הגר”ר אלבז: אני זוכר את ההפגנות שהיו למען שמירת השבת בפ”ת

חבר מועצת חכמי התורה וראש מוסדות 'אור החיים' הגאון הרב ראובן אלבז שליט"א מסר אמש (ד') שיעור במכז "חזון יוסף" בפתח תקווה

מאות מתושבי פתח תקווה ושכונת הדר גנים השתתפו אמש (ד’) בעצרת חיזוק שהתקיימה במרכז התורני “חזון יוסף” בשכונה. בהשתתפות חבר מועצת חכמי התורה של ש”ס וראש ישיבת אור החיים, הגאון רבי ראובן אלבז, רבני השכונה ואישי ציבור.

הרב אלבז שהתקבל בשירה סוחפת נשא את המשא המרכזי בדברים חוצבי להבות ובסגנונו המיוחד התייחס למהות הימים הללו ואת העבודה של היהודי כהכנה לקבלת התורה.

“לולי תורתך שעשועי” אשרינו שאנו משתעשעים בתורה אמר הרב תוך שהוא מספר בצער על יהודי שפגש וסיפר לו שהדבר היחידי שמשעשע אותו זה הכלב שבביתו.

חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב ראובן אלבז שליט”א סיפר למשתתפים על היכרותו עם העיר בימי הפגנות למען השבת, ועל הימים שלמד בישיבת לומז’ה. עוד סיפר ששמח מאוד לקבל מידי חודש משלחת נערים מהעיר המעוניינים להתחזק בשמירת תורה ומצוות פעילות לה שותף האגף לחינוך ותרבות תורניים של עיריית פתח תקווה.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן