צילום: עיריית פתח תקווה

הסתיימה הכשרה נוספת של יחידת החילוץ של אגף ביטחון וחירום בעיריית פתח תקווה

היחידה ממשיכה לגייס מתנדבים בדגש על שכונות שעריה, מחנה יהודה, אחדות ומרכז העיר. כל הפרטים

בשבוע שעבר הסתיימה הכשרה נוספת של יחידת החילוץ של אגף ביטחון וחירום בעיריית פתח תקוה, ו-20 מתנדבים נוספים הצטרפו ליחידה.

ההכשרה הסתיימה באימון יחידתי בו לקחו חלק 60 מתנדבים אשר עבדו במשך שעות ארוכות, לתוך הלילה, כדי לחלץ “לכודים” מההריסות באתר ההרס בנעורים.

ההכשרה התקיימה על רקע ההסלמה האחרונה בה נשמעו אזעקות גם באזור גוש דן.

ראש העיר רמי גרינברג המעודד קיום הכשרות אלו אמר “בשעת חירום על האוכלוסייה יהיה לקחת חלק פעיל במתן סיוע ראשוני, מציל חיים. אני מברך על כל הכשרה כזו שמתקיימת ומכינה את הציבור הרחב לכל תרחיש. אנו מצדנו ממשיכים לפעול כל העת, גם בשגרה על מנת להיות מוכנים בחירום”.

מ”מ רה”ע וראש אגף ביטחון וחירום אוריאל בוסו בירך על ההכשרה ואמר “יחידת החילוץ של אגף ביטחון וחירום הוקמה על מנת לתת מענה מציל חיים, ראשוני ומהיר באירועי מלחמה ואסונות טבע קיצוניים בהם לשאר הכוחות החירום וההצלה יידרש זמן להתארגן ולתת מענה. אני מודה לכל המתנדבים ולכל העושים במלאכה ומזמין את הציבור הרחב להצטרף ליחידת החילוץ שלנו”.

ביחידה חברים למעלה מ-100 מתנדבים הפזורים ב-6 צוותים ברחבי העיר. המתנדבים מוכשרים לבצע פעולות חילוץ מהרס באמצעות כלי חילוץ שונים שברשות היחידה.

היחידה ממשיכה לגייס מתנדבים בדגש על שכונות שעריה, מחנה יהודה, אחדות ומרכז העיר. המעוניינים מוזמנים לפנות למייל [email protected]

0 0 votes
דרגו עכשיו את הכתבה
Subscribe
Notify of

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם

0
Would love your thoughts, please comment.x