צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

הסכמים קיבוציים חדשים ללמעלה מ-300 עובדים באסם פתח תקווה

ההסתדרות חתמה על שני הסכמים קיבוציים במשרדי הנהלת אסם ובמחסן הקפואים-מצוננים של החברה, הכוללים בין היתר תוספות שכר והגדלת תקציב פעילויות ועדי העובדים. יו"ר ההסתדרות במרחב פ"ת גיורא נחום: "אני מברך על חתימת ההסכמים שנולדו כתוצאה ממערכת יחסי העבודה הטובה בין ההסתדרות ועובדי אסם להנהלת החברה. נמשיך לפעול למען חיזוק העובדים במרחב"

ההסתדרות, הנהלת אסם וועדי העובדים בחברה חתמו על שני הסכמים קיבוציים חדשים שיחולו על עובדי אתר ההנהלה והמשרדים בפתח תקווה ועל עובדי מחסן המוצרים הקפואים והמצוננים (קפ”מ).

ההסכם הראשון, החל על כ-280 עובדי הנהלה, מעגן תוספות שכר אחוזיות בהתאם למדיניות החברה, היעדרות בערב חג השבועות ע”ח המעסיק, הגדלת תקציב הבדיקות הרפואיות, יום חופשה בתשלום בעת אירועים משפחתיים, ביטוח בריאות פרטי וכן הגדלת השתתפות החברה בתקציב הוועד.

ההסכם השני, החל על כ-50 עובדי מחסן הקפ”מ, כולל תוספות שכר של כ-6.5% לתקופת ההסכם, פתיחת קרן השתלמות לכלל העובדים הקבועים החל מינואר 2019 (ועדכון שיעור הפרשות המעסיק ל-7.5% החל מינואר 2021), תשלום “תוספת קירור” מעל לשכר מינימום, קיצור תקופת הניסיון ל-24 חודשים, תוספת ביגוד והגדלת השתתפות המעסיק בקופת הוועד.

המו”מ להסכמים נערך בהובלת יו”ר ההסתדרות במרחב פתח תקווה, גיורא נחום; מרכזת האיגוד המקצועי במרחב, עו”ד רעות עידן; יו”ר ועדת קפ”מ, כוכבית חורש; יו”ר ועד המשרדים וההנהלה, ענת שרעבי; מנהלת יחסי העבודה של אסם, לילי ערב ובליוויו של מ”מ יו”ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה, אליעזר בלו.

יו”ר ההסתדרות במרחב פתח תקווה גיורא נחום מסר עם החתימה על ההסכם: “בין ההסתדרות ועובדי אסם להנהלת החברה ישנה מערכת יחסי עבודה טובה, הוגנת ומכבדת. אני מברך על חתימת ההסכמים, המבטאים את הערכת אסם לעובדיה המסורים. תודה לכל מי שסייע והביא לסיומו המוצלח של המו”מ. נמשיך לפעול למען חיזוק העובדים במרחב”.

0 0 votes
דרגו עכשיו את הכתבה
Subscribe
Notify of

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם

0
Would love your thoughts, please comment.x