הצצה: מינהל הנדסה עובר למשכן חדש בקניון ברחוב שפיגל

עיריית פתח תקווה: מינהל הנדסה יעבור למשכנו החדש והמרווח במטרה לספק שירות יעיל ונוח יותר לתושבים ולכלל מקבלי השירות. כל הפרטים כולל שעות קבלת קהל

מינהל הנדסה יעבור לקניון תפארת העיר ברחוב שפיגל 3, בקומות 8-6, ויתפרש סה”כ על שטח של כ-2,700 מ”ר.
בקומה שישית ישכנו חטיבת ביצוע תשתיות ודרכים, מבני ציבור, אדריכלות ותנועה.

בקומה שביעית תשכון לשכת מהנדסת העיר, וכן מרכז השירות, רישוי, פיקוח וארכיב. בקומה שמינית ישכנו מחלקות תכנון עיר, תיאום ובקרה, חשב המינהל ומחלקת מיחשוב.

ראש העיר איציק ברוורמן “מצאנו כי מינהל הנדסה הוא אחד המִנהלים בהם יש תנועה ערה של תושבים ומבקשי שירות, ולצערנו שטחו הפיזי של המינהל אינו רחב דיו ולא מספק את המענה הנדרש. אי לכך ולטובת שיפור השירות העברנו את מינהל הנדסה על כל אגפיו לקניון תפארת העיר ברחוב שפיגל. אני מאמין כי המרחב וסביבת עבודה הנעימה ישפרו את חווית התושב המגיע לקבל שרות”.

איציק דיעי ראש מינהל הנדסה “מדובר על חלום שהתגשם. לאחר שאינג’ חוה ארליך נבחרה למהנדסת העיר ישבנו יחד עם ראש העיר והמנכ”ל כדי להפוך את מינהל הנדסה למינהל משמעותי בעיני העובדים ובעיני התושבים ומקבלי השירות. עשינו מספר תהליכים, ביניהם שינוי מבנה ארגוני, שאנו כבר בסופו, שינוי בתהליכי העבודה עם גורמים חיצוניים וכמובן מעבר למשרדים חדשים שכוללים את כל השינויים של המבנה הארגוני. היום אפשר לומר שהצלחנו בכל היעדים שהצבנו לעצמנו!”.

מהנדסת העיר, ד”ר חוה ארליך מוסיפה: “אני גאה שהצלחנו להוציא מהכוח אל הפועל את החזון שלנו! המהלך מורכב והשקענו הרבה מחשבה ותכנון במרחב המשרדים החדש שיהיה נוח ויעיל הן לעובדים והן למקבלי השירות. העיצוב מבטא את התפיסה של שקיפות ומקצועיות, ושל שירות לתושב כערך מרכזי. המעבר מהווה עליית מדרגה במקצועיות ובמקצוענות של מינהל ההנדסה בעיריית פתח תקוה”.

גולשי ‘פתח תקוואי’ שימו לב: לרגל המעבר לא תתקיים קבלת קהל במינהל הנדסה בתאריכים 4.7-26.6. מינהל הנדסה יקבל קהל במשכנו החדש החל מה-5/7. קבלת קהל כרגיל בימים ראשון, שלישי וחמישי בין השעות 12:00-8:30 בתיאום טלפוני מראש 03-9053111, וביום שלישי אחר הצהריים בין השעות 18:00-16:00, ללא תיאום מראש. מענה טלפוני יינתן בימים שני ורביעי בין השעות 13:00-8:30.

צילום: דוברות העירייה
צילום: דוברות העירייה

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לגן ילדים במרכז העיר עקב דיווח על פעוט שנמצא בחצר הגן כשהוא מחוסר הכרה

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן