ראש העיר איציק ברוורמן מגיב לראשונה לעליית הארנונה

לקראת ישיבת מועצת העיר הערב (א') שלח ראש העיר ברוורמן אימייל לתומכיו בו הוא מסביר את ההתייקרות הצפויה בארנונה: לממשלה יש סמכות לעדכן את הארנונה בהתאם למדד וזו בדיוק ה"התייקרות" של 1.7 אחוז שגורמים באופוזיציה מנסים לטפול עליי בחוסר תום לב משווע

ראש העיר איציק ברוורמן שלח הבוקר מכתב אישי באימייל לתומכיו ובו הסביר את ההתייקרות הצפויה בארנונה. תחת הכותרת “ישר ולעניין: הנה כל האמת בנושא הארנונה בלי ספינים, בלי חצאי-אמיתות ובלי עיוות נתונים מניפולטיבי.”

כתב ברוורמן: “הבטחתי שלא אעלה את הארנונה וקיימתי. נקודה. לממשלה יש סמכות לעדכן את הארנונה בהתאם למדד וזו בדיוק ה”התייקרות” של 1.7 אחוז שגורמים באופוזיציה מנסים לטפול עליי בחוסר תום לב משווע. וזאת רק ההתחלה של מסכת הצביעות והולכת השולל: הנה לפניכם הטבלה מאוקטובר 2013 שמראה את פתח תקווה בצמרת דירוג הערים היקרות בארץ מבחינת ארנונה בתקופת ראש העיר הקודם. כך שלא נותר לי אלא לשאול את מר אורי אהד: הרצחת וגם ירשת???”

נתוני הארנונה בכל הארץ ובפתח תקווה

ברוורמן הוסיף “נכון, כראש עיר הארנונה מקלה עליי לטפח מחדש את הגינות שהוזנחו, לתת שירות טוב יותר בעירייה ולהביא אטרקציות לשיפור איכות החיים כאן. ולמרות זאת הבטחתי לחולל שינוי יסודי בעיר מבלי להעלות אותה ועמדתי במילתי, כי למילה שלי אין תג מחיר.”

עוד כתב ברוורמן “חשוב לי להמשיך להביא דברים טובים לפתח תקווה, לפתוח כבישים חדשים, להביא חברות גדולות ובתי עסק, להכניס מפעלים שישלמו ארנונה מסחרית כדי שאנחנו נוכל ליהנות מהכסף ובהמשך גם להוריד בעזרתו את הארנונה לתושבים.”

בסיום מכתבו כתב ברוורמן “אתם יכולים כבר לראות סביבכם מדרכות וכבישים חדשים, גינות בהקמה, בתי ספר שעוברים שיפוץ יסודי לאחר הזנחה מתמשכת ואזורי בילוי שמתחילים לפרוח. אבל מסתבר שיש כמה חברים באופוזיציה שהשינוי בעיר גורם להם לתעוקה בלב, עד שהם מאבדים שליטה ובוחרים ביודעין להוליך שולל את התושבים.

הבטחתי לחולל מהפכה בעיר מבלי להעלות את הארנונה, ומעל לכל הבטחתי תמיד לומר לתושבים את האמת. זו הייתה דרכי מאז ומעולם וכזו היא גם תישאר, כי אני מאמין שבסוף האמת והעשייה ינצחו כל שקר, כל השמצה וכל מניפולציה זולה.”

הערב  צפויה מועצת העיר לאשר עלייה של 1.7% בארנונה. חברי האופוזיציה קראו לתושבים להגיע לישיבת המועצה. אתר פתח תקוואי יעביר הערב בשידור חי את ישיבת מועצת העיר שצפויה להיות סוערת במיוחד החל מהשעה 18:00. 

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

2 תגובות

  1. בושה וחרפה הבן אדם ברוכי לראשות העיר הגב

    הממשלה אומרת שזו החלטה (העלאת הארנונה) שנתונה בידי ראש העיר…
    אם אין יראת אלוקים וכו׳

  2. דנה הגב

    עולה כסף להביא מתנפחים מטופשים ולהשקיע בהופעות מיותרות. מילא היה משקיע בחינוך, תשתיות ושיקום פני העיר. בושה של ראש עיר

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן