מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

הביקוש להדברה ירוקה בפתח תקווה עולה משנה לשנה – יצאנו לבדוק

pixabay

הדברה ירוקה היא שיטת ההדברה הטובה ביותר כיום, הן מבחינת יעילות, אך יתרה מזאת, מבחינת האיכות שלה כלפי הסביבה הכוללת גם אותנו כבני אדם. בהתאם לכך, גם בפתח תקווה הביקוש להדברה ירוקה עלה, ואיתו המודעות אודות הדברה זו עלתה גם. אך מה זו בכלל הדברה ירוקה ומדוע הביקוש כלפיה עלה כל כך בפתח תקווה? כל זאת ועוד ממש כאן לפניכם.

מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא למעשה שיטת הדברה אשר פועלת בניגוד או במקביל לשיטת ההדברה הכימית. מכאן, וכן בשל שמה של שיטת ההדברה, ניתן להסיק כי שיטה זו היא שיטה “ירוקה”, קרי ידידותית לסביבה. בניגוד לשיטת ההדברה הכימית אשר מתבצעת על ידי ריסוס של כימיקלים כאלו ואחרים באזור הנגוע במזיקים, שיטת ההדברה הירוקה פועלת בכמה מישורים, כאשר כולם כאחד פועלים בהתאם לעקרונות טבעיים, או ללא עקרונות כימיים כלל.

אילו דרכי הדברה קיימים תחת ההדברה הירוקה?

כאמור, הדברה ירוקה, בין אם הדברה בפתח תקווה ובין אם בכל מקום אחר, מתבצעת במספר מישורים במקביל, כאשר לכולם מאפיין מנחה אחד משותף, והוא העניין ה”ירוק” באופן ההדברה. אם כן, לפניכם רשימת דרכי ההדברה הירוקה הנפוצים ביותר.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא למעשה הדברה אשר פועלת על אחד העקרונות הבסיסיים ביותר בטבע, והוא שרשרת המזון. הדברה בשיטה זו, שואבת את הרעיון משרשרת המזון, ולמעשה מחדירה לאזור המחייה של המזיק יצורים חיים אשר מהווים סכנה עבורו. כך, המזיק עוזב את המקום, וההדברה מבוצעת באופן טבעי ובטוח.

הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית היא למעשה הדברה אשר פועלת באמצעות מכשירים חשמליים. גם בתוך הדברה זו קיימים מספר דרכי ביצוע, כאשר כל אחד מהם מבוסס על עקרון מנחה שונה מלבד “העיקרון הירוק”. אם כן, שיטה זו כוללת בין היתר הדברה באמצעות תדרי שמע שמפריעים למזיקים מסוימים, רעידות אדמה מלאכותיות שמטרידות את המזיקים ועוד.

הדברת ריסוס

השיטה השלישית והשכיחה ביותר, היא ההדברה הירוקה באמצעות ריסוס. בניגוד להדברה כימית, הריסוס בשיטה זו מתבצע בעזרת חומרים טבעיים בלבד, ובכך שומר על הקרקע באזור הריסוס, וכן מהווה סכנה פחותה כלפי בני האדם הנמצאים באזור.

כנגד אילו מזיקים יעילה ההדברה הירוקה בפתח תקווה?

העובדה כי הדברה ירוקה בפתח תקווה  מתבצעת בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה, אינה גורעת מיעילותה של ההדברה ואפילו להיפך. אם כך, המזיקים השונים אשר נגדם יעילה ההדברה הירוקה בפתח תקווה, אינם שונים, ובטח שלא קטנים בכמותם מאשר כל דרך הדברה אחרת. לפניכם רשימת המזיקים הנפוצים והעיקריים ביותר, אשר ניתן למצוא את ההדברה הירוקה בפתח תקווה יעילה נגדם:

 1. הדברת נמלים בפתח תקווה
 2. הדברת חרקים, מקקים וג’וקים בפתח תקווה
 3. הדברת עכברים וחולדות בפתח תקווה
 4. הדברת נחשים בפתח תקווה
 5. הדברת יונים ועטלפים בפתח תקווה
 6. הדברת יתושים בפתח תקווה, זבובים ושאר החרקים המעופפים
 7. הדברת פשפשים ופרעושים בפתח תקווה

הדברה ירוקה בפתח תקווה – הכל על תהליך העבודה

תהליך ההדברה הירוקה של מגוון המזיקים השונים בפתח תקווה, מורכב בעיקרו משני חלקים עיקריים, אשר ניתן לומר כי אלו הם אשר מאפשרים למדביר לבצע את ההדברה בצורה היעילה והאיכותית ביותר. השלב הראשון בתהליך הוא למעשה שלב ההכנות בהתאם לבעיה הנתונה.

שלב זה כפי שוודאי ניתן להבין, נועד על מנת שהמדביר יכיר ויאבחן את הבעיה האישית שלכם עם המזיק שמהווה מטרד עבורכם. לאחר מכן, מכין המדביר את הקרקע לקראת ההדברה הן בהתאם לשיטת ההדברה הרלוונטית, והן בהתאם למקום ההדברה כגון חצר, סלון, מטבח, משרד וכו’. השלב השני בתהליך הוא שלב ההדברה עצמו. שלב זה כמובן, מתבצע בהתאם לסוג ושיטת ההדברה שנבחרו על ידי המדביר שלכם, אשר נמצאו להיות המתאימים ביותר כנגד הבעיה האישית שלכם.

מדוע קיים ביקוש רב להדברה ירוקה בפתח תקווה אשר עולה משנה לשנה?

ובכן לאחר שהבנו מהי בכלל ההדברה הירוקה על כל פניה ורבדיה השונים, נוכל כעת לעסוק בשאלה המנחה שלנו, והיא שאלת הסיבה אודות הביקוש הרב להדברה ירוקה בפתח תקווה, אשר עולה משנה לשנה. ובכן התשובה לכך מורכבת משני חלקים עיקריים.

 1. תחום ההדברות הירוקות הולך ומתפתח משנה לשנה בעזרת התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות לחקור ולגלות שיטות ואמצעי הדבר חדשים יותר. עקב זאת, מתפתחים גם היעילות והאיכות של תהליכי הדברה אלו.
 2. ההדברה הירוקה, וזוהי המעלה העיקרית שלה, היא הדברה ידידותית לסביבה באופן משמעותי יותר ביחס להדברה הכימית. עובדה זו מאירה את ההדברה הירוקה באור טוב הרבה יותר, והופכת אותה למועדפת מאוד במיוחד בקרב האנשים אשר נמנעו עד כה מריסוס כימי בשל אידיאולוגיה ירוקה או חשש מהרעלת הקרקע.

אם כן, בשל היתרונות שהוצגו לעיל, הולכת וגוברת ההעדפה של שיטת ההדברה הירוקה על פני שיטות הדברה אחרות לרבות שיטת ההדברה באמצעות ריסוס כימי.

היכן ניתן למצוא מדביר שמבצע הדברה ירוקה בפתח תקווה?

החיפוש אחר מדביר בפתח תקווה אשר מבצע הדברה ירוקה הוא תהליך לא פשוט, אך עם זאת ככל שעוברות השנים, והתחום הולך ומפתחת, כך גם כמות המדבירים בנידון הולכת וגדלה משמעותית. אם כן, מציאת בעל מקצוע לביצוע עבודות הדברה ירוקה בפתח תקווה, יכולה להתבצע בקלות בעזרת האינטרנט אשר נגיש לכולנו כיום באופן חופשי. חיפוש ומציאה של מדביר מסוג זה, יכולה להיעשות בקלות על ידי הזנת מילת המפתח “הדברה ירוקה בפתח תקווה”.

איך למצוא מדביר מומלץ בפתח תקווה עבור הדברה ירוקה?

החיפוש אחר מדביר בפתח תקווה שמבצע הדברות ירוקות הוא אמנם שלב חשוב, אך עם זאת הוא כולל שלב נספח, שאולי חשוב אף יותר. אם כן, מאחר שקיימים מדבירים רבים, קיימים מדבירים איכותיים יותר לצד מדבירים איכותיים פחות. אם כך, נשאלת השאלה כיצד ניתן להבדיל ביניהם ובכך לבחור את המדביר האיכותי ביותר? התשובות לכך ממש כאן לפניכם.

 • רלוונטיות – הדבר הראשון שעליכם לוודא, לפני הכל, הוא האם המדביר בו בחרתם אכן מבצע הדברה ירוקה כנגד המזיק אשר מהווה מטרד עבורכם. זאת ניתן לברר בעזרת אתר האינטרנט של המדביר או בעזרת שיחת טלפון.
 • מדביר איכותי הוא מדביר מומלץ – לאחר שמצאתם מדביר רלוונטי, חפשו המלצות וחוות דעת שונות אודות המדביר. ככל שבעל מקצוע אוחז בחוות דעת והמלצות טובות ורבות יותר, כך גם האיכות שלו עולה באופן ודאי.
 • התרשמות אישית – בניגוד לכלל הדברים שהוצגו לעיל, אשר מאפשרים לכם למצוא מדביר בעזרת גורמים שלא קשורים אליכם, התשובה השלישית מהווה תשובה סובייקטיבית, קרי בדיקת איכות באופן אישי. ובכן דרך נוספת לבצע בדיקת איכות היא באמצעות צפייה בעבודות הדברה קודמות של המדביר, או בעזרת שיחת טלפון עמו. דרכים אלו מאפשרים לכם לקבל התרשמות אישית, ובכך לקחת החלטה על סמך תחושות והתרשמות אישית, בדבר המדביר בו תבחרו. זאת כמובן, בנוסף לכל המידע שנאסף בעזרת הדרכים שהוצגו קודם לכן.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה