צילום: לשכת דובר העירייה

הקונסרבטוריון העירוני פ”ת יארח את תזמורת צה”ל בקונצרט חגיגי במסגרת אירועי שנת ה 70 לקיומו

בקונצרט המשותף עם תזמורת צה"ל, תחבור תזמורת הנוער הייצוגית של הקונסרבטוריון אל תזמורת צה"ל וביחד תבצענה שתי התזמורות מספר יצירות, כאשר על הבמה ינגנו במשותף כ 110 נגנים.

ראש העיר רמי גרינברג הביע הערכתו הרבה לקונסרבטוריון העירוני ואמר “הקונסרבטוריון העירוני קנה לו שם של מוסד חינוכי מפואר ואיכותי, אשר מאות רבות של נגנים מופלאים צמחו מבין בוגריו במשך למעלה משבעה עשורים. רבים מבוגרי הקונסרבטוריון ממשיכים לתזמורת צה”ל ובהמשך לתזמורות ראויות אחרות. השנה, מציין המוסד 70 שנה לקיומו בשורה של אירועים מוזיקליים בהם ייחשף אל הקהל הרחב. זוהי גאווה לעיר, למערכת החינוך ולחיי התרבות בעיר”.

בקונצרט המשותף עם תזמורת צה”ל, תחבור תזמורת הנוער הייצוגית של הקונסרבטוריון אל תזמורת צה”ל וביחד תבצענה שתי התזמורות מספר יצירות, כאשר על הבמה ינגנו במשותף כ 110 נגנים.

עוד בערב זה תבוצענה יצירות נוספות ע”י שתי התזמורות ביחד ולחוד, אשר תשקפנה את הרפרטואר הנרחב אליו הן נחשפות החל ממוסיקה הקלאסית, פופולארית, מוסיקה ישראלית ועד מוסיקת עולם.

שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון העירוני מסרה כי לאורך השנים התקיימו יחסי גומלין הדדיים בין שתי התזמורות וכי היא גאה על 11 בוגרי הקונסרבטוריון אשר הצטרפו לאחרונה  אל בין שורות התזמורת. עוד אמרה כי היא רואה חשיבות רבה בקשר עם תזמורת צה”ל כאתגר וסמן דרך עבור תלמידי הקונסרבטוריון ןשיבחה את העבודה החינוכית וההשקעה המרובה של מורי הקונסרבטוריון בתלמידים.

על תזמורת הנוער של הקונסרבטוריון מנצח מזה כ- 30 שנה מאסטרו מיכאל דלמן. רכז תזמורת הנוער הינו יוסי טוב, אשר שירת שנים רבות כמפקד תזמורת צה”ל לצד המנצח האגדי זיקו גרציאני. על תזמורת צה”ל מנצח כיום סרן רום שמיר.

האירוע יתקיים ביום ראשון כ”ו בחשוון תש”פ, 24/11/19 בשעה 19:30 בהיכל התרבות פתח תקוה רחוב המכבים 5. הכניסה בהזמנות בלבד אותן ניתן לקבל בהיכל התרבות.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם