המועצה הדתית פ”ת בקריאה אחרונה לבעלי העסקים ולמשגיחי הכשרות

בשבועות האחרונים המועצה הדתית פתח תקווה עשתה מאמצים רבים לעמוד בהחלטת בית המשפט ולהעביר את העסקים לחברה שזכתה במכרז.

במכתב ששלחו הממונה על המועצה הדתית פ”ת, פלטיאל איזנטל ומנהל מחלקת הכשרות, ינון פרסיק נכתב “כיום אנו נמצאים במקצה האחרון של השלמת המצווה החדש שברור שיהיה לטובת הכשרות, בעלי העסקים ולטובת המשגיחים (גם אם אתם שומעים דברים אחרים) המועצה הדתית משתדלת להתעלם מכל הפרסומים המטעים שאין ביניהם לבין המציאות שום דבר אמיתי.”

“המועצה הדתית נותנת הזמנות נוספת ואחרונה לבעלי העסקים ולמשגיחי הכשרות להצטרף למהלך המחייב מבחינה משפטית וללא ספק גם מועיל לבעלי העסקים והמשגיחים עד לתאריך יום רביעי א’ בשבט תשע”ח (17.1.18)”

“באם בעל עסק לא יהיה שותף למתווה החדש והמחייב מבחינה משפטית אנו נסיק מכך כי ויתר על תעודת הכשרות מרצונו ונפרסם על כך כפי שהנוהל מחייב. באם משגיח לא יצטרף לאחר שבעל העסק חתם אנו נציב משגיח במקומו ונראה בכך ויתור מרצון על מקום ההשגחה על כל המשתמע מכך.”

“אנו תקווה כי בעלי העסקים האחרונים ישכילו ויביננו כי המטרה היא לעבור שינוי מהותי ביחסי עובד מעביד, לתת ביטחון כלכלי למשגיח, ובכך המועצה הדתית מונעת תביעות עתידיות מצד משגיחי הכשרות.”

“אנו מאמינים כי בעלי העסקים במסגרת ניתוק קשר ההעסקה יסדירו באופן נכון והגון את ניתוק המשגיח מבעל העסק כמתחייב עפ”י חוק וכפי שחתמתם בהסכם קבלת הכשרות.”

משחקים במבצע
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

השארת תגובה

מתנה מקורית לחנוכה והטבה בלעדית לגולשי פתח תקוואי

מתנה מקורית לחנוכה והטבה בלעדית לגולשי פתח תקוואי

מחפשים מתנה מקורית לחנוכה, משהו חמוד שישאיר זיכרון מתוק לסבא ולסבתא? שלחו להם תמונה על מגנט של הילדים המתוקים שלכם עם עיצוב חנוכה שמח. קבלו הטבה בלעדית

כל הפרטים>>
אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
שעון הקיץ 2018 מסתיים

שעון הקיץ 2018 מסתיים

שר הפנים, אריה דרעי: ״שעת האור הנוספת בשעון הקיץ הארוך שמסתיים השבוע, תרמה לאזרחי המדינה ותרמה תרומה גדולה לכלכלה ולמסחר. שעון החורף שיחל בסוף שבוע הקרוב, יסתיים לפני חג הפסח הבא״

כל הפרטים>>
אותר תושב העיר, וורקנך אדיסו, שנעדר מיום רביעי

אותר תושב העיר, וורקנך אדיסו, שנעדר מיום רביעי

סיוע באיתור נעדר בסיכון: משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר וורקנך אדיסו בן 45 מפ"ת

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן