תיעוד מיוחד: ארגון רבני “בנועם” התכנסו בכפר גנים בפתח תקווה

בכינוס שנערך אמש (ג') בהשתתפות עשרות הרבנים חברי הנהלת "בנועם" והגאון הגדול הרב זמיר כהן יו"ר הארגון, הכריזו יושב ראש הארגון הרב ישראל מאיר ריאני וחבר הנהלת הארגון הרב בן ציון נורדמן על הקמת לשכת רישום נישואין אשר תיתן מענה בשעות הערב ובסופי שבוע


כחמישים חברי הנהלת ארגון “בנועם” המייצגים מאות רבנים מכל הארץ “בנועם” התכנסו אמש למפגש גיבוש מיוחד בשכונת כפר גנים בפתח תקווה.

מייסד הארגון הרב ישראל מאיר ריאני סקר את מיזמי בנועם והיעדים לשנה הקרובה ובין היתר ציין כי למרבה הצער הרבנות נתפסת בנושא של רישום נישואין כמשהו מיושן “מאז הוקם הארגון נתקבלו מאות פניות של זוגות בנושא רישום נישואין והדרכה לקראת החתונה יש צורך גדול למענה איכותי בתחום הרישום לנישואין”.

הרב בן ציון נורדמן חבר הנהלת הארגון הפתיע את הרבנים כאשר הכריז על “הקמת לשכת רישום נישואין ארצית אשר תיתן מענה לזוגות המבקשים להירשם לנישואין עד לחופה עצמה” הרב נורדמן הוסיף כי “הלשכה תמוקם באזור רמת גן והיא תחל לפעול כבר בימים הקרובים והיא תיתן מענה גם בשעות הערב ובסופי שבוע, כיום זוג שמבקש להירשם לנישואין בשעות הערב לא יכול למצוא מענה”

חשוב לציין כי הלשכה תפעל בהתאם לנהלים של הרבנות הראשית לישראל ומי שינהל אותה הוא הרב בן ציון נורדמן המתמחה בהנגשת שירותי יהדות בתחום זה ובתחומים נוספים. במצב בו הרבנות הראשית לישראל הולכת ונשחקת, ארגון בנועם שם לו למטרה להנגיש את שירותי היהדות על פי היסודות של הרבנות הראשית לישראל וכעת גם בנושא רישום נישואין.

קבני בנועם בפתח תקווה - צילום יעקב כהן  (6)
יו”ר הארגון הגאון הרב זמיר כהן ומייסד הארגון הרב ישראל מאיר ריאני. צילום: יעקב כהן

יו”ר הארגון הגאון הגדול הרב זמיר כהן הדגיש את המהפכה שארגון בנועם מוביל בתחום שירותי היהדות בישראל “ארגון בנועם משתמש באמצעות כלים לתת מענה לציבור גדול שלא על מנת לקבל פרס. עצם העניין שמתכנסים בכל המקומות ועוזרים אחד לשני זה דבר גדול” הרב כהן הוסיף “השאיפה שלנו להגשים את הייעוד המלא של בנועם שידעו בכל המקומות בארץ שיש מענה מידי בנושא דת”.


בכינוס השתתפו גם ממלא מקום ראש העיר פתח תקווה הרב אוריאל בוסו ומנהל האגף לתרבות תורנית הרב אליהו גינת אשר קיבלו תעודת הוקרה מארגון רבני בנועם, חבר מועצת העיר ירושלים מיכאל מלכיאלי, וחמישים רבנים חברי הארגון אשר מספקים מידי יום  שירותים באיתור תעודות נישואין, רישום נישואין, חופות עם יחס אישי ועריכת חופה מקצועית, בריתות עם יחס אישי לתינוק לפני ולאחר הברית, ייעוץ ועזרה בכל מה שקשור לרבנות ובתי הדין, עזרה למתגיירים, סיוע לזוגות שהתחתנו בחו”ל, פדיון הבן, מחלקה מיוחדת לליווי ולימוד בר מצווה, חנוכות בית, רבנים לאזכרות, והכל ללא דרישת תשלום.

קבני בנועם בפתח תקווה - צילום יעקב כהן  (4)
צילום: יעקב כהן
קבני בנועם בפתח תקווה - צילום יעקב כהן  (5)
צילום: יעקב כהן
צילום: יעקב כהן
צילום: יעקב כהן
קבני בנועם בפתח תקווה - צילום יעקב כהן  (7)
צילום: יעקב כהן
צילום: יעקב כהן
צילום: יעקב כהן

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לגן ילדים במרכז העיר עקב דיווח על פעוט שנמצא בחצר הגן כשהוא מחוסר הכרה

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן