במקביל לכינוס השלוחים בניו יורק: ערב הצדעה מיוחד בישיבת חב”ד בפתח תקווה

עת הסבו השלוחים אל שולחנות ה"באנקעט" המסורתי בניו יורק התאספו להם "שבת אחים גם יחד" תלמידי ישיבת חב"ד פתח תקווה לערב מיוחד - ה"באנקעט". ערב ההצדעה לאלפי שלוחי הרבי מלובביץ. אורח מיוחד באירוע, ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג
בחדר האוכל המפואר שעוצב ונערך כיאה לערב מיוחד זה והפך לערב אחד לאולם מפואר עם שולחנות ערוכים בקפידה ומלאים כל טוב לצד מסכי ענק אשר ניצבו ליד הבמה המפוארת.
הרב הת’ מנחם מנדל לבל נטל את שרביט ההנחיה של ערב מיוחד זה ופתח במספר מילים אודות עניינו של שליח ופעולותיו בעולם כאשר וידאו מיוחד המשולב עם מראות קודש מיוחדים הוסיף עוד ועוד על מעלת השלוחים ויחסו הנלבב של הרבי למפעל השליחות.
לאמירת פרק התהלים של הרבי כובד המשגיח ר’ ישראל אופן ומיד לאחר מכן פרצה תזמורתו של אמן הקלידים החב”די ר’ אלאור ולנר בניגוני שמחה שסחפו את התמימים לתוך מעגל חסידי ענק ומאוחד.
אורח מיוחד באירוע,  ראש העיר פ”ת רמי גרינברג  כיבד את האירוע בנוכחותו, ואף נשא מספר דברי ברכה כנציג העירייה. עת רוקדים התמימים הוזמן אל הבמה מ”מ ראש העיר פתח תקווה ר’ אוריאל בוסו אשר דיבר על המהפך העצום שחוללה הישיבה בעיר. את המשא המרכזי לערב זה נשא הרב מרדכי גורליק, שליח הרבי לשכונת אם המושבות בפתח תקווה כאשר דיבר על חשיבות שליחותו של תמימים בלימוד התורה ועבודת התפילה כפי שלימד והדריך אותנו הרבי.
לאחריו הוזמן לדבר יו”ר ועדת הכנסת, ח”כ מיקי זוהר אשר כיבד בנוכחתו וסיפר לתמימים על הזכות הגדולה שנפלה בחלקו להיוולד בתאריך י”א בניסן ואף לאחר שנים להיכנס למשכן הכנסת באותו התאריך. כמו כן הביא מספר סיפורים אשר נתקל בעצמו בשלוחי חב”ד בעולם וסיים את דבריו עת הסביר לתמימים על החוק המיוחד שמעביר כעת בכנסת על הנצחת מורשת הרבי מליובאוויטש ב’יום חינוך מיוחד בכלל בתי הספר.
על המסך עולים ומוקרנים שוב קטעי וידאו מראות קודש מיוחדים אשר הוכנו במיוחד לערב זה, בעל המנגן ר’ דוד סיטבון פוצח בניגון מיוחד וסוחף יחד את התמימים וח”כ מיקי זוהר לאווירה מיוחדת כשמיד לאחר מכן ר’ יובל ברנס משלוחי הרבי מלך המשיח בתל אביב נוטל את המיקרופון ומשתף את התמימים בסיפורים מיוחדים אודות עבודת השליחות בעיר תל אביב.
ח”כ אורן חזן שכיבד אף הוא בנוכחותו שיתף את התמימים בסיפורים מיוחדים ובפגישותיו בשלוחי חב”ד ברחבי העולם ובקשר המיוחד שמחבר אותו אל הרבי. שוב פוצחת התזמורת בליווי ר’ דוד סיטבון ור’ אלאור וולנר במחרוזת שמחה שמרימה את כולם על הרגליים ויחד עם ח”כ הכנסת אורן חזן פורצים התמימים בריקוד חסידי סוחף ומאחד.
ראש הישיבה הרה”ח יצחק אקסלרוד חתם את האירוע ועורר את התמימים על שליחותם החשובה ועל מעלת שליחותו של תמים בדורנו דווקא. על הפקת הערב עמלו התמימים חברי הנהלת הישיבה: הרה”ת מנחם מענדל לבל והת’ חיים טויטו כאשר סייעו בידם תלמידי הישיבה הת’ שימי הרשקופ והת’ שניאור גלס.
במהלך הערב העניק מנכ”ל הישיבה ר’ איתן גלבוע תעודות הוקרה לראש העיר פתח תקווה, רמי גרינברג ומ”מ מקום ראש העיר ר’ אוריאל בוסו על עזרתם הרבה מיד עם היכנסם לתפקיד נכבד זה.
כיבדו את הערב בנוכחותם צוות הישיבה: הרב איצ’ה מיידנצ’יק, הרב קלמן סגל, הרב יוסף יצחק בקשי, הרב פנחס שוורץ, הרב מנחם מענדל פרידמן, הרה”ת אושריאל דהן.
הצלם חיים טויטו מגיש גלריה מרהיבה:
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם