צילום: עיריית פתח תקווה

אופיר לייבוביץ׳ הוא יו”ר מועצת הנוער העירונית

ראש העיר רמי גרינברג: "ה. אני גאה בבני הנוער על התהליך היסודי והמקיף שביצעו לקראת הבחירות ובמהלכן ומאחל הצלחה רבה לאופיר"


למעלה מ-4,000 בני נוער השתתפו היום, יום שני, בהצבעה המקוונת והשפיעו על בחירת יו”ר מועצת הנוער העירונית, שלושה מועמדים מוכשרים ומלאי מוטיבציה ורצון טוב התמודדו על תפקיד יושב ראש מועצת הנוער העירונית:
אופיר לייבוביץ׳ – כיתה יב , בתיכון גולדה
אורטל נשיא – כיתה יא, בתיכון בן גוריון
ים אזולאי – כיתה יא, בתיכון עמל ב.
והיום ברוב קולות נבחר אופיר!

אמש התקיים פאנל מקוון בו נכחו כ-80 בני ובנות נוער מתיכונים שונים בעיר, ששאלו שאלות את המתמודד והמתמודדות. הפאנל היווה סיכום למסע הבחירות המקוון שנערך במהלך החודש האחרון. את הפאנל הינחתה אורטל שוקרון מנהלת אגף הנוער והצעירים, ולצידה שרון וולקני רכזת מנהיגות ויובל ממן מנחת המועצה.
היום כאמור התקיימו הבחירות באופן מקוון ובסופו של יום לאחר שנספרו כלל הקולות הוכרז על אופיר ליבוביץ כמועמד הנבחר.

ראש העיר רמי גרינברג “התהליך שבו בני הנוער מכל בתי הספר העל יסודיים בעיר בוחרים את יושב ראש המועצה העירונית המייצגת אותם בכלל הנושאים המעסיקים את בני הנוער, הוא תהליך דמוקרטי, מקיף וחדשני. בני נוער פעילים ומעורבים יהפכו בעתיד לאנשים בוגרים מעורבים, התורמים לחברה ולקהילה ומבקשים להיות חלק פעיל בה. אני גאה בבני הנוער על התהליך היסודי והמקיף שביצעו לקראת הבחירות ובמהלכן ומאחל הצלחה רבה לאופיר”.

רפי דהן המשנה לרה”ע וראש אגף נוער וצעירים “באגף נוער וצעירים אנו מאמינים שכלל התלמידים צריכים להיות מעורבים ולקחת חלק פעיל בתהליך הדמוקרטי, כך שהאפשרות לבחור את יושב ראש מועצת הנוער הייתה פתוחה לכל בני הנוער בעיר. אצלנו מתקיים הליך מעמיק וחינוכי המשתף את כל תלמידי ותלמידות העל יסודי בעיר שבסופו נבחר אופיר לתפקיד היושב ראש. איחולי הצלחה לו ולכל בני הנוער הפעילים”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם