ברוורמן לליצמן: בטל את סגירת טיפת חלב בקריית הרב סלומון

לפני כשבועיים הודיע משרד הבריאות באופן חד צדדי לעיריית פתח תקוה על סגירת תחנת טיפת חלב בקרית הרב סלומון והתחנה ברחוב בייליס, בשכונת קרול. המכתב המלא של ברוורמן לליצמן

שתי תחנות טיפת חלב יסגרו בקרוב. התחנה בקריית הרב סלומון תיסגר באופן זמני החל מיום ראשון הקרוב 19/6 עד להודעה חדשה, ואילו התחנה בשכונת קרול תיסגר החל מחודש ספטמבר באופן קבוע.

ראש העיר איציק ברוורמן פנה לשר הבריאות הרב ליצמן באופן אישי וביקש לשנות החלטות אלו. במכתבו ציין ברוורמן את חשיבות תחנת טיפת החלב בקריית הרב סולומן בעיר “התחנה בקרית הרב סולומן שבה מתגוררים בעיקר תושבים חרבים ודתיים, אשר הינם בעלי משפחות ברוכות ילדים ורמת ניוד נמוכה” ציין ברוורמן והוסיף כי “סגירת התחנות וניוד התושבים לתחנות רחוקות יביאו לפגיעה אנושה במתן השירות החיוני כל כך לתושבים ולצמצום שירותי קידום הבריאות, חיסונים, איתור תינוקות בסיכון והדרכה הורית”.

בסיום מכתבו קרא ברוורמן להקפיא לאלתר את סגירת התחנות ואף הזמין את השר וצוות משרדו לבחון יחד עם הנהלת העיר את הסוגיה ולהימנע מכל צעד חד צדדי בעניין.

טרם התקבלה תשובה מלשכתו של השר.

ראש העיר פתח תקווה במכתב לשר הבריאות יעקב ליצמן
המכתב המלא של ראש העיר פתח תקווה לשר הבריאות

 

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

תגובה אחת

  1. תושבת הגב

    אין מספיק טיפות חלב בעיר

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן