השיטור העירוני מסכם מבצע אכיפה נוסף כנגד הברחת מוצרי טבק

בימים האחרונים בוצע ע"י השיטור העירוני בעיריית פ"ת ובקרי אבטחה ורישוי מבצע אכיפה אשר זכה לכינוי "הונאה צורכת 2". המבצע בוצע בשת"פ עם רשות הפדרציה, רשות המיסים והמכס, משרד הבריאות, נציגי חברת טמפו ופקחי הרשות העירונית.

במהלך המבצע הצוותים ביצעו ביקורות בעסקים במרכז העיר, המוכרים מוצרי טבק ואלכוהול. במהלל הביקורת אותרו ונתפסו מספר חנויות, ביניהן, דוכן לממכר מוצרי טבק אשר על פי החשד מכר1141 חפיסות סיגריות מוברחות, דוכן נוסף לממכר מוצרי טבק אשר על פי החשד מכר 1647 חפיסות סיגריות מוברחות ופיצוציה שבה נמצאו 3000 סיגריות מזויפות, כ-100 נפצים ומכונות הימורים.

בעלי העסקים נחקרו וחלק מהעסקים אף נסגרו לאחר שימוע. כמו כן נפתחו כנגד בעלי העסקים תיקי הונאה.

שווין הכולל של הסיגריות מוערך ב- 94,046 ש”ח ושווי המס עמד על 75,237 ש”ח. כלל הסיגריות הוחרמו ע”י המכס.

בנוסף, במסגרת מאמצי הרשות במאבק בדירות המפוצלות בניגוד לחוק, ערך האגף לפיקוח על הבניה מבצע שבו נתפסו 4 נכסים מפוצלים אשר כללו 14 יחידות דיור לא חוקיות. כנגד בעלי הנכסים החלו הליכים.

ראש העיר רמי גרינברג “אנחנו פועלים במגוון אמצעים ובאופן מוגבר כדי להבטיח את בטחון הציבור – הן במרחב הציבורי והן בפרטי וכן כדי לוודא כי הממכר נעשה על פי החוק. אני מודה לצוותים על המבצעים החשובים אשר מוכיחים פעם נוספת כי בפתח תקוה לא מתפשרים על עבירות ממכר אשר יכולות לפגוע גם בבטחון התושבים.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם