גן ילדים. צילום: עיריית פ"ת

הסתיים הרישום לגני הילדים ולכיתה א’ לשנה”ל תשפ”ב

כ- 12,000 ילדים נרשמו לגני הילדים (טרום טרום חובה, טרום חובה וחובה, בכל המגזרים) וכ-3,250 ילדים וילדות נרשמו עד כה לכיתה א' בחינוך הממלכתי והממ"ד, באופן מקוון.

הרישום למוסדות חינוך בפתח תקווה הסתיים: השנה לראשונה, לאור נסיבות הקורונה, התקיים הרישום מרחוק ובאופן מקוון בלבד, ועל אף העובדה כי גם בשנים הקודמות התבצע הרישום באמצעות האתר, השנה לא הייתה כלל אפשרות לקבל קהל, כך שצוותי האגפים, מעבר לרישום עצמו באתר, נתנו מענה לשאלות ולבקשות באמצעים אחרים לרבות מיילים וטלפונים.

לרישום קדם קמפיין פרסומי המעודד רישום מקוון, הופצו הנחיות ברורות, נשלחו הודעות טקסט להורים ע”י העירייה, תזכורות נשלחו ע”י הגננות עצמן ועוד.

בימים אלה התחילה מלאכת השיבוץ ולאגף גני הילדים אין אפשרות להירשם כעת באמצעות האתר. מי שעקב נסיבות כאלה או אחרות טרם נרשם לגן הילדים יוכל לעשות זאת לאחר ה- 21.2.21.

באגף לחינוך יסודי נמשכת ההרשמה. לאלה שטרם נרשמו לכיתה א’ ניתנת אפשרות להירשם באמצעות אתר העירייה עד ה-10.2.21. במקרים דחופים ניתן גם לפנות לאגפים במייל או בטלפון.

ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג “מספר הנרשמים השנה באופן מקוון, הוא חסר תקדים. הקורונה אילצה את כולם להכיר את השירות הנוח והפשוט ולהירשם באמצעות אתר העירייה. בימים אלה שוקד הצוות המקצועי על שיבוץ הילדים במטרה לעשות שיבוץ מיטבי לנרשמים ולנרשמות. אני מודה לצוותים על העבודה המאומצת, המענה המצויין ומאחל הצלחה רבה לכולם”.

מ”מ רה”ע וראש מינהל החינוך רון כץ הוסיף “אנחנו לקראת סיומה של תקופה מאד מאתגרת ואני שמח כי על אף האתגרים הרבים הצלחנו לקיים רישום מוצלח לגני הילדים ולכיתות א”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם