fbpx

מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

בוגר תואר ראשון? בוגר תואר שני? החזר מס בגין סיום לימודים!

FREEPIK

לסיים תואר ראשון או תואר שני זוהי יכולה להיות משימה לא פשוטה. אך מרבית הסטודנטים מצליחים להתגבר על הקושי של הלימודים, ורובם מצליח בסופו של יום לקבל את התואר המיוחל. כאשר לכל אחד מהם יש את העדפה שלו בהתאם לתחומים שמעניינים אותו.

בסיום הלימודים תחושת האופוריה יכולה להיות גדולה מאוד, בטח אם הצלחתם להתגבר על לא מעט מכשולים ומהמורות בדרך. אך האם אתם יודעים שככל הנראה מגיע לכם כסף מהמדינה? אם אתם לא יודעים, אתם בהחלט צריכים לדעת – כך תוכלו לממש את הזכויות המגיעות לכם, זכויות שמגיעות לבוגרי תואר ראשון או שני.

אז איך אתם יכולים לקבל כסף מהמדינה? באמצעות החזר מס בגין סיום לימודים! המדינה מעניקה לכל מי שסיים לימודים אקדמיים החזר מס, החזר מס שיכול להגיע למאות שקלים בשנה. כך שאם אתם חשבתם לוותר על הזכאות הזאת, אנו ממליצים לכם לחשוב על כך פעם אחת נוספת.

חברת החזרי מס – זכותך! יכולה לסייע לכם לקבל את החזר המס שמגיע לכם מטעם המדינה. אם אתם לא רואים את עצמכם מתמודדים עם כל ההליכים הבירוקרטיים, אין שום סיבה שתוותרו על ההחזר, צרו קשר עם חברת זכותך. החברה תעשה את כל העבודה הקשה עבורכם, ותדאג שתקבלו את מה שמגיע לכם.

החזר מס בגין סיום לימודים – מה בדיוק אתם מקבלים?

ראשית נגיד כי מי שסיים את לימודיו האקדמיים עד לשנת 2004 לא יהיה זכאי להטבות מס מטעם המדינה. אך מי שסיים את לימודיו האקדמיים החל משנת 2007 יהיה זכאי למספר הטבות מס משמעותיות, כאשר ההטבה המשמעותית ביותר היא כמובן החזר מס בגין סיום לימודים.

סטודנטים שסיימו בהצלחה תואר ראשון יקבלו נקודת זיכוי אחת, מדובר על נקודת זיכוי שמזכה אתכם במאות שקלים. נקודת הזיכוי הזאת תהיה תקפה למשך שנה.

סטודנטים שסיימו בהצלחה תואר שני יקבלו חצי נקודת זיכוי, גם כאן מדובר על זיכוי שיכול להכניס לכם בחזרה לחשבון הבנק כמה מאות שקלים. אם אתם חושבים שחצי נקודה זה מעט אז אתם טועים, מדובר על החזר מכובד מאוד. ההטבה הזאת תהיה תקפה לשנה.

מה צריך לעשות בשביל לקבל את החזר המס?

  • בשלב הראשון אתם צריכים לאסוף את המסמכים. המסמך החשוב ביותר הוא כמובן המסמך שמאשר את סיום הלימודים, לא משנה אם מדובר על תואר ראשון או תואר שני. ללא המסמכים השונים אתם לא תוכלו להתקדם הלאה בתהליך, רשות המיסים רוצה לראות תעודה מטעם מוסד לימוד מוכר להשכלה גבוהה – קחו זאת בחשבון.
  • בשלב השני תצטרכו לבחור את הדרך המועדפת עליכם להגיש את הבקשה. מצד אחד אתם תוכלו להגיש את הבקשה בצורה מקוונת באופן עצמאי, מצד שני תוכלו לגשת לפקיד השומה על מנת לבצע איתו את כל התהליך. אתם בוחרים את הדרך שהכי נוחה לכם, הדרך שבאמצעותה אתם תוכלו לבקש החזר מס סיום לימודים בדיוק כמו שמגיע לכם.
  • הסתבכתם? אתם לא צריכים להישאר ללא מענה. אם אתם מרגישים שכל הפרוצדורה הזאת קצת כבדה עליכם, זה בהחלט מובן יש לא מעט אנשים שנמצאים בדיוק במצב שלכם. חברת החזרי מס – זכותך! כאן על מנת להקל עליכם את כל התהליך, ולאפשר לכם לממש את הזכות שלכם – לקבל החזר מס מטעם המדינה.

מהן הסכנות שצריך לקחת בחשבון?

אולי יפתיע אתכם לשמוע את זה, אך למען האמת כמעט ואין סכנות שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם מגישים בקשה להחזר מס עבור סיום הלימודים. כמו שאתם בוודאי מבינים לא מדובר על הטבה מטעם המדינה, מדובר על אחת מהזכויות שמגיעות לכם החל משנת 2007.

החזר מס בגין סיום לימודים יכול רק לאפשר לכם לקבל כסף מהמדינה, המקרה הגרוע ביותר הוא מקרה שבו אתם לא זכאים לקבל את ההחזר. במצב הזה אתם פשוט תחזרו לנקודה שבה אתם נמצאים כרגע, כך שאתם בוודאי מבינים שיש לכם יותר מה להרוויח וכמעט אין לכם מה להפסיד.

זוהי הסיבה המרכזית לכך שאף אחד לא צריך לדחות את הנושא הזה. אתם רק יכולים להרוויח, וברוב המקרים מדובר על סכומים נאים במיוחד, אז למה שלא תרוויחו? בטח שזה מגיע לכם אחרי כל העבודה הקשה, העבודה הקשה והמאמץ שאותו השקעתם בלימודים הארוכים שככל הנראה עברתם.

החזר מס על סיום לימודים – כל סוג של לימודים

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי הם יהיו זכאים לקבל החזר מס רק בגין תארים ספציפיים. אך למען האמת המדינה מעניקה החזר מס בגין סיום לימודים על כל סיום תואר. לא משנה על איזה תואר מדובר ולא משנה באיזה מוסד לימוד אתם בחרתם ללמוד אותו, מבחינת המדינה תואר הוא תואר.

בנוסף ללימודים אקדמיים המדינה מעניקה החזר מס גם בגין לימודים מקצועיים, כאלה שיאפשרו לכם לרכוש השכלה שעשויה לסייע לכם. כך שאם אתם לא רוצים ללמוד תואר, אך אתם כן רוצים ללמוד לימודים אקדמיים – בסופם אתם תוכלו לדרוש החזר מס בדיוק כמו כאלה שסיימו זה עתה תואר ראשון או שני.

לא משנה מאיזה סיבה אתם מגישים בקשה עבור החזר מס ויכולות להיות מאות סיבות שונות לקבלת החזר מס, אתם תוכלו לעשות זאת עם חברת החזרי מס – זכותך! אנשי המקצוע המנוסים של החברה ילוו אתכם לכל אורך הדרך, והם כמובן ידאגו שתקבלו את כל הכסף שמגיע לכם – כך שתוכלו להתחיל את הקריירה החדשה שלכם ברגל ימין.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה