בשורה: המרכזים הקהילתיים של מקפ”ת הצטרפו למיזם שילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים

אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ישולבו במערך התעסוקה במתנס"ים. יו"ר מקפ"ת הרב אליהו גינת: "זהו אות כבוד לעיר פתח תקווה המקדמת שוויון הזדמנויות ואחריות חברתית"

בשורה של ממש למשפחות רבות של תושבי פתח תקוה, המתמודדים עם בן או בת משפחה בעלי צרכים מיוחדים, קוגנטיבית או אוטיזם. המרכזים הקהילתיים של מקפ”ת, הצטרפו למיזם הענק של החברה למתנ”סים, לשילוב בעלי צרכים מיוחדים בתעסוקה, בסיוע מחלקת הרווחה בעיריית פתח תקווה.

במסגרת זו, יתקיים שיתוף פעולה בין מרכזי מקפ”ת ובין המחלקה לנכים ואוכלוסיות מיוחדות בחברה למתנ”סים, במיזם תעסוקה לאנשים עם מוגבלות  התפתחותית, פיגור שכלי או אוטיזם. התכנית מציעה הזדמנות לאנשים המוגדרים עם מוגבלות שיכלית התפתחותית או אוטיזם, להשתלב בתעסוקה כחלק מקהילתם ובקרב אוכלוסייה נורמטיבית. לפי רמת תפקודם ויכולתם.

התכנית מתבצעת באמצעות תהליך הנגשתו של המרכז הקהילתי לאוכלוסיות מיוחדות, בזכות חבירתם של כוחות רבים, מקצועיים, ארגוניים ומערכתיים. על פי התכנית, מתבצעת הערכה ראשונית של כל פונה, בה נאמדים, יכולותיו, כישוריו, ניסיונו ומסגרת חייו, זאת במטרה להתאים לו את המסגרת התעסוקתית הטובה ביותר עבורו.

ליאת גולברי רכזת הפרוייקט מטעם החברה למתנ”סים שסייעה רבות למיזם החשוב, אומרת כי “שילוב המשוקמים בתעסוקה בחברה למתנ”סים הינו ערך בלתי מתפשר המייצג שוויון הזדמנויות, ערך המקנה לאוכלוסייה זאת את האפשרות להיות ולהיטמע בינינו כחלק בלתי נפרד מעובדי החברה למתנ”סים. המטרה שלנו בסוף היום לראותם בינינו בכל מרכז קהילתי, בכל שלוחה, בכל גן ילדים, בכל ספרייה ובכל מבנה ציבורי ושירות כזה או אחר הניתן ע”י החברה”.

ראש העיר עורך דין איציק ברוורמן אומר בסיפוק כי “ההצטרפות למיזם והנגשתו לתושבי פתח תקווה, זאת החובה שלנו,האנושית והמוסרית ,לפתוח את הדלת ואת הלב לכל אחד ואחת”, יו”ר מקפ”ת הרב אליהו גינת, שנתן את אישורו וברכתו למהלך אומר כי “זהו אות כבוד לעיר פ”ת המקדמת שוויון הזדמנויות ואחריות חברתית . אני מברך על שיתוף הפעולה המבורך והחשוב ומייחל ומתפלל להצלחתו”

צוות ההנהלה והעובדים של מקפ”ת, כבר עומד הכן לקבל את פני הנרשמים, לייעץ, לתת פרטים נוספים וללוות כל אחד ואחת בדרכו החדשה. להצטרפות ניתן לפנות למשרדי מקפ”ת,

לפרטים והרשמה 03-9281700 אתי או במיילAvishagchacham@gmail.com

קר לך? מארז 3 זוגות גרביים תרמיים- משלוח חינם!

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן