בניגוד לפרסומים: סיעת 'הבית היהודי' בפ"ת מצטרפת לקואליציה של רמי גרינברג

יו"ר סיעת 'הבית היהודי' איציק דיעי, יכהן בשלב זה כסגן בלי שכר: "הצביעו לנו 12185 תושבים, והציבור הזה חייב לקבל מענה – מודים לראש העיר ויוצאים לדרך חדשה"
מועצת סניף הבית היהודי - הערב - פתח תקווה 3

(צילום: א.ש)

מועצת הסניף של 'הבית היהודי' התכנסה הערב (ג') בשעה 20:00 להצביע על החלטתו של יו"ר סיעת 'הבית היהודי' בעיר להצטרף לקואליציה של ראש העיר הנבחר, רמי גרינברג.

במסגרת ההסכם הקואליציוני של 'הבית היהודי' עם ראש העיר רמי גרינברג, תקבל סיעת 'הבית היהודי' בעיר סגן ראש עיר בלי שכר בשלב הזה. בתפקיד ישמש יו"ר הסיעה עו"ד איציק דיעי, וכן ראש מנהל הכללי, בנוסף את האחריות על התרבות היהודית, החינוך הממלכתי דתי, את תנוער הנוער הדתיות, ועוד שני אגפים נוספים – יו"ר מתנ"ס שמואל הנגיד שם ישמש דיעי בתפקיד ועוד מתנ"ס נוסף. כמו כן, 'הבית היהודי' צפוי לקבל וועדות נוספות.

אז מה גרם ליו"ר סיעת 'הבית היהודי' על ההסכם הזה למרות שהוא יהיה סגן בלי שכר? בשיחה עם 'פתח תקוואי' אומר דיעי- "את ההחלטה הזאת קיבלנו רק בגלל החשיבות הציבורית. הצביעו לנו 12185 תושבים, והציבור הזה צריך וחייב לקבל מענה – אם היינו חושבים רק על האגו הפרטי שלנו יכול להיות שהיינו נשארים בחוץ."

דיעי הוסיף "אנו מודים לראש העיר הנבחר רמי גרינברג, ויוצאים יחדיו לדרך חדשה לטובת תושבי פתח תקווה. נשרת את כולם בנאמנות בקואליציה."

ל'פתח תקוואי' נודע כי עיקרי ההסכם בין יו"ר סיעת 'הבית היהודי' איציק דיעי וראש העיר רמי גרינברג נסגרו היום סמוך לשעה 14:00 בצהריים.

בהודעה שפרסמה הסיעה הערב נכתב "לאורך כל הדרך ראינו לנגד עינינו אך ורק את טובת הציבור בעיר, ולכן קיבלנו את הצעתו של ראש העיר מר רמי גרינברג להצטרף לקואליציה עם כל התיקים שהציע- החינוך הדתי, תרבות יהודית, תנועות הנוער הדתיות, ראש מינהל הכללי בעירייה, עמידה בראש 2 מתנס"ים מרכזיים ועוד ועדות נוספות.

תודה ל 12,185 התושבים והתושבות שהאמינו בנו בקלפי ונמשיך להיות שליחי ציבור נאמנים של כולם. אנחנו רוצים להודות ליו"ר התנועה השר נפתלי בנט אשר נרתם לאורך כל המו"מ לעזרתנו ופינה את כל זמנו ביחד עם השרה איילת שקד על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הציבור הדתי לאומי בעיר." לשון ההודעה.

נכון לעכשיו הקואליציה של ראש העיר גרינברג תורכב מהסיעות – התחדשות בראשותו עם 5 מושבים, יש עתיד עם – 4, ש”ס עם – 4, אורנה דוידאי -1, 2 נוספים אדי קואז ורועי פן מרשימת אכפ”ת, וכעת עוד 3 חברים של 'הבית היהודי' – סה"כ 19 חברים בקואליציה של ראש העיר פ"ת.

כפי שדיווחנו כאן ב'פתח תקוואי' מחר תתכנס ישיבה חגיגית של מועצת העיר בה ישתתפו – 29 חברי וחברות המועצה, הישיבה תתקיים בשכונת הדרום, באודיטוריום ע”ש שושנה דמארי בשש שנתי פיינברג/ברנר.

ההצבעה הערב
מועצת סניף הבית היהודי – הערב

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

איגדנו לכם שבעה מהמוצרים המסקרנים ביותר – ממקרן קומפקטי, דרך מנעול חכם ועד מחזיק לטלפון – וכדאי להזמין כבר בימים הקרובים כדי להנות מההנחות הגדולות

כל הפרטים>>
אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון "אבטחה היקפית בגני הילדים היא האבטחה המתאימה ביותר לעיר גדולה כמו פתח תקווה. חילקנו את העיר לגזרות, ובכל גזרה יפעל צוות מאבטחים מיומן, נייד וחמוש, שייתן מענה איכותי ומקצועי

כל הפרטים>>
צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

היום (ג') סמוך לשעה 14:00 בצהריים, בולען ענק נפער בנתיב לכיוון פתח תקווה בנס לא היו נפגעים

כל הפרטים>>
50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

ראש העיר רמי גרינברג "במסגרת המאמצים לפיתוח מרכז העיר ושינוי התדמית שלו, אנו מעוניינים למשוך ולעודד זוגות צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים, להעתיק את מקום מגוריהם למרכז העיר"

כל הפרטים>>
שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

כחלק משיתוף הפעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעיריית פ"ת בניהולו של שלומי ערה, לבין תחנת משטרת פתח תקווה, התקיימה בשבוע שעבר פגישה בין מדריכי חבורת הרחוב של הרשות למש"קי השיטור הקהילתיים.

כל הפרטים>>
דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

ראש העיר רמי גרינברג "ותיקי העיר המחזיקים בתו זהב יהיו רשאים מעתה לחנות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ברחבי העיר

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד