(אוטובוס של חברת דן בפ"ת. צילום: פתח תקוואי)

בעקבות תקיפת נהג האוטובוס בפ”ת: קווי דן בעיר מושבתים הבוקר

אסיפת המחאה של הנהגים מתקיימת, בתיאום עם הנהלת דן, בין השעות 9:30 ל-11:30 בבוקר, בתחנה המרכזית בפתח תקווה. בזמן הזה חברת "דן" לא תפעיל נסיעות שיוצאות מהעיר. ארגון 'תחבורה בדרך שלנו' "החלטה שערורייתית שאינה פותרת את מקרה האלימות הנקודתי"

איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות וועד עובדי חברת התחבורה הציבורית “דן”, מקיימים הבוקר (ב’) אסיפת מחאה, על רקע אירוע אלימות קשה שהתרחש לפני מספר ימים בפתח תקווה, שבו הותקף נהג החברה, בן 64, על ידי אדם שעלה לאוטובוס. זאת, בהמשך לתופעה הולכת ומתרחבת של מקרי אלימות נגד נהגים.

אסיפת המחאה של הנהגים מתקיימת, בתיאום עם הנהלת דן, בין השעות 9:30 ל-11:30 בבוקר, בתחנה המרכזית בפתח תקווה. בזמן הזה חברת “דן” לא תפעיל נסיעות שיוצאות מהעיר.

יו”ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, מסר: “ההסתדרות לא תעמוד מנגד ותפעל בנחישות כדי לבער את נגע האלימות נגד נהגי התחבורה הציבורית. כבר בתקופה הקרובה אקיים התייעצויות עם יזמים בשוק, בנושא מיגון הנהגים. ההסתדרות תפעל בכל החזיתות על מנת לשמור על ביטחונם של נהגי התחבורה הציבורית”.

ארגון ‘תחבורה בדרך שלנו’ הגיב בחריפות לשביתה: “אנו סבורים כי אין ספק, שבאירוע האלימות יש לנקוט ביד קשה כנגד התוקף. הנהגים הם השותפים של הנוסעים בדרך ופגיעה בנהגים היא פגיעה בשירות שניתן לנוסעים. עם זאת, בחירתה של ההסתדרות להעניש באופן קולקטיבי את כל נוסעי התחבורה הציבורית בפתח תקווה, התלויים בשירותי התחבורה לניידותם היא החלטה שערורייתית, שאינה פותרת את מקרה האלימות הנקודתי ומייצרת תסכול נוסף אצל הנוסעים.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם