צילום: איחוד הצלה

בעקבות האסון הקשה במירון בוטלו אירועי ל”ג בעומר בפ”ת

אסון קשה בהילולת רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון, עשרות הורגים ולמעלה ממאה פצועים. בעקבות האסון הודיעה עיריית פ"ת על ביטול כל האירועים וההתהלוכות שתוכננו להיום

בעקבות האסון הכבד והנורא בהר מירון בו נהרגו עשרות ונפצעו מאות, הודיע הבוקר ראש העיר רמי גרינברג כי ארועי ל”ג בעומר והתהלוכות שתוכננו היום בעיר- מבוטלות.

כמו כן גם המופע של הזמר איתי לוי שהעתיד היה להתקיים מחר בפארק הגדול -יבוטל. בנוגע למועד חדש נעדכן וכמובן ניתן מענה בכל הקשור לרכישת הכרטיסים.

כוחות מגן דוד אדום טיפלו ב-150 נפגעים:

״מדובר באחד האסונות האזרחיים הקשים ביותר שידעה מדינת ישראל וקשה לעכל את גודל האסון״, אמר הלילה מנכ״ל מד״א אלי בין עם סיום פינוי הפצועים והנפגעים לבתי החולים. ״למעלה מ-20 שנה צוותי מגן דוד אדום מאבטחים רפואית את ההילולה במירון והשנה זה היה אחד ממבצעי האבטחה המורכבים ביותר שמד”א נערך לקראתה עם למעלה מ-250 אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ מכל רחבי הארץ, עשרות אופנועים, טרקטורונים, אוטובוסים לפינוי נפגעים, רכבי הצלה ייחודיים ומסוק מד”א. כמידי שנה גם השנה פרסנו מספר מרפאות ברחבי מירון שהותאמו לאבטחת האירוע. אתמול בבוקר השתתפנו בתרגיל גדול שהובילה משטרת ישראל ולא תיארנו שנמצא את עצמנו באירוע כל כך מורכב  וקשה. כלל הכוחות פעלו במהירות ובמסירות בזירה קשה ומורכבת ביותר, בתיאום ובשיתוף פעולה עם כלל הגורמים. גם לצוותי מד”א המורגלים למראות קשים אירוע בסדר גודל כזה הוא קשה מאוד. אנחנו מתפללים ומאחלים רפואה שלמה לפצועים ומשתתפים בצערן של המשפחות שיקיריהן נספו באסון הכבד״, אמר אלי בין.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם