דרמה: ש"ס תתמוך ברמי גרינברג לראשות העיר – ומי מצטרף למהלך?

דרמה במרוץ לראשות העיר פתח תקווה: יו"ר ש"ס פתח תקווה, אוריאל בוסו הכריז על תמיכה של ש"ס ברמי גרינברג לראשות העיר פ"ת. יהדות התורה והבית היהודי טרם הכריעו. מי הצטרף למהלך של ש"ס? ומה אומרים במטה ברוורמן על המהלך? כל הפרטים
שס פתח תקווה

אין רגע דל במרוץ לראשות העיר פתח תקווה. כידוע בימים אלה נסגרים הדילים בין המפלגות להקמת גושים לתמיכה במועמדים לראשות העיר. בדרך כלל בפתח תקווה הגוש הדתי חרדי – מפלגות ש"ס, יהדות התורה והבית היהודי קיבלו החלטה משותפת על תמיכה במועמד אחד לראשות העיר, כך היה בבחירות הקודמות כאשר הגוש החרדי דתי הלך בסיבוב השני עם איציק ברוורמן, אשר נבחר לראשות העיר.

כעת משנה ש"ס את כללי המשחק, ומודיעה על תמיכה ברמי גרינברג לראשות העיר. כך פורסם לראשונה באתר 'כל הזמן' של רשת קן עיתונות דתית. יו"ר ש"ס פתח תקווה, אוריאל בוסו בשיחה עם פתח תקוואי "במצב שנוצר מתוך אחריות ציבורית ודאגה אמתית לעיר פתח תקווה, קיבלנו החלטה לא קלה אליה הצטרפו גם יש עתיד, השר כחלון, השר ליברמן ועוד רבים שבהמשך יפורסמו. החלטנו לקחת מנהיגות ולהוביל מהלך שישנה את פני העתיד. עם הערכה רבה לאיציק ברוורמן, יש לנו רק דברים טובים לומר עליו אבל אנו סבורים כי נדרש כעת שינוי"

המועמד לראשות העיר, רמי גרינברג מסר "אני נרגש לבשר שלראשונה בתולדות פתח תקווה הצלחנו לאחד בין כל הזרמים בעיר. מרץ, יש עתיד, ש"ס, העבודה, כולנו וישראל ביתנו, שהחליטו לתמוך במועמדות שלי לראשות העיר. יחד נשמור על הסטטוס קוו ועל מרקם החיים המשותף בעיר, וזהו התחום היחידי שבו אני מתחייב לא לשנות את פתח תקווה. בכל יתר התחומים נחולל מהפכה החל מהשבוע הבא. המהפך מעבר לפינה. צאו להצביע ויחד נפתח עידן חדש בעיר".

חשוב להדגיש כי יהדות התורה והבית היהודי טרם הכריזו על תמיכתם במועמד לראשות העיר. ומעניין יהיה לעקוב האם הם ילכו בעקבות ש"ס ויתמכו ברמי גרינברג או שילכו עם ראש העיר המכהן איציק ברוורמן ויקימו גוש משלהם. בכל מקרה הערכות בקרב המפלגות בעיר כי הבחירות לראשות העיר יוכרעו כבר בסיבוב הראשון בין המועמדים. כך שהמתח בשיאו.

ומה אומרים במטה ברוורמן על ההחלטה של ש"ס?

גורמים במטה הבחירות של ראש העיר המכהן איציק ברוורמן אמרו בשיחה עם 'פתח תקוואי' "ש"ס עשתה את ההחלטה שלה. ראש העיר קיבל את הודעתה באכזבה רבה. מדובר במהלך של נקמה בעיקרו, בעקבות ההשעיה של אליהו גינת ממקפ"ת, השעיה שהיתה בעקבות הדו"ח החמור על מקפ"ת והרצון לתקן את הליקויים שם ביושר ובניראות נקיה כלפי אזרחי העיר. לא היו טענות כלפי גינת ברמה האישית. אך זה מה שהיה נדרש. ש"ס הציבה דרישות שכנראה רק גרינברג הסכים להם. באירוניה רבה נזכיר כי גרינברג ואנשיו הובילו קמפיין חריף תחת הסלוגן "ברוורמו מכר את העיר לש"ס". מעניין מאוד מה מר גרינברג ואנשיו יגידו כעת ומה עלות המכירה היום. ראש העיר מר איציק ברוורמן הוא ראש עיר מקצועי ישר והגון, ונמשיך עד הניצחון. ניצחון לעיר וניצחון לצדק ולתושבים היקרים"

 

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
Booking.com

צרכנות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

פסי לדים מהווים פתרון מושלם לתאורה באזורים חשוכים ומוסתרים. לדוגמה, ניתן להתקין פסי לד על מדרגות בעליה לבית או לקומה שניה – אם תכוונו את עוצמת התאורה לנמוכה, תוכלו להשאיר את פס הלדים דלוק גם בלילה ע"מ שיאיר את המדרגות ולא יפריע לאף אחד. המדריך המלא לפסי לד

כל הפרטים>>
הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

בשבוע שעבר (ג') התקיים טקס הענקת תעודות לבתי ספר ירוקים וירוקים מתמידים מכל הארץ, בהשתתפות כ-90 בתי ספר ובמעמד מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה מר גיא סמט.

כל הפרטים>>
מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מזל טוב ללואיז נאון שחגגה 99: לואיז נולדה וגדלה בטוניס, התבגרה בזמן מלחמת העולם השנייה ומוגדרת כניצולת שואה, היא למדה לימודי סיעוד עוד בטוניס, ומשעלתה לארץ והייתה בעלת מקצוע החלה לעבוד כאחות בבי"ח בלינסון.

כל הפרטים>>
שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות יריב לוין התארח השבוע בלשכתו של ראש העיר, רמי גרינברג ודן עמו בפיתוח פרויקטים ומיזמים תיירותיים עירוניים

כל הפרטים>>
סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

השבוע נפתח סניף שלובות פתח תקוה, שהיה הראשון להזמין אליו גם גברים.

כל הפרטים>>
יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

איציק דיעי, סגן ראש העיר ויו״ר הבית היהודי בפ״ת, שדובוב נחשב לאחד המקורבים אליו, בירך על ההחלטה "לא בכדי הוא נבחר להוביל את הצעירים בבית היהודי. צריך את הקול שלו בכנסת, ואנו נירתם לסייע להיבחרו בכל הכוח"

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד