דרמה: ש"ס תתמוך ברמי גרינברג לראשות העיר – ומי מצטרף למהלך?

דרמה במרוץ לראשות העיר פתח תקווה: יו"ר ש"ס פתח תקווה, אוריאל בוסו הכריז על תמיכה של ש"ס ברמי גרינברג לראשות העיר פ"ת. יהדות התורה והבית היהודי טרם הכריעו. מי הצטרף למהלך של ש"ס? ומה אומרים במטה ברוורמן על המהלך? כל הפרטים
שס פתח תקווה

אין רגע דל במרוץ לראשות העיר פתח תקווה. כידוע בימים אלה נסגרים הדילים בין המפלגות להקמת גושים לתמיכה במועמדים לראשות העיר. בדרך כלל בפתח תקווה הגוש הדתי חרדי – מפלגות ש"ס, יהדות התורה והבית היהודי קיבלו החלטה משותפת על תמיכה במועמד אחד לראשות העיר, כך היה בבחירות הקודמות כאשר הגוש החרדי דתי הלך בסיבוב השני עם איציק ברוורמן, אשר נבחר לראשות העיר.

כעת משנה ש"ס את כללי המשחק, ומודיעה על תמיכה ברמי גרינברג לראשות העיר. כך פורסם לראשונה באתר 'כל הזמן' של רשת קן עיתונות דתית. יו"ר ש"ס פתח תקווה, אוריאל בוסו בשיחה עם פתח תקוואי "במצב שנוצר מתוך אחריות ציבורית ודאגה אמתית לעיר פתח תקווה, קיבלנו החלטה לא קלה אליה הצטרפו גם יש עתיד, השר כחלון, השר ליברמן ועוד רבים שבהמשך יפורסמו. החלטנו לקחת מנהיגות ולהוביל מהלך שישנה את פני העתיד. עם הערכה רבה לאיציק ברוורמן, יש לנו רק דברים טובים לומר עליו אבל אנו סבורים כי נדרש כעת שינוי"

המועמד לראשות העיר, רמי גרינברג מסר "אני נרגש לבשר שלראשונה בתולדות פתח תקווה הצלחנו לאחד בין כל הזרמים בעיר. מרץ, יש עתיד, ש"ס, העבודה, כולנו וישראל ביתנו, שהחליטו לתמוך במועמדות שלי לראשות העיר. יחד נשמור על הסטטוס קוו ועל מרקם החיים המשותף בעיר, וזהו התחום היחידי שבו אני מתחייב לא לשנות את פתח תקווה. בכל יתר התחומים נחולל מהפכה החל מהשבוע הבא. המהפך מעבר לפינה. צאו להצביע ויחד נפתח עידן חדש בעיר".

חשוב להדגיש כי יהדות התורה והבית היהודי טרם הכריזו על תמיכתם במועמד לראשות העיר. ומעניין יהיה לעקוב האם הם ילכו בעקבות ש"ס ויתמכו ברמי גרינברג או שילכו עם ראש העיר המכהן איציק ברוורמן ויקימו גוש משלהם. בכל מקרה הערכות בקרב המפלגות בעיר כי הבחירות לראשות העיר יוכרעו כבר בסיבוב הראשון בין המועמדים. כך שהמתח בשיאו.

ומה אומרים במטה ברוורמן על ההחלטה של ש"ס?

גורמים במטה הבחירות של ראש העיר המכהן איציק ברוורמן אמרו בשיחה עם 'פתח תקוואי' "ש"ס עשתה את ההחלטה שלה. ראש העיר קיבל את הודעתה באכזבה רבה. מדובר במהלך של נקמה בעיקרו, בעקבות ההשעיה של אליהו גינת ממקפ"ת, השעיה שהיתה בעקבות הדו"ח החמור על מקפ"ת והרצון לתקן את הליקויים שם ביושר ובניראות נקיה כלפי אזרחי העיר. לא היו טענות כלפי גינת ברמה האישית. אך זה מה שהיה נדרש. ש"ס הציבה דרישות שכנראה רק גרינברג הסכים להם. באירוניה רבה נזכיר כי גרינברג ואנשיו הובילו קמפיין חריף תחת הסלוגן "ברוורמו מכר את העיר לש"ס". מעניין מאוד מה מר גרינברג ואנשיו יגידו כעת ומה עלות המכירה היום. ראש העיר מר איציק ברוורמן הוא ראש עיר מקצועי ישר והגון, ונמשיך עד הניצחון. ניצחון לעיר וניצחון לצדק ולתושבים היקרים"

 

מחזיקי מפתחות
תחתיות שתיה

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

שיתוף בwhatsapp
שיתוף בtelegram
שיתוף בfacebook
שיתוף בtwitter
שיתוף בemail
שיתוף בprint

השארת תגובה

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

לאמא, לחמות, למורה – כולנו רוצים לכבד עם משלוח מנות  מחמם את הלב. ברשת Zara Home תוכלו להנות, מהיצע איכותי ויוקרתי של פריטי אירוח והלבשה לבית וממגוון עשיר של מוצרים, בעולמות עיצוב הבית השונים כמו: מצעים, מפות, שטיחים לסלון הבית ולחדר האמבטיה, רהיטים, הלבשת שולחן, סכו"ם ומערכות אוכל ופריטים מעוצבים

כל הפרטים>>
איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי הטילים אל עבר גושן דן הערב מרצועת עזה, כינס ראש העיר פתח תקווה ישיבת הערכות. לפי שעה, אין הנחיות מיוחדות לתושבים

כל הפרטים>>
ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש עיירית פתח תקווה רמי גרינברג ביקר אתמול בתחנת כבאות והצלה פ"ת,אל ראש העיר הצטרפה אלה זילברמן מנהלת מחלקה למעורבות חברתית אשר מלווה פרויקט זה.

כל הפרטים>>
מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

בתחילת השבוע (א') התקיים מבצע אכיפה במרכז העיר בהובלת מינהלת מרכז העיר ובהשתתפות אגף הפיקוח, האגף לרישוי עסקים, השיטור העירוני, אגף הביטחון ובגיבוי שיטור מרכז העיר.

כל הפרטים>>
תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

ראש העיר רמי גרינברג "שנים טענו שלא ניתן להוריד את הארנונה, הוכחנו שזה אפשרי ולא רק זאת, אלא שניתן גם לייעל את התקציב ולהגדיל אותו באמצעות צמצומים, צעדי התייעלות ותקציבי ממשלה!"

כל הפרטים>>
אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

המועצה הדתית פ"ת, נערכת בימים אלו לקראת יום עיון וכנס גבאים מיוחד. בין הנושאים שידונו בכנס: תופעת עלוני השבת המוכרת. במסגרת הכנס תתקיים תצוגת יצרנים מתחום בתי הכנסת. גבאים? הכתבה הזו בשבילכם

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד