בהשתתפות רבני העיר וראשי מד”א: מתנדבי ‘מד”א – הצלה פ”ת’ השתתפו במעמד תורה והצלה

המעמד שולב בסיום מסכת בבא מציעא שנלמדה על-ידי המתנדבים, השתלמות מקצועית וחנוכת אופנועים חדשים לארגון. רבני העיר הודו למנכ"ל מד"א על פעילותו הרבה למען המתנדבים החרדים. מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין ציין כי ימשיך להעניק למתנדבים את המקצועיות של מד"א כאשר הרבנים מתווים את פסיקות ההלכה

במעמד רב רושם סיימו מתנדבי מד”א – הצלה פתח תקווה את מסכת בבא מציעא, וערכו מסיבה לסיומה של תורה בשילוב קיומה בהצלת חיי אדם.

שיעור דף יומי מיוחד מתקיים מידי ערב עבור מתנדבי מד”א – הצלה פ”ת ומועבר ע”י המתנדב הרב עזריאל גרוס, בסיוע היחידה לחינוך חרדי בראשות הרב מנחם שוורץ. יחודו של השיעור הוא בהעלאת שאלות הלכתיות הנוגעות לטיפול בחולה בשבת ביום חול.

המעמד נערך בהשתתפות הרב הראשי של פ”ת הגאון הרב מיכה הלוי, רב הצלה פ”ת הגאון הרב שלמה גוטפריד, רב חברה קדישא פ”ת הגאון הרב צבי אלימלך הורביץ, ראש העיר איציק ברוורמן סגניו וחברי מועצת העיר, מנכ”ל מד”א רמ”ג אלי בין ראש אג”ם מגן גיל מושקוביץ ומנהל המרחב חיים דורי.

באירוע השתתפו כ-150 מתנדבי מד”א – הצלה פ”ת ובמהלכו נחנכו 4 אופנועים חדשים וכן אופנים שישמשו את מתנדבי מד”א הצלה פ”ת על מנת להגיע במהירות שיא לאירועי החירום.

סביב שולחנות ערוכים בטוב טעם הועברה השתלמות מקצועית למתנדבים מפי מיטב אנשי המקצוע.

במהלך הערב נשאו דברים, הרב הראשי לפתח תקווה הרב מיכה הלוי אשר עמד בדבריו על חובת ההשתדלות לעשות רב ולהסתלק מן הספק ההלכתי.

הרב גוטפריד רב הצלה פתח תקווה אשר מלווה את המתנדבים ומורה להם הלכה  בירך את המתנדבים לרגל הסיום והדגיש את חשיבות הלימוד כבסיס מוצק להצלחה בהצלת נפשות.

הרב אלימלך הורביץ רב חברה-קדישא הדגיש את היכרותו האישית עם הרב ישראל גודלבסקי העומד בראש מתנדבי מד”א-הצלה פתח תקווה ואת העובדה שהמתנדבים פועלים לפי הוראות הרבנים וכל שאלה נידונה בפני הרב.

הרבנים הודו למנכ”ל מד”א רמ”ג אלי בין שפועל ללא לאות על מנת שהמתנדבים יוכלו לעשות את מלאכת הקודש בהתאם לכללי ההלכה וגדרי הצניעות.

ראש העיר מר איציק ברוורמן הודה למתנדבים על פועלם למען תושבי העיר, והצהיר גם הוא שיסייע למתנדבים ככל שיידרש לטובת פעילותם הברוכה.

מנכ”ל מד”א רמ”ג אלי בין הודה בדבריו למתנדבי מד”א – הצלה פתח תקווה ואמר כי “התודה הגדולה מגיעה למתנדבים המסורים ולבני משפחתם שמקריבים רבות מידי יום למען הצלת חיים”. מנכ”ל מד”א המשיך והוסיף כי “מד”א ימשיך לעשות הכל בנושא הצלת חיים בצורה המקצועית ביותר מבלי להתפשר בנושא ההלכה”.

יו”ר מד”א הצלה פ”ת הרב ישראל גודלבסקי הודה לרבנים ולהנהלת מד”א על פועלם הרב על מנת שמתנדבי הארגון יבצעו את מלאכתם ללא פקפוק. “מד”א מעניק לנו את הידע והיכולת המקצועית החשובה, והרבנים מתווים עבורנו את הדרך ההלכתית שמאפשרת לנו להציל חיי אדם מידי יום ללא פשרות בין ההלכה לרפואה” ציין.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

השארת תגובה

סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

תאונת דרכים אירעה הבוקר (ב') ברחוב הרב עובדיה יוסף סמוך לצומת סירקין בעיר, רוכב אופנוע נפגע באורח בינוני

כל הפרטים>>
מי תהיה נשיאת ארגון המתנדבים בקדנציה של רמי גרינברג?

מי תהיה נשיאת ארגון המתנדבים בקדנציה של רמי גרינברג?

מקובל שאשת ראש העיר היא זו שנושאת בתפקיד נשיאת ארגון המתנדבים, אלא שראש העיר הנבחר שלנו רמי גרינברג לבנתיים רווק. אז מי תיבחר הפעם לתפקיד? מוזמנים להציע שמות בתגובות

כל הפרטים>>
האם פתח תקווה וסביבתה מסוכנות לקשישים בכבישים?

האם פתח תקווה וסביבתה מסוכנות לקשישים בכבישים?

מנתוני עמותת אור ירוק עולה כי מתחילת השנה נהרגו 59 קשישים (65+) בתאונות דרכים – כמעט כל הרוג רביעי הוא קשיש. 

כל הפרטים>>
חנוכת בית סובל בגבעת השלושה פ”ת

חנוכת בית סובל בגבעת השלושה פ”ת

שיתוף פעול בין המרכז הגריאטרי גבעת השלושה לבין בית הספר דעת מבינים בחנוכת המבנה החדש

כל הפרטים>>
עושים סדר: קיצוץ רוחבי בשעות נוספות ושעות כוננויות למאות עובדים בעיריית פ”ת

עושים סדר: קיצוץ רוחבי בשעות נוספות ושעות כוננויות למאות עובדים בעיריית פ”ת

שעות נוספות יינתנו רק למי שאכן יבצע שעות אלו ובאישור מראש לפי דרישת העירייה. רכבים צמודים או תשלומי אחזקת רכב יינתנו לפי התקנים ולפי הצורך של אופי העבודה של העובד.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן