האם ראש הממשלה נתניהו יתערב במצוקת המעונות בפתח תקווה?

חבר מועצת העיר מטעם הליכוד רמי גרינברג פנה במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו המשמש גם כשר הכלכלה להתערב באופן מידי במצוקת המעונות בעיר. המכתב המלא
רמי גרינברג
רמי גרינברג

משבר המעונות והפעוטונים בפתח תקווה, מגיע לפתחו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. כפי שדיווחנו כאן ב’פתח תקוואי’ בהרחבה, אמהות רבות מתקשות לשוב מחופשת הלידה בשל מצוקת פעוטונים של התמת, ובנוסף לכך פתחו המעונות בעיצומים ועוד לא החלו את הרישום לשנת הלימודים הבאה.

במכתב ששיגר השבוע עו”ד רמי גרינבר, חבר מועצת העיר מטעם הליכוד לראש הממשלה נתניהו המשמש גם כשר הכלכלה כתב גרינבר “כידוע לאדוני מזה זמן רב קיימים עיצומים במעונות היום, דבר שבעיקר בא לידי ביטוי בכך שהורים לא יכולים לרשום את ילדיהם למעונות. עובדה זו יוצרת בלבול , חוסר נחת, חוסר ודאות ואי שקט נפשי רב שפוגע בתפקוד של הורים רבים ומכניס משפחות רבות ללחצים מיותרים על כל המשתמע מכך.”

לדברי גרינברג יש לפתור את הבעיה הזאת בהקדם ולהטיל את כל כובד המשקל לסיום העיצומים ולאפשר רישום מסודר למעונות היום בהקדם ולהחזיר את חייהם של אלפים מאזרחי ישראל למסלולם.

בסיום מכתבו לראש הממשלה כתב גרינברג “בנוסף אני פונה לאדוני בבקשה להקצאת תקציבים ותקנים לטובת הקמת מעונות יום נוספים בעיר פ”ת. העיר ה- 5 בגודלה לא נותנת מענה מספק לדרישה ולצורך למסגרות לילדים בגלאים הנדונים. הורים רבים לא מוצאים מסגרת לילדיהם במחירים סבירים או בכלל ואז הם נאלצים לשבת בבית עם ילדיהם, לא הולכים לעבוד, מתקשים לפרנס את עצמם ולהתקדם בחייהם.”

מכתב של רמי גרינברג לראש הממשלה
המכתב המלא ששלח גרינברג לראש הממשלה
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם