צילום:

בוסו על משכיר הדירה בפ”ת לאייזינבך ולא לבוזגלו: “אדאג שאותו בעל דירה יוקע”

יו"ר ש"ס בפ"ת ומ"מ ראש העיר אוריאל בוסו בחר להגיב ל'פתח תקוואי' תחת השם אוריאל בוסו - בוזגלו: "אדאג שאותו בעל דירה יוקע גם ע״י אותם ״אייזנבכים״ שהוא מחכה להם ואני מקווה ומאמין שגם לא ימצא אותם"


מקרה מזעזע של גזענות והדרת מזרחיים בפתח תקווה. אישה שהתקשרה לברר על השכרת דירה בשכונה קיבלה את התשובה “אייזינבך כן, בוזגלו  – לא”.

התייחסות גזענית מצד משכיר דירה בפתח תקווה. בהקלטה שפורסמה היום ברשתות החברתיות ומתפרסמת גם כאן נשמעת שיחה בין אישה שהתקשרה לברר על השכרת דירה בשכונת גני הדר בפ”ת.

בהקלטה נשמע המשכיר מברר עבור מי הדירה בדגש על המוצא העדתי. לאחר פרסום ההקלטה נפוצו שמועות כי מדובר בשיחה מבויימת ולא אמיתית – אך בדיקת האתר החדשות החרדי “בחדרי חרדים” העלתה כי השיחה אמיתית והוקלטה על ידי אישה שביימה שיחה לאחר שהשמועות אמרו שהמשכיר אינו מוכן להשכיר לכלבים ולספרדים.

מ”מ רה״ע פתח תקוה ויו”ר ש”ס בעיר אוריאל בוסו בתגובה להקלטה המזעזעת בתגובה ל’פתח תקוואי’: “ללא ספק מדובר באנשים שפלים ממדרגה נמוכה, אך ללא ספק מדובר בעשב שוטה אפילו לא בעשבים, אדם כזה שמשכיר דירה אני מקווה שבאמת אינו דר בעיר בפועל כי פשוט שאינו ראוי להמנות בין תושבי העיר האיכותיים שאינם עסוקים בגחמות מסוג זה, אדאג שאותו בעל דירה יוקע גם ע״י אותם ״אייזנבכים״ שהוא מחכה להם ואני מקווה ומאמין שגם לא ימצא אותם. אוריאל בוסו-בוזגלו”

לוח פתח תקוואי – דירות למכירה בפתח תקווה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם