בשורה לתושבי פ"ת: שיפורים ושינויים בתחבורה הציבורית בעיר

בהמשך לפגישת ראש העיר רמי גרינברג עם שר התחבורה ישראל כץ ושיתוף הפעולה הפורה בין משרד התחבורה לעיריית פתח תקוה, ישודרגו שירותי התחבורה הציבורית בעיר. כל העדכונים על הקווים והמסלולים החדשים
תחנות אוטובוס חדשות-16

(16 תחנות חדשות, צילום: לשכת דובר העירייה)

ראש העיר, רמי גרינברג רואה חשיבות רבה בשיפור התחבורה הציבורית בעיר, בקידום תוספות קווים ופריסה רחבה יותר של הקווים, ומתן מענה רחב למשתמשים ברכבת, וזאת בהתאם למדיניותו לתחבורה ציבורית זמינה ונגישה לכלל תושבי העיר, בכל השכונות.

עדכוני הקווים:

קווי אפיקים :

קו חדש, קו 20 , חברת אפיקים – יתחיל לפעול מה-21.12.18 ויפעל בתדירות של 3 נסיעות בשעה. מסלול הקו: מסוף בית רבקה רחוב החמישה, הנביאים, הנרייטה סאלד, אסף שמחוני, שפרינצק, פינס, בי"ח השרון, הנשיאים, דגל ראובן , קפלן, שניידר, קניון אבנת – ז'בוטינסקי, בני ברק – אבו חצירא, קניון אילון, קריית עתידים, דבורה הנביאה, אוניברסיטת תל אביב. הקו יסתיים באזורי חן בתל אביב .

הקו יספק לראשונה קשר בין שכונות אחדות וכפר גנים לקריית עתידים ולאוניברסיטת תל אביב  .

שינוי קו 22 אפיקים – הקו ישנה את מסלולו ויבצע כיסוי נרחב יותר תוך שהוא מאפשר גישה לאזור התעשייה רמת סיב ולתחנת רכבת קריית אריה.

להלן תקציר המסלול החדש: מסוף בית רבקה, החמישה, הנביאים, הנרייטה סאלד, שטרית, אסף שמחוני, פינס, בי"ח השרון, דגל ראובן, בן גוריון, העצמאות, רבין, רמת סיב, ז'בוטינסקי, החרש, גיסין, השפלה, רכבת קריית אריה.

הקו המשודרג יספק לראשונה קשר ישיר מתוך שכונת אחדות לאזור התעשייה רמת סיב ולתחנת הרכבת בקריית אריה, וכן יקשר בין שכונת כפר גנים א' לכפר גנים ג' ולתחנת הרכבת בקריית אריה.

הקו יאפשר קישור תחבורה טוב ונוח יותר למכללת העיר פתח תקוה, השוכנת בשחם 64.

למכללה יש גם קו 29 היוצא מראש העין, כפר אברהם, רחוב הנחל, גליס, רבניצקי, בן דרור, גיסין, גרינשפן, קניון אבנת, משה דיין- קריית אריה, גיסין, החרש, רמת סיב-המגשימים, גבעת שמואל (ברחוב הרב שלמה גורן, שם יש תחנה הקרובה למכללה), ומסיים באוניברסיטת בר אילן. תחנת האיסוף לפתח תקוה היא ברחוב טובה ושמעון דרנגר.

קו 22 יחליף את קו 46 ושעות הפעילות שלו יורחבו גם לשישי ומוצאי שבת .

קו 35, קו חדש, חברת אפיקים – הקו החדש יתחיל לפעול בחודש ינואר 2019. הקו יפעל אחת לשעה מרבית שעות היום.

ממסוף החרש בקריית אריה דרך קניון אובנת לבית העלמין ירקון ותחנת הסיום ברכבת קריית אריה.

תגבור קו 64   – הקו יתוגבר ב-12 נסיעות יומיות (שני כיוונים) החל מינואר.

קווי דן חדשים שיתחילו לפעול החל מה-4.1.19

תגבור קו 82 דן  – הקו יתוגבר ב-16 נסיעות יומיות (שני כיוונים)

תגבור קו 292 דן  – הקו יתוגבר ב 23 נסיעות יומיות (שני כיוונים)

תגבור ושינוי מסלול קו 266 –יתוגבר ב-29 נסיעות יומיות (בשני הכיוונים). הקו יפעל במסלול הרגיל, משכונת אחדות, דרך מרכז העיר, שכונת אם המושבות ועד קריית עתידים, שם תהיה תחנת הסיום. הקו נותן מענה מהיר ומתוגבר גם למשתמשים ברכבת בתחנת קריית אריה.

קו  38 דן – שדרוג מסלול הקו, יבוצעו שינוים קלים במסלול הקו. תחנת המוצא של הקו תועתק לתחנה המרכזית בפתח תקוה (רחוב אורלוב) וזאת על מנת לחבר את התחנה המרכזית לשכונת נווה דקלים – שיפר, אם המושבות חדשה ואם המושבות הוותיקה, לתל אביב, מסוף הכרמלית.

קו 138 דן – תחנת הקצה תועתק גם היא לתחנה המרכזית (רחוב אורלוב) כדי לחבר את אזור התעשייה קריית אריה באופן נגיש יותר לתושבי העיר. הקו יצא מתחנה המרכזית, נווה דקלים, אם המושבות הוותיקה והחדשה, גיסין ואזור התעשייה קריית אריה.

תגבור קו  238 דן – הקו יתוגבר ב-14 נסיעות יומיות (שני כיוונים) על מנת לספק קישור מהיר יותר לנוסעי הרכבת. הקו יוצא מהדר גנים, מנחם בגין, דרך עין גנים, גורדון, חזון איש, אברבנאל, המכבים, גיסין, משה סנה, בן חור, ראשון לציון, תחנת הרכבת בקריית אריה, אצטדיון המושבה ומשם ממשיך לתל אביב על דרך אבא הלל.

במועדים אלו צפויים שינוים נוספים בלו"ז של הקווים השונים, לפרטים נוספים ופירוט מסלולים: מרכז מידע ארצי משרד התחבורה 8787*.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
Booking.com

צרכנות

השארת תגובה

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

פסי לדים מהווים פתרון מושלם לתאורה באזורים חשוכים ומוסתרים. לדוגמה, ניתן להתקין פסי לד על מדרגות בעליה לבית או לקומה שניה – אם תכוונו את עוצמת התאורה לנמוכה, תוכלו להשאיר את פס הלדים דלוק גם בלילה ע"מ שיאיר את המדרגות ולא יפריע לאף אחד. המדריך המלא לפסי לד

כל הפרטים>>
סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

השבוע נפתח סניף שלובות פתח תקוה, שהיה הראשון להזמין אליו גם גברים.

כל הפרטים>>
יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

איציק דיעי, סגן ראש העיר ויו״ר הבית היהודי בפ״ת, שדובוב נחשב לאחד המקורבים אליו, בירך על ההחלטה "לא בכדי הוא נבחר להוביל את הצעירים בבית היהודי. צריך את הקול שלו בכנסת, ואנו נירתם לסייע להיבחרו בכל הכוח"

כל הפרטים>>
אגף נכסים לישיבת 'אור ישראל': פנו מבנים יבילים ברחוב קהילות יעקב

אגף נכסים לישיבת 'אור ישראל': פנו מבנים יבילים ברחוב קהילות יעקב

הלם בהנהלת ישיבת 'אור ישראל' בעקבות מכתב שנשלח על ידי אגף נכסים בעיריית פתח תקווה הדורש מהם לפנות בתוך חודש ימים מבנים יבילים המשמשים את התלמידים. עיריית פ"ת בתגובה: "העירייה פועלת באופן מקצועי וענייני כלפי כל תושבי העיר". כל הפרטים

כל הפרטים>>
חשד: תושב פ"ת החזיק בביתו סמים ונתן לכלב שלו לבלוע מנות סם

חשד: תושב פ"ת החזיק בביתו סמים ונתן לכלב שלו לבלוע מנות סם

משטרת ישראל עצרה גבר בן 56 מפ"ת בחשד כי החזיק בביתו סמים ונתן לכלב שלו לבלוע מנות סם.

כל הפרטים>>
השרה לשוויון חברתי: "משרדי תמך רבות בפעולות ובפרויקטים עירוניים"

השרה לשוויון חברתי: "משרדי תמך רבות בפעולות ובפרויקטים עירוניים"

השרה לשוויון חברתי, חה"כ גילה גמליאל, ביקרה היום (יום ב') בלשכת ראש העיר, רמי גרינברג

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד