בעקבות התפשטות נגיף הקורונה – מתן הטבות לעסקים הקטנים בפ”ת

לאור התפרצות נגיף הקורונה וההשלכות הכלכליות על בעלי העסקים הקטנים, ולאור הנסיבות החמורות שבאו בעקבות התפרצות הנגיף, החליט ראש העיר רמי גרינברג לסייע לבעלי העסקים הקטנים ולהקל עליהם בתקופה זו.

העירייה הודיעה כי כל תשלומי הארנונה החלים על בעלי העסקים הקטנים בפתח תקווה אשר מועד פרעונם הגיע או יגיע לתשלום – ידחה עד ל-1 במאי 2020.

בעל עסק שגודל שטחו עד 100 מ”ר יפנה לאגף ארנונה עסקים במייל asakim@ptikva.org.il בבקשה לדחות את מועד התשלום עד ליום ה-1 במאי 2020. בעת הפניה, יש לציין את מספר המשלם, מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל. מדובר בהטבה שתתקבל על פי בקשה וזאת כדי שהבחירה תהיה בידי בעלי העסקים.

ראש העיר רמי גרינברג: “לצערינו, נקלענו למשבר מתפתח ובשל כך נדרש מאיתנו לתת את הגיבוי המיטבי לכל תרחיש. בעקבות כך, הנחתי את גזברית העירייה לאפשר באופן מיידי למתן הטבות לבעלי העסקים הקטנים בפתח תקוה וזאת כדי שיוכלו לצלוח את המשבר. אנחנו פועלים כל העת למציאת פתרונות בתחומים שונים מתוך מטרה להבטיח עד כמה שניתן, שיגרת חיים תקינה בעיר. העסקים הקטנים הינם מרכיב חשוב בהתפתחות העיר ואנחנו מקווים כי ההנחיות החדשות יסייעו להם בהמשך ההתמודדות מול המשבר.”

הקורונה בפתח תקווה: ההשלכות והתחושות של בעלי העסקים

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם