ראש העיר רמי גרינברג לביטול החניה בתשלום ברחבי העיר (למעט במרכז העיר ובאזורים בהם נדרשת תנועה ותחלופת רכבים וקונים) יתחיל פיילוט של חנייה חינם בעיר פתח תקוה החל מיום חמישי ה- 1/8.

לכתבה המלאה»

חשד: שוהה בלתי חוקי מקלקיליה חטף שרשראות לקשישות בפתח תקווה • צפו בסרטון

במהלך חודש יוני השנה התקבלו במשטרת ישראל מס' תלונות מקשישים מהן עלה כי גבר חטף מהן שרשרת. עם קבלת התלונות החלה חקירה אינטנסיבית וסמויה לגילוי חשוד במעשה וחוקרי המשטרה הצליחו לאפיין דפוס פעולה דומה בכל האירועים, של איתור הקורבן, מעקב אחריו, חטיפת השרשרת שלצווארו של הקורבן ומיד בריחה במהירות מהמקום. 

לכתבה המלאה»

ראש הממשלה נתניהו: העובדה שהוקרת הנשיא טראמפ נעשית בפ"ת היא בעלת משנה חשיבות

ביום רביעי בשבוע הבא (3.7 בשעה 19:30) יתקיים טקס קריאת הכיכר המרכזית ברחוב חיים עוזר בעיר על שם נשיא ארצות הברית וידיד ישראל דונלד טראמפ. לקראת הטקס שיגר ראש הממשלה נתניהו מכתב לראש העיר רמי גרינברג "העובדה שהוקרת הנשיא טראמפ נעשית בפתוח תקוה היא בעלת משנה חשיבות". כל הפרטים

לכתבה המלאה»

חקירה: המשטרה הגיעה הבוקר לעיריית פ"ת ולקחה מסמכים הנוגעים לאחד המכרזים

במסגרת הלחימה הסדורה של משטרת ישראל נגד עבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית, פתחה הבוקר היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 בחקירה גלויה. עיריית פתח תקווה: "העירייה מסייעת ככל הנדרש"

לכתבה המלאה»