בפעם השנייה החודש: חומר מיסיונרי חולק בתיבות הדואר בפ”ת

שוב כתות מסיונריות מסתערות על העיר פתח תקווה – חומר מסיונרי חולק בתיבות הדואר במרכז העיר. הרב ליפשיץ מ'יד לאחים': "מדובר בקמפיין אינטנסיבי, הם משקיעים סכומי עתק"

המיסיונרים מסתערים על פתח תקווה וערי המרכז. בפעם השנייה בתוך חודש חולקו פליירים עם חומר משיחי ברחובות רוטשילד, קרול, רופין במרכז העיר פתח תקווה.

הרב בנימין כהן, מנהל מרכז תורני ‘בינה לעיתים’ במרכז העיר מספר לפתח תקוואי: הגעתי בשעות הצהריים לביתי הבחנתי בצעירה שחילקה פליירים בתיבות הדואר. כאשר הוצאתי את הפלייר הזדעזעתי לראות את החומר המיסיונרי ששמו לנו בתיבות הדואר. מצער מאוד שאין חוק שאוסר על חלוקה של חומרים מיסיונריים שכאלה בתיבות הדואר”.

הרב שמואל ליפשיץ מראשי ארגון יד לאחים: “היהודים המשחים חילקו חומרים שעניינים נבואות שלמעשה מי שלא יתנצר בסופו של דבר יהרג”.

היהודים המשיחיים משקיעים בתקופה האחרונה תקציבי ענק על מנת לתפוס יהודים שאין להם מודעות מספיק והם לוקחים את הנצרות ועוטפים אותה בסממנים יהודים, על תנ”ך, טלית, כדי שיהודי שאין לו מספיק ידע יחשוב שמדובר בזרם יהודי. כאשר למעשה מדובר במאה אחוז נצרות. ומדובר בקמפיין מיסיונרי ואינטנסיבי שמתמקד בערי המרכז, כולל מעדין ופתח תקווה. הפעילים של יד לאחים משתדלים להגיע לכל המקומות שמדובר בקמפיין מיסיונרי נוצרי”.

פליירים של מסיונרים - 1

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן