ארגון יוצאי רומניה הודיע על תמיכה בראש העיר פ”ת איציק ברוורמן בבחירות הקרובות

יו"ר ארגון יוצאי רומניה בפתח תקוה, מוני שונשטיין הוציא בשבוע שעבר מכתב הקורא לתמוך בראש העיר לקדנציה נוספת. "הארגון שלנו זכה לעדנה שלא הייתה כמותה באף קדנציה אחרת" כתב שונשטיין.

מערכת הבחירות בעיר תופסת תאוצה וקבוצות שונות מתחילות לקחת עמדות ולהביע תמיכה במועמדים. בשבוע שעבר קרא מוני שונשטיין, יו”ר ארגון יוצאי רומניה בפתח תקוה לתמוך בברוורמן לקדנציה נוספת, זאת לאור תמיכתו של ראש העיר בפעילות הקהילה בעיר.

“ראש העיר פתח תקוה, מר איציק ברוורמן, פעל וממשיך לפעול במהלך הקדנציה הזו למען קהילת יוצאי רומניה. הארגון שלנו זכה בשנים אלו לעדנה שלא הייתה כמותה באף קדנציה אחרת, ודי אם נשווה את הסיוע שקיבל הארגון שלנו בפתח תקוה לארגונים דומים בערים אחרות, הרי שזו תהיה טעות מצדינו לקבל זאת כמובן מאליו.” לשון המכתב.

שונשטיין המשיך ומנה את מספר התחומים שבהם סייע ברוורמן בן היתר העמדת אוטובוסים לסיורים של הקהילה, ארגון כנסים העוסקים בזכויות ניצולי השואה וקורסים, חוגים והקרנות של סרטים בשפה הרומנית המיועדת לחברי הקהילה. “לזכותו של ברוורמן יאמר שמדי שנה הוא מקדיש תשומת לב ומסייע לנו בכל בקשה. מדי שנה יוצאת משלחת נוער לרומניה ונעשית פעילות ענפה למען חיזוק המורשת של הקהילה כאן בפתח תקוה. קצרה היריעה מלהכיל את הסיוע שאנו מקבלים מלשכת ראש העיר.” המשיך שונשטיין והוסיף: “חברות וחברים יקרים. זו השעה שאני קורא לכם להתייצב לצידי ולהצטרף, לסייע ולתמוך בראש העיר שלנו, איציק ברוורמן, לקדנציה נוספת. כולנו מתגייסים למטרה הזו”.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן