צילום: עיריית פתח תקווה

הצלם הצעיר קיבל הוקרה מראש העיר פתח תקווה

סהר חליפה, תלמיד כיתה ח' בישיבת אמית אלירז פתח תקוה, מתנדב כשנה לצלם אירועי נוער בעיר פתח תקווה. את עבודת הצילום הוא עושה בהתנדבות מלאה, במקצועיות ובמסירות. גם בישיבה, סהר דואג לעזור ולסייע בכל דבר שמתבקש.

עיריית פתח תקווה ראתה לנכון להוקיר את רוח התנדבותו של סהר למען הקהילה בעיר והשבוע הוא קיבל תעודת הוקרה מראש העיר רמי גרינברג.

ראש העיר רמי גרינברג ברך את סהר ואמר “אנו מקדמים בעיר את הנוער באופן כללי ופרטני ונותנים אפשרות לכל אחד ואחת לבטא את עצמם. אנו מודים לסהר על רוח ההתנדבות ולכל המתנדבים הרבים בפתח תקוה שמסייעים לקהילה, כל אחד בדרכו”.

בתגובה לזכיה אמר סהר: “מאוד שמחתי והתרגשתי לקבל את התעודה מראש העיר, במיוחד שהשתתפו גם ההורים שלי וגם הרב עופר והרב ארז. את הצילומים אני עושה באהבה גדולה למקצוע ולמצלמה. כל פעם שיש אירוע אני מתרגש מחדש לראות את האמן, אבל גם חושש שלא יצא תמונות טובות – אבל בתוך תוכי יודע שכן. יגעת ומצאת תאמין. אני מאוד מאמין במה שאני עושה ושאני עושה את זה טוב”.

הרב עופר ארן, ראש ישיבת אמית אלירז: “נתינה היא ערך. לתת ללא תמורה זה מדרגה גבוהה יותר. זכינו ותלמידנו היקר סהר, מקדיש מזמנו ומיכולותיו למען הכלל, ללא כל רצון לתמורה. בצילומיו סהר מאפשר לנו להנות מצילום ברמה מקצועית יחד עם לימוד לחיים של ערכים ומידות טובות. צוות הישיבה גאה בסהר שהחליט לפתח את תחום זה ומאפשר לו להגשים חלומות בעולם הצילום”.

להדפסת תמונות רגילות ותמונות על מגנטים אונליין לחצו כאן>>

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם