צילום: עיריית פתח תקווה

האם נמצא הפתרון שימנע את העומסים ליוצאים משכונת אם המושבות?

לטובת ההקלה על העומסים יחל בקרוב פיתוח צומת העיפרון - האצטדיון. העבודות במקום צפויות להימשך כחצי שנה. כל הפרטים

בקרוב יחלו עבודות להרחבת נתיבי הנסיעה בדרך אם המושבות- שמלצר – זבולון המר (צומת העיפרון). במסגרת הפרוייקט אשר מטרתו למנוע את העומסים ליוצאים משכונת אם המושבות, אזור מרכז העיר וקרית אריה, יתווספו נתיבי הפניות בצומת, יתווסף נתיב נסיעה ממערב למזרח בדרך אם המושבות, יתווסף נתיב נסיעה לרכב דו גלגלי מצפון לדרום ויתבצעו עבודות לשיפור תעבורת כלי הרכב בצומת עמוס זה. כמו כן תשודרג תאורת הרחוב ויוחלף רציף המדרכה.

העבודות ימשכו כחצי שנה ויתבצעו בשעות הלילה על מנת לצמצם עד כמה שניתן את ההפרעה לנוסעים בכביש.

פרוייקט זה יבוצע כשלב ביניים לקראת קידום פרוייקט הענק ” דרך אם המושבות” אשר כולל, בין היתר, את הרחבת דרך אם המושבות הקיימת, חיבור הדרך לכיוון סגולה, הפרדה מפלסית בצומת העיפרון וכן תוספת רמפה מדרך אם המושבות לכביש 4 צפון.

ראש העיר רמי גרינברג “במסגרת המהפכה התחבורתית שאנחנו מקדמים בכל רחבי העיר, נקדם בקרוב גם את עבודות הפיתוח בצומת העיפרון אשר יביאו לזרימה תנועתית טובה יותר באזור. לצד זאת, אנחנו מקדמים מגה פרוייקט אשר עתיד לצור קישוריות מתקדמת בין מזרח למערב דרך אם המושבות. מדובר בפרוייקט שעתיד להעצים את הקישוריות בעזרת שבילי אופניים ונתיב תחבורה ציבורית. העירייה תעשה כל שביכולתה כדי שהבשורה התנועתית הזו תחל בביצוע כבר בקרוב.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם