בהשתתפות רבני העיר וראשי מד"א: מתנדבי 'מד"א – הצלה פ"ת' השתתפו במעמד תורה והצלה

המעמד שולב בסיום מסכת בבא מציעא שנלמדה על-ידי המתנדבים, השתלמות מקצועית וחנוכת אופנועים חדשים לארגון. רבני העיר הודו למנכ"ל מד"א על פעילותו הרבה למען המתנדבים החרדים. מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין ציין כי ימשיך להעניק למתנדבים את המקצועיות של מד"א כאשר הרבנים מתווים את פסיקות ההלכה
מדא הצלה פתח תקווה - צילום מבצעי מדא (2)

במעמד רב רושם סיימו מתנדבי מד"א – הצלה פתח תקווה את מסכת בבא מציעא, וערכו מסיבה לסיומה של תורה בשילוב קיומה בהצלת חיי אדם.

שיעור דף יומי מיוחד מתקיים מידי ערב עבור מתנדבי מד"א – הצלה פ"ת ומועבר ע"י המתנדב הרב עזריאל גרוס, בסיוע היחידה לחינוך חרדי בראשות הרב מנחם שוורץ. יחודו של השיעור הוא בהעלאת שאלות הלכתיות הנוגעות לטיפול בחולה בשבת ביום חול.

המעמד נערך בהשתתפות הרב הראשי של פ"ת הגאון הרב מיכה הלוי, רב הצלה פ"ת הגאון הרב שלמה גוטפריד, רב חברה קדישא פ"ת הגאון הרב צבי אלימלך הורביץ, ראש העיר איציק ברוורמן סגניו וחברי מועצת העיר, מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין ראש אג"ם מגן גיל מושקוביץ ומנהל המרחב חיים דורי.

באירוע השתתפו כ-150 מתנדבי מד"א – הצלה פ"ת ובמהלכו נחנכו 4 אופנועים חדשים וכן אופנים שישמשו את מתנדבי מד"א הצלה פ"ת על מנת להגיע במהירות שיא לאירועי החירום.

סביב שולחנות ערוכים בטוב טעם הועברה השתלמות מקצועית למתנדבים מפי מיטב אנשי המקצוע.

במהלך הערב נשאו דברים, הרב הראשי לפתח תקווה הרב מיכה הלוי אשר עמד בדבריו על חובת ההשתדלות לעשות רב ולהסתלק מן הספק ההלכתי.

הרב גוטפריד רב הצלה פתח תקווה אשר מלווה את המתנדבים ומורה להם הלכה  בירך את המתנדבים לרגל הסיום והדגיש את חשיבות הלימוד כבסיס מוצק להצלחה בהצלת נפשות.

הרב אלימלך הורביץ רב חברה-קדישא הדגיש את היכרותו האישית עם הרב ישראל גודלבסקי העומד בראש מתנדבי מד"א-הצלה פתח תקווה ואת העובדה שהמתנדבים פועלים לפי הוראות הרבנים וכל שאלה נידונה בפני הרב.

הרבנים הודו למנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין שפועל ללא לאות על מנת שהמתנדבים יוכלו לעשות את מלאכת הקודש בהתאם לכללי ההלכה וגדרי הצניעות.

ראש העיר מר איציק ברוורמן הודה למתנדבים על פועלם למען תושבי העיר, והצהיר גם הוא שיסייע למתנדבים ככל שיידרש לטובת פעילותם הברוכה.

מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין הודה בדבריו למתנדבי מד"א – הצלה פתח תקווה ואמר כי "התודה הגדולה מגיעה למתנדבים המסורים ולבני משפחתם שמקריבים רבות מידי יום למען הצלת חיים". מנכ"ל מד"א המשיך והוסיף כי "מד"א ימשיך לעשות הכל בנושא הצלת חיים בצורה המקצועית ביותר מבלי להתפשר בנושא ההלכה".

יו"ר מד"א הצלה פ"ת הרב ישראל גודלבסקי הודה לרבנים ולהנהלת מד"א על פועלם הרב על מנת שמתנדבי הארגון יבצעו את מלאכתם ללא פקפוק. "מד"א מעניק לנו את הידע והיכולת המקצועית החשובה, והרבנים מתווים עבורנו את הדרך ההלכתית שמאפשרת לנו להציל חיי אדם מידי יום ללא פשרות בין ההלכה לרפואה" ציין.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
Booking.com

צרכנות

השארת תגובה

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

פסי לדים מהווים פתרון מושלם לתאורה באזורים חשוכים ומוסתרים. לדוגמה, ניתן להתקין פסי לד על מדרגות בעליה לבית או לקומה שניה – אם תכוונו את עוצמת התאורה לנמוכה, תוכלו להשאיר את פס הלדים דלוק גם בלילה ע"מ שיאיר את המדרגות ולא יפריע לאף אחד. המדריך המלא לפסי לד

כל הפרטים>>
נפתח המרכז לגיל הרך ברחוב מבצע דקל 3, בשכונת נווה גן 

נפתח המרכז לגיל הרך ברחוב מבצע דקל 3, בשכונת נווה גן 

המרכז יהיה חלק מפעילות אגף גני ילדים, ויפעל במבנה בן 3 קומות. בקומה הראשונה נפתחו ארבעה גני ילדים, בקומה השנייה תפתח ספרייה ובקומה השלישית נפתח המרכז לגיל הרך.

כל הפרטים>>
גם החורף יוקמו מוקדי שלג ברחבי העיר פתח תקווה

גם החורף יוקמו מוקדי שלג ברחבי העיר פתח תקווה

בכל מתחם יוצבו שתי ערימות, אחת קטנה יותר לילדים צעירים, והשנייה ערימה גדולה יותר לילדים בוגרים. רשימת מוקדי השלג ברחבי פתח תקווה

כל הפרטים>>
רחוב הרצל: הולך רגל נפצע בינוני מפגיעת מכונית

רחוב הרצל: הולך רגל נפצע בינוני מפגיעת מכונית

בתאונת דרכים היום (א') בשעות אחר הצהריים ברחוב הרצל, נפצע בינוני הולך רגל כבן 65

כל הפרטים>>
מיוחד: נחנכה בריכת שחייה טיפולית הנותנת מענה לילדים על הרצף

מיוחד: נחנכה בריכת שחייה טיפולית הנותנת מענה לילדים על הרצף

בבית ספר "שחר" לילדים על הרצף האוטיסטי, בניהולה של חדי כהן, נחנכה בריכת שחייה טיפולית הנותנת מענה לילדים על הרצף

כל הפרטים>>
השר איוב קרא: "אדאג אישית לפתיחת סוכנויות דואר בעיר" 

השר איוב קרא: "אדאג אישית לפתיחת סוכנויות דואר בעיר" 

שר התקשורת איוב קרא התארח היום (יום רביעי) בלשכת ראש העיר "יש לי סימפטיה מיוחדת לעיר" אמר השר בפתח ביקורו "פתח תקוה הייתה פעם הבית שלי. כשהייתי סגן צעיר שכרתי דירה בשכונת אחדות. העיר קרובה לליבי" ציין השר.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד