תמונה מהארכיון.

בחירות בפ”ת: 3 מועמדים לראשות העיר, 14 רשימות למועצה ו 206,461 בעלי זכות בחירה

ביום שלישי 27.2.24 יתקיימו בחירות בפ"ת ותושבי העיר יצאו אל הקלפי לבחור את ראש העיר הבא בפתק הצהוב ואת חברי המועצה בפתק הלבן. מערכת פתח תקוואי מגישה לכם את כל המידע האינפורמטיבי לקראת יום הבוחר.

מועמדים לראשות העיר פתח תקווה: 3 מועמדים

 

  • גרינברג רמי
    התחדשות בראשות רמי גרינברג
  • זנזורי ענת

    תקווה אחת
  • בורשבסקי גנאדי
    מצטיינים עם גנאדי
רשימות למועצת העיר פתח תקווה: 14 רשימות – לפי סדר הא’-ב’
אמת – אמת המחנה הדמוקרטי בהנהגת סרחיו גולדמן העבודה-מרץ

מספר מועמדים:11

1. גולצמן סרחיו חביאר
2. ישראלוב לוין עידית
3. כהן מוניקה
4. ארביב עופר
5. שחר דפנה
6. מוסיקנט קלימיאן דיאנה
7. אשכנזי רות
8. וקסלר איתי
9. אל אני צפורה
10. גוטליב אברהם שמשון
11. ריינר מאירי טלי

ב – עוצמה לפתח תקווה בראשות גילה בן נאים ושימי גולן

מספר מועמדים: 10

1. בן נאים גילה
2. גולן שימי
3. חממי משה
4. אוסלדצ’יק אסתר אנסטסיה
5. רוזנברג דניאל
6. מגנאזי מיכל
7. זיסרמן אסתר
8. פליישר מיטל
9. שטיינמץ אברהם ישראל
10. פרזאן חיים משה

ג – יהדות התורה והשבת אגודת ישראל דגל התורה
מספר מועמדים: 11

1. בלומנטל מאיר צבי
2. הבלין שלום
3. גליקמן יהודה אלטר
4. קזן יעקב ישראל
5. כלפון רועי
6. אגסי דורון
7. מונטג יוסף דוד
8. דרוק בנימין
9. ויסנשטרן אהרון
10. ורקר חנוך
11. קלופפר אפרים

דא – מצטיינים עם גנאדי
מספר מועמדים: 12
1. בורשבסקי גנאדי
2. רחלבסקי סבטלנה
3. קוטוב גלינה
4. קלינשטיין אלכס
5. ירון משה
6. פיירליכט לב
7. קטייב איליה
8. גרבר אנה
9. גלפמן סרגיי
10. קריגל לודמילה
11. אבייב ויקטור
12. בורשבסקי סביטלנה

זנ – תקווה אחת

מספר מועמדים: 10

1. זנזורי ענת
2. שטרק מיקי
3. יוסים אפרת
4. שי דרור
5. אביב ג’יסאל
6. פרטוש אברהם
7. אנין יבגני
8. סימון עזרה עוזי
9. אלקיים אריאלה
10. קרלין שושנה

חי – אחדות
מספר מועמדים: 11

1. משה משה
2. פרג’ אמנון רמזי
3. בדיחי יובל
4. טסה אסתר
5. ורסנו נדיב
6. גפרי ראובן
7. רוסו מתן כלב
8. אוסטרובסקי אלמוג
9. בן נתנאל רועי שאול
10. אנדארגה אמוודו
11. משה אופק

טב – יחדיו הציונות הדתית – הבית היהודי בפתח תקווה
מספר מועמדים: 10

1. וישינגרד צבי
2. בליץ צבי אריה הנרי
3. תלם חגית
4. שנה יוסף-שאול
5. רבינוביץ יואלה
6. קדוש איילה
7. מייזליק אוהד
8. בר און מיטל
9. גולדשטיין מנחם
10. איזנטל פלטיאל

כן – מחוייבים חוזה חדש הכוח הליברלי בראשות אורי אהד ואיתי שונשיין
מספר מועמדים: 16

1. אהד אורי
2. שונשיין איתי
3. ראש לירז
4. גודשלק מיה
5. חליבה טולדנו יניב משה
6. רזינסקי גל דב
7. עדני ישראל
8. וינברג חורי נליה
9. סמולקוב שחר
10. גלזר בכר נועה
11. רויבורט משה
12. יצחקי הראל נעמה
13. זילברברג משה
14. אלון זהבה
15. חביב עמית חביב
16. שילה אריה

ל – פתח תקווה ביתנו בראשות מארק קניזיבסקי ומור דקל

מועמדים: 13

1. קניז’בסקי מארק
2. דקל מור
3. רויטמן ויקטוריה
4. רובין אלכסנדר
5. פחסריאן סרגיי
6. גולדברגר אורטל
7. יוסופוב דלר
8. לסקו יורה
9. נטוצ’ין איזיאסלב
10. אסא משה
11. ירקוני קטי
12. מוררו ניקולאי
13. קניז’בסקי אדליה

מחל – הליכוד

מספר מועמדים: 10

1. בשארי גדי גדליה
2. כהן יגאל
3. לוזון יצחק
4. עלי אביגיל
5. שחר יאיר פנחס
6. שמש אריאל-יצחק
7. סאסי אברהם
8. לגו יעקב
9. טיירי רות צביה
10. רזון רוזן אברהם

פה – יש עתיד המחנה הליברלי

מועמדים: 14

1. קואז אדי
2. מרזון בריגיטה
3. יפת עידן רחמים
4. דרשן יוגב
5. כץ רון
6. כובני ליאור
7. נזרי פרנקו ורד
8. שווייבל איגור
9. קופמן ירחמיאל
10. גלצר שמואל יוסף
11. ילוב חמדה
12. ביטון דוד
13. קולר זאב וולף
14. חסון שמעון

ר – התחדשות בראשות רמי גרינברג
מספר מועמדים: 29

1. גרינברג רמי
2. נבות אנה
3. בן משה צדוק
4. סלבקין מרגריטה
5. דהן רפי
6. קפלן ניבה בינה
7. פן רועי
8. צור ליאה
9. פרידמן משה
10. עמיצור אלישיב
11. אוריה פאסיל דניאל
12. דמרי אביחי
13. קוזו בנימין
14. כהן גלית
15. דסטה ביבי טיהון
16. קס אורנית
17. קייסר חנינה אנה
18. פינקלשטיין רן המנונא
19. ראובנס שמשון
20. גולדפרב און שמואל
21. דוכן אברהם
22. אדמוני גבריאל
23. צצשק תומר
24. חן אבידן נילי
25. סחייק נטלי
26. שטיקגולד רינת
27. פיק מיכאלה
28. פנחסי אברהם
29. גרנות הלל

שס – בראשות הרב אליהו גינת מיסודו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ”ל
מספר מועמדים: 13

1. גינת אליהו
2. שוקר אשר
3. כלפון עמי
4. בלאיי דמלאש
5. לוי מרדכי
6. הבה אריה
7. דרשאני אלנתן
8. גיטקר יניב
9. אמינוב דניאל
10. גרוס שמעון
11. אפרגן חיים
12. בזה אנדשאו
13. גולן מאיר

ת – פתח לתקווה

מספר מועמדים: 12

1. דוידאי אורנה
2. אטיאס יצחק
3. ששון גילה
4. פרל אופיר
5. אילוז אבי
6. דיגוליאן ילנה
7. דביר אורלי
8. לשם אורלי
9. וולקוביצקי אלון
10. נסים יונית
11. כהן רחלי
12. בנדואיר רוזה

הנתונים מאתר פורטל הבחירות לרשויות המקומיות והם נכונים לתאריך 25/02/2024

רוצים לדעת באיזה קלפי אתם צריכים להצביע? לחצו כאן>>

חוששים מעלטה בעקבות המלחמה?

  • מכשיר רדיו FM
  • פנס
  • טעינה באמצעות USB
  • טעינה ידנית באמצעות ידית
  • טעינה סלוארית עם השמש

משמש גם כמקלט רדיו, גם כפנס וגם אפשר להטעין אתו את הנייד

עכשיו במבצע בעלי אקספרס – להזמנה לחצו כאן>>

 

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם