המרכז הרפואי של 'מכבי' באם המושבות פ"ת עבר למשכנו החדש

במסגרת ההכרזה של ראש המחוז הגב' סיגל דדון לוי על המשך פתיחת מרכזים נוספים ועיבוי השירותים, העבירה מכבי את המרכז הרפואי "צים" למשכנו החדש והמרווח במרכז רום הממוקם על ציר מרכזי בשכונת אם המושבות שבפתח תקוה.
מכבי - רום - פתח תקוה

המרכז הרפואי החדש נפתח במרכז רום ברח' יעל רום 8 קומה 1- בפתח תקווה בשכונת אם המושבות. במרכז ניתנים שירותי רפואה ראשונית, מקצועית ומייעצת , מעבדה, מרפאת אחיות, דיאטנית, כאשר גולת הכותרת היא מכון בריאות האישה וניתן דגש חזק על פרטיות עם דלת כניסה נפרדת,  קוד אישי בכניסה לרופא והמתנה נפרדת. מכון בריאות האישה כולל: רפואת נשים לרבות סקירת מערכות , מעקב זקיקים, אולטרה סאונד מילדותי וגינקולוגי , אחות ליווי הריון , מוניטור עוברי וכן בתוכנית להרחיב את שירותי הסקירות,u.s, וכו'.

בנוסף חשוב לציין שיש גישה נוחה לתחבורה ציבורית בסמוך למרכז הרפואי, כך שתושבי פתח תקווה יוכלו ליהנות מהשירות בעיר.

יצויין כי מירב שירותי הרפואה שניתנו במרכז צים הועברו למרכז החדש ברום מלבד ד"ר עדי חסון- דביר רופאת המשפחה, שמרפאתה נשארת בבית צים אך עוברת לקומה 2, וד"ר אילן קורן – מומחה  אף אוזן גרון שאף הוא יצטרף בהמשך למרפאתה של ד"ר חסון בקומה 2 בבית צים.

בהנהלת מכבי אומרים כי ההחלטה על הרחבת השירותים ופתיחת מרכז רפואי נוסף לרווחת התושבים חברי מכבי נעשתה במסגרת שיפור השירות המתמיד בעיר, ובהתחשב באלפי המצטרפים החדשים שהתווספו למכבי במהלך השנה האחרונה, וזה הביא אותה להחלטה על פתיחת המרכז החדש.

מנהלת המרחב הגב' אורית שישה מציינת כי פתיחת המרכז מהווה נדבך נוסף לפריסתה הרחבה של מכבי בפתח תקוה, וזו מדרגה נוספת בדרך להשלים את שאיפתה של מכבי להביא את שירותי הרפואה שלה לכל חלקי העיר על מנת להנגישם לכל חבר וחבר. עוד ציינה הגב' שישה את פעילותה הברוכה של ראש המחוז הגב' דדון לוי, אשר פועלת רבות להרחבה ולהנגשת השירותים לכלל חברי מכבי ובמיוחד להתאמת השירותים לקהילה החרדית. בנוסף מבקשת הגב' שישה להזכיר לחברי מכבי בימים קרים אלו כי קיים מוקד לרפואה דחופה במרכז הרפואי 'שפיגל' הפתוח בימים א' עד ה כולל  מ 19:00- בערב עד 22:30 בלילה, בימי שישי מ – 9:00 בבוקר עד 21:30 בלילה, ובשבת מ 9:00- בבוקר עד 22:00 במוצ"ש.

ראש המחוז הגב' סיגל דדון לוי מציינת, כי מכבי נמצאת בתהליך של שינויים מרחיקי לכת וכי מעבר לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר בהם מצטיינים רופאי מכבי בפתח תקוה ובמחוז השרון, נדרשת מרופאי מכבי ומכלל נותני השירות במכבי בראש ובראשונה יחס חם וחמלה כלפי החברים, מכבי מובילה תודעת שירות גבוהה ובדרך הזו נמשיך לתת את הטוב ביותר לכלל חברי מכבי. הגב' דדון לוי מדגישה, כי כאחת שמכירה מקרוב את מערכת הבריאות בארץ, מתפעמת היא כל פעם מחדש מפעילות מכבי בפתח תקוה כאשר הנהלת מכבי לא חוסכת מאומה ופועלת בשיתוף מלא עם העירייה ועם בתי החולים להנגשת השירותים למען חברי מכבי בעיר, וכי תושבי העיר אכן זוכים לשירות מושלם ויעיל מהטובים ביותר בארץ.

מתאם קשרי הקהילה בפתח תקוה הרב שמעון ברגמן, מציין כי קיים קשר חזק ארוך שנים בין מכבי לקהילה החרדית בפתח תקוה. הרב ברגמן ציין את חשיבותה הרבה של הענקת שירות נגיש יעיל ומהיר לכלל חברי מכבי ובהתאמה לקהילה החרדית, וכי הוא שמח בפתיחתו של מרכז נוסף שישרת את תושבי האזור, ואלו יהיו נגישים  למירב השירותים שמכבי מציעה לחבריה.


Booking.com

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
Booking.com

צרכנות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

פסי לדים מהווים פתרון מושלם לתאורה באזורים חשוכים ומוסתרים. לדוגמה, ניתן להתקין פסי לד על מדרגות בעליה לבית או לקומה שניה – אם תכוונו את עוצמת התאורה לנמוכה, תוכלו להשאיר את פס הלדים דלוק גם בלילה ע"מ שיאיר את המדרגות ולא יפריע לאף אחד. המדריך המלא לפסי לד

כל הפרטים>>
הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

בשבוע שעבר (ג') התקיים טקס הענקת תעודות לבתי ספר ירוקים וירוקים מתמידים מכל הארץ, בהשתתפות כ-90 בתי ספר ובמעמד מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה מר גיא סמט.

כל הפרטים>>
מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מזל טוב ללואיז נאון שחגגה 99: לואיז נולדה וגדלה בטוניס, התבגרה בזמן מלחמת העולם השנייה ומוגדרת כניצולת שואה, היא למדה לימודי סיעוד עוד בטוניס, ומשעלתה לארץ והייתה בעלת מקצוע החלה לעבוד כאחות בבי"ח בלינסון.

כל הפרטים>>
שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות יריב לוין התארח השבוע בלשכתו של ראש העיר, רמי גרינברג ודן עמו בפיתוח פרויקטים ומיזמים תיירותיים עירוניים

כל הפרטים>>
סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

השבוע נפתח סניף שלובות פתח תקוה, שהיה הראשון להזמין אליו גם גברים.

כל הפרטים>>
יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

יונתן דובוב, תושב פ"ת ויו"ר צעירי 'הבית היהודי' יתמודד לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת ה 21

איציק דיעי, סגן ראש העיר ויו״ר הבית היהודי בפ״ת, שדובוב נחשב לאחד המקורבים אליו, בירך על ההחלטה "לא בכדי הוא נבחר להוביל את הצעירים בבית היהודי. צריך את הקול שלו בכנסת, ואנו נירתם לסייע להיבחרו בכל הכוח"

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד