הראשונה ליישם את מתווה הרבנות למשגיחי כשרות: המועצה הדתית פתח תקווה

כשלוש שנים המועצה הדתית בפ"ת מבקשת להסדיר את עבודת המשגיחים בעיר ולנתק בין משגיח למושגח באמצעות מכרז שהוציאה להעסקת חברה לניהול הכשרות. השבוע הודיעה המועצה הדתית על זכייתה של חברת "כפל" במכרז

לאחר שבית המשפט אפשר את תהליך המכרז, השבוע קבעה ועדת המכרז של המועצה הדתית פתח תקווה כי חברת “כפל” תנהל את עבודת המשגיחים בעיר. יש לציין כי “כפל” היא מלכ”ר וכל רווחיה יהיו לטובת ייעול הכשרות בעיר.

בהחלטת נימוקי הועדה נכתב כי “צוות כפל הינו צוות ערכי המזדהה עם מהות השירות. משדרים אכפתיות ומעוניינים בהצלחת מערך הכשרות”.

במועצה הדתית פ”ת מדגישים כי לצד מטרתו המרכזית של המכרז להסדיר את עבודת המשגיחים, נבנה המכרז כך שעסקי המזון לא יצטרכו לשלם יותר מששילמו בעבר וזאת מבלי לפגוע בשכרם של המשגיחים.

כזכור השופט אליקים רובינשטיין הגדיר את מטרתו החיובית של המכרז בפסק בג”ץ בנושא המכרז: “המחלוקת בתיק זה עניינה מכרז שהוציאה המשיבה 2 (הרבנות המקומית והמועצה הדתית פתח תקווה) למטרה ראויה מאוד, של אסדרת ההשגחה על הכשרות בפתח תקווה כך שתחת כפיפות המשגיחים לבעלי בתי אוכל כמעסיקים על כל המשתמע, תהא העסקת המשגיחים על ידי חברה מרכזית”.

במועצה הדתית פ”ת רואים זכות ראשונים לעמוד בהסדרת עבודת המשגיחים לפי מגמת מתווה הרבנות הראשית לישראל בעניין ניתוק היחס בין המשגיח למושגח.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםספינר בגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים

דילים משתלמים מאתרים מובילים בחו”ל תהליך הרכישה מתבצע בשפה העברית


מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואסטפהרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן