צילום: עיריית פתח תקווה

בית הספר היסודי הממלכתי דתי ‘נצח ישראל פתח תקוה’ קיבל את פרס החינוך הדתי הארצי

בית הספר היסודי הממלכתי דתי 'נצח ישראל פתח תקוה' קיבל אמש (א') את פרס החינוך הדתי הארצי בטקס מרשים בהיכל וואהל שע"י אוניברסיטת בר אילן. מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ "זכייה זו הינה גאווה גדולה לעיר ולמערכת החינוך בעיר"

באירוע השתתפו שר החינוך נפתלי בנט, מנכ”ל המשרד שמואל אבוהב, ראש החינוך הדתי הרב ד”ר אברהם ליפשיץ צמרת משרד החינוך, מ”מ ראש עיריית פתח תקוה ומחזיק תיק החינוך רון כץ, מנהלת האגף לחינוך יסודי סיגלית הלל יאראק, מורים ואורחים רבים.

בית הספר נצח ישראל, בניהולה של רווית זר, מבוסס על ערכים של נתינה, צמיחה וחדשנות. נתינה מתוך אמונה, צמיחה רגשית וחברתית וחדשנות –פיתוח מיומנויות העתיד. בבית החינוך הוקמו מרחבים ייחודים וחדשנים המפתחים אצל התלמידים את המיומנויות של לומד עצמאי, חוקר ויוזם, ומתקיימות בו פעילויות חמ”ד וקהילה, פעילויות והתנדבויות המחזקות את הנתינה ואת הקשר הבין דורי, כל זאת בשיתוף פעולה הדוק עם ההורים. בית החינוך היה חלק משיתוף הפעולה העירוני עם מייקרוסופט והצטרף למועדון היוקרה של בתי הספר המדגימים במיינקרפט, מועדון המונה כמאה בתי ספר בעולם כולו.

רמי גרינברג ראש העיר בירך ואמר “מערכת החינוך בפתח תקוה היא מהטובות בארץ ולראייה הפרסים הרבים בהם זכו בתי הספר במהלך השנים. זכייתו של בית החינוך נצח ישראל הינה מרגשת במיוחד לאור היותו בית ספר הטרוגני קולט עלייה, הנמצא במרכז העיר. ברכות למנהלת רווית, לכל צוות ההוראה, התלמידים וההורים”.

מ”מ רה”ע וראש מינהל החינוך רון כץ “זכייה זו הינה גאווה גדולה לעיר ולמערכת החינוך בעיר. נמשיך להשקיע במערכת החינוך ולחזק אותה יחד עם הצוותים המצוינים שלנו. ברכות לבית חינוך נצח ישראל שזכה בצדק רב בפרס”.

רמי הופנברג מנהל מינהל החינוך “בית הספר והמנהלת רווית זר זכו בפרס הארצי בזכות השילוב המופלא בין חינוך ערכי למופת באקלים חינוכי מיטבי חברתי ותורני עם הצטיינות וחדשנות פדגוגית וטכנולוגית ברמה הלאומית ותוך שיתוף פעולה ייחודי עם חברת מייקרוסופט העולמית. מערכת החינוך של פ”ת עתירת פרסים ארציים ואולם פרס זה מרגש במיוחד כי מדובר בבית ספר הטרוגני וקולט עלייה השוכן במרכז העיר שמוכיח שאפשר להגיע להצטיינות לאומית ובינלאומית בכול הרכב סוציואקונומי. אני מודה גם מנהלת האגף היסודי סיגלית יאראק והמפקחת דלילה כהן על השיתוף והמקצועיות לאורך כל הדרך”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם