“בשורה של ממש” • ראש העיר ויו”ר קרן ההסעות סגרו על שת”פ שיחזיר את ההסעות לחינוך העצמאי בעיר

לאחר סאגה מתמשכת של שנים בעיכוב כספי ההסעות למוסדות החינוך העצמאי בעיר פתח תקוה בשל בעיות משפטיות ביורוקרטיות, חתם היום ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג על המוגמר - כשהביא את העניין לפתרונו המלא, עם פגישתו עם מנכ"ל קרן ההסעות מרדכי קרליץ. ב-01.01.2021 תחל קרן ההסעות את פעילותה בעיר לטובת ילדי ובנות המגזר.

בשנים האחרונות סבלו מוסדות החינוך העצמאי בעיר פתח תקווה מחסם ביורוקרטי מורכב מאוד שהיקשה על המוסדות – בין היתר לקבלת מימון עירוני עבור ההסעות. החסם שצץ הרבה לפני תחילת הקדנציה של ראש העיר הנוכחי רמי גרינברג, עבר ניסיונות רבים למציאת פתרון ראוי, אך ללא הצלחה.

יוזמה מקורית שהביא ראש העיר רמי גרינברג, בשילוב עם שליטתו בנבכי הביורוקרטיה המקומית והארצית, הביאה לפתרון המושלם עבור ההסעות: שיתוף פעולה ייחודי עם “קרן ההסעות”, שתפעיל מעתה את ההסעות של כל ילדי החינוך העצמאי בעיר, ותתוקצב באופן ישיר ע”י הרשות.

לאחר סדרת פגישות עבודה עם כלל הגורמים הרלוונטיים – שהוביל האחראי על מערכות החינוך הדתי והחרדי בעיר, ערן חג’ג’, ישבו היום ראש העיר רמי גרינברג ויו”ר “קרן ההסעות” מרדכי קרליץ, וחתמו על המוגמר. בפגישה נכחה גם מנהלת בית הספר בית יעקב במרכז העיר הגב’ רבקה וויינגרטן, שהודתה לראש העיר על טיפולו המסור בנשוא ההסעות, וציינה את אזנו הכרויה וליבו הפתוח בכל שעות היממה למנהלות בתי הספר החרדים בעיר.

ראש העיר רמי גרינברג: מדובר בבשורה של ממש עבור תלמידי ותלמידות החינוך העצמאי בעיר, וכמובן גם להורים – שילדיהם יזכו להסעות מסודרות וקבועות באופן שוטף ויציב מתחילת השנה האזרחית הקרובה ב-1.1.21. מדובר בפרויקט לא פשוט שרבים ניסו לקדם אותו ולא צלח בידם, אך לאחר מאמצים מרובים ולא מעט חשיבה מחוץ לקופסה הצלחנו להביא את הפתרון המושלם עבור ילדי המגזר החרדי בעיר. נמשיך לשרת את כל הציבורים בישרות בהגינות ומתוך שוויון לכולם. אני מודה לרב מרדכי קרליץ מנכ”ל קרן ההסעות שנרתם לנושא החשוב ונתן לנו את היכולת להביא את הענין לכדי פתרון.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם