בעקבות ההנחיות ולמניעת התקהלויות – שוק פתח תקווה ייסגר

בישיבה שהתקיימה היום (א') עם ראש העיר רמי גרינברג, גורמי הפיקוח העירוניים ומשטרת ישראל, בנוגע לפתיחת העסקים בפתח תקוה הוחלט כי שוק פתח תקוה ייסגר החל מים שלישי 24.3.20. החנויות ברחבי העיר יישארו פתוחות בכפוף להנחיות משרד הבריאות

חנויות הבגדים ויתר החנויות ברחבי העיר הנמצאות במרחב הפתוח ואינן בקניון, יישארו פתוחות כל עוד הן עומדות בהנחיות משרד הבריאות המורות על ויסות כמויות של 4 לקוחות לכל קופה רושמת, שהייה של לא יותר מעשרה אנשים באותו מרחב ושמירה של 2 מטר בין השוהים.

חנויות קוסמטיקה ייסגרו, אך ניתן לקיים טיפול פרטני בבית הלקוח. מספרות ייסגרו, אך ניתן יהיה לקבל תספורת בבית הלקוח.

כאמור, החנויות בקניון סגורות, מקומות בילוי תרבות ופנאי סגורים, מסעדות סגורות להושבה אך כאלו שעשו הסבה למכירה באמצעות משלוחים יישארו פתוחות.

ראש העיר פתח תקווה שב והדגיש כי עסקים  אשר יחרגו מן המותר ולא יקפידו על הנחיות משרד הבריאות יוזהרו וייקנסו, וגם תושבים אשר ימצאו מפרים את הנחיות משרד הבריאות יוזהרו וייקנסו. ראש העיר רמי גרינברג “אני מפציר בתושבים שלא להתקהל ולא לצאת מן הבית שלא לצורך. הנחיות משרד הבריאות הן הנחיות מצילות חיים!. השארנו את החנויות ברחבי העיר פתוחות וזאת כל עוד הן עומדות בהנחיות משרד הבריאות. גורמי האכיפה מסיירים בשטח לאורך כל היום ונוקטים ביד קשה כלפי עסקים שלא יעמדו בהנחיות. רק בשיתוף פעולה, אחריות אישית וערבות הדדית ננצח יחד את הקורונה!”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם