במעמד הרב יגאל רוזן: נקבעו המזוזות ונחנך קמפוס ‘שתילים’ בפתח תקווה

נחנך קמפוס פנימיית 'שתילים' במשכן חדש ומרווח בפתח תקווה, בהשתתפות רבנים ואישי ציבור בהם ראש ישיבת אור ישראל הגאון הרב יגאל רוזן, ח"כ גפני, ראש העיר איציק ברוורמן ואישי ציבור נוספים

בקביעת המזוזות למשכן החדש ברחוב בזל בפתח תקווה כובד ראש ישיבת אור ישראל בפ”ת הגאון רבי יגאל רוזן שבירך את כל העוסקים במלאכה. השתתפו יו”ר ועדת הכספים ח”כ משה גפני, ראש עיריית פ”ת איציק ברוורמן, הרב מנחם שוורץ מנהל האגף החרדי בפ”ת חברי המועצה: ישראל פרידמן אליהו ברוכי, הגב’ מירב טמיר -מנהלת השרות הפסיכולוגי, וסגן ראש העיר איציק דיעי ובכירים נוספים.

לפני פתיחת המעמד סיירו אישי הציבור בבית הספר ‘מיתרים’ שבמתחם הקמפוס כאשר מנהלת ביה”ס הגב’ נחמה אליהו הציגה את הכיתות המרווחות ואת שיטת הלימוד הייחודית המיועדת לילדים המתחנכים בו.

לאחר קביעת המזוזות התקיים מעמד חנוכת הבית אותו הנחה מנכ”ל שתילים הרב ישראל רייסנר שציין את ההתרגשות בחנוכת הקמפוס המרווח. “אחרי תקופה ארוכה ומאמצים רבים, הגענו עד הלום ואנו חונכים את הקמפוס המיוחד הזה. והודה לכל הצוות המסור שעושה יומם ולילה לטובת החניכות ובראשם הרב ראובן גלסנר. וכן הודה לראש העיר מר איציק ברוורמן על הסיוע הגדול ועל התקציבים המיוחדים שאין במקומות אחרים.

“עמותת שתילים מפעילה מוסדות חינוכיים הנותנות מענה ל-1000 ילדים מהחינוך המיוחד, מעסיקה קרוב ל-700 ועובדים ב-20 רשויות מקומיות. הרשות המקומית שצועדת בראש היא פ”ת והעומד בראשה איציק ברוורמן, ואכן לא רק בכמות אלא בעיקר באיכות בדרך הנתינה. כשאני מגיע לעיריית פ”ת למשרדו של הרב מנחם שוורץ הוא זה ששואל אותי מה אני צריך? מה יעזור לבנות? מה יכול לשמח אותן יותר?”

יו”ר ועדת הכספים ח”כ משה גפני שיבח את פעילות ‘שתילים וציין בנאומו: “ראיתי את העשייה הברוכה למען חינוך, התרשמתי מאוד, ‘שתילים’ בכל הארץ בכלל ובפ”ת בפרט עושים דברים גדולים, אני משתדל לעמוד לימינם ולסייע להם במשך שנים, אמשיך זאת ביתר שאת, ואענה לכל בקשה שתגיע. העשייה וההתפתחות של שתילים ראויה לכל שבח”.

מרכז שתילים - פתח תקווה 4 מרכז שתילים - פתח תקווה מרכז שתילים - פתח תקווה מרכז שתילים - פתח תקוה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם