צילום: עיריית פתח תקווה

איחוד אגפים – אגף הביטחון יאוחד עם האגף לפיקוח רב תכליתי

המשך התייעלות כלכלית בעיר: יאוחדו אגף הביטחון והחירום והאגף לפיקוח רב תכליתי. ראש העיר גרינברג "איחוד אגפים הוא צעד כלכלי מתבקש שישרת את העיר ותושביה"

ראש העיר רמי גרינברג החליט על מהלך להמשך ייעול המערכת העירונית ואיחד את האגף לפיקוח רב תכליתי עם האגף לביטחון וחירום. יריב סנדלון מי שמנהל את האגף לביטחון וחירום יעמוד בראש האגף המאוחד.

ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג “האיחוד בין האגפים מתבקש ברמה הכלכלית וגם ברמה המקצועית. מדובר על איחוד של כלל הצוותים והפקחים העובדים בשטח, איש איש בתחומו, האיחוד שלהם לאגף אחד ייתן תמונה מלאה של המתרחש בעיר בכל היבטי הפיקוח והביטחון. אני סמוך ובטוח כי איחוד האגף יטיב עם פעילות האגפים ועם העובדים והביטחון האישי של כלל התושבים יעלה”. גרינברג הוסיף “ביקשתי מיוסי לאור הצלחתו בהקמת האגף לפיקוח רב תכליתי והבאתו להשגים ברמה הארצית, לקחת על עצמו את הובלת וניהול אגף הארנונה ברמת השירות וההכנסות”.

כזכור, במהלך שנת 2019 עם כניסת ראש העיר רמי גרינברג לתפקיד, התבצעה התייעלות במערכת ונעשו צמצומים רבים בתקציב בכל הקשור להוצאות לטובת עובדי הרשות. בנוסף, פרשו מאות עובדים במסגרת תכנית הפרישה ולראשונה מזה עשרות שנים שהעירייה צמצמה תקנים ולא הוסיפה מאות תקנים, ולראשונה מזה עשרות שנים שתקציב השכר יורד ולא עולה בעשרות אחוזים. כמו כן, צומצמו תקנים של עשרה מנהלי אגפים ואוחדו אגפים, דבר הבא לידי ביטוי במבנה הארגוני ובהתייעלות האגפים. כך למשל אוחדו האגפים של רישוי עסקים ושילוט, אגף הרכב ואגף התברואה, אגף אירועים ואגף תרבות, אגף מינהלה וחינוך עם שירותי חינוך וחינוך מבוגרים, שלושה אגפים של המגזר החרדי והדתי אוחדו וכעת יאוחדו אגפי הביטחון והחירום יחד עם האגף לפיקוח רב תכליתי. בראש האגף המתוכלל יעמוד יריב סנדלון מי שמשמש למעלה משש שנים כמנהל אגף ביטחון וחירום.

האגף לפיקוח הרב תכליתי אחראי על הסדר הציבורי ואכיפת חוקי העזר והתעבורה המונה כעת כ-50 איש יאוחד עם האגף לביטחון וחירום המונה כ- 50 איש, ועוד כ- 200 מאבטחים וסיירים במיקור חוץ ואחראי על תחום הביטחון השוטף בעיר, לרבות האבטחה במוסדות החינוך, ניהול הפעילות השוטפת בעיר בעת חירום (לרבות בתקופה זו של התפשטות נגיף הקורונה).

יש לציין כי אגף ביטחון וחירום עבר שדרוג של ממש בשנים האחרונות, לרבות הקמת סיירת בטחון שפועלת 24/7, סיירת שטחים פתוחים, סיירות חינוך, סיירת מרכז העיר וכן משל”ט הצופה במצלמות המרשתות את העיר ונותן מענה בזמן אמת. נציין בנוסף, כי אגף הביטחון  מפעיל בימים אלו חמ”ל קורונה שנותן מענה מקיף לתושבים בנושא ופועל כדי לפנות חולים למלוניות ועוד.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם