צילום: עיריית פ"ת

בגלל המלחמה: אירועי יום העצמאות בפתח תקווה יתקיימו במתכונת קהילתית

עיריית פתח תקווה החליטה שלא לקיים את אירועי יום העצמאות במתכונתן החגיגית והמלאה, ולקיים אירועים במתנ"סים ובשכונות באופן קהילתי, בעיקר עבור הילדים והילדות.

ראש העיר רמי גרינברג אשר כינס אמש את כל הגורמים הרלוונטיים אמר: “לאור התקופה המורכבת, הוחלט השנה לצמצם את חגיגות העצמאות ולבטל את מופעי הזיקוקים. השנה יתקיימו אירועים קטנים לילדים בכ-30 מוקדים בשכונות, ברחבי העיר.

אין ספק, יום העצמאות הוא יום נשגב ואנו מודים בכל יום על שזכינו להקים מדינה. יחד עם זאת, רבים מאוד השנה יספידו את יקיריהם – מאות חיילים וחיילות, גיבורים וגיבורות אשר נפלו בחודשים האחרונים על הגנת המולדת. בנוסף, עדיין נמצאים בשבי החמאס 134 חטופים וחטופות שאנו מייחלים לשובם.

ביום העצמאות הקרוב אנו נזדהה, נוקיר ונעריך את המשפחות שהקריבו את היקר להן מכל ונתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים וכל החטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים”.

לציין, הטקס המרכזי לציון יום הזיכרון לחללי צה”ל ונפגעי פעולות האיבה, יתקיים כסדרו בבית יד לבנים. באותו ערב, יתקיימו טקסי זיכרון שכונתיים/בית ספריים, ומאוחר יותר יתקיימו אירועי “שרים ללוחמים” בהיכלי התרבות ובמקומות נוספים בעיר.

בערב יום העצמאות יתקיימו כאמור כ-30 אירועים מקומיים בשכונות השונות, ולא יתקיים אירוע מרכזי בפארק אוחיון.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם