חנוך לנער על פי דרכו

ניסיתם אך הילד החליט לעזוב את הישיבה? הבנתם שהוא לא מתאים להמשיך במסגרת בה הוא למד עד עתה? הכירו את ישיבת ההסדר החרדית בחיספין המשלבת לימוד תורה ויראת שמים עם לימודי מקצוע ושילוב בתעסוקה. 

הורים רבים מתמודדים בימים אלו עם שאלת המסגרת הישיבתית/ חינוכית של בנם. ילדים – נערים רבים מחליטים שהישיבה בה הם לומדים אינה מרכז עולם. מנגד, אתם ההורים מנסים למצוא פתרונות אך נראה כי הפתרונות מקסימום ינציחו את הבעיה ולעיתים אף יגדילו אותה.

כיום מרחב האפשרויות הטובות העומדות בפני הנערים והוריהם נמוך מאוד וסופם ידוע מראש. כפטריות אחר הגשם צצות ישיבות הנושרים בהן עסוק הצוות בגיוס משאבים ובהתעסקות קטנונית עם הבחורים – תופעה שלצערנו נובעת מחוסר משאבים מאידך ומחוסר תכנית אמיתית לקידום הבחורים.

במקום שאין אנשים קמו רבנים ואנשי חינוך והקימו לפני ארבע שנים את בית המדרש ברקאי. בבית המדרש המיועד לבחרוים שהחליטו להפסיק את לימודיהם בישיבות רגילות משלבים בין לימודי קודש הנלמדים בשעות הבוקר ולימודי הנדסאי בתחומי התוכנה, החשמל, האלקטרוניקה והתקשוב מתוך תפיסה חינוכית המתאימה את עצמה לבחורים והפועלת לרומם את אישיותם ומקצועיותם. 

לצד בית המדרש עומד קמפוס מרהיב ביופיו הכולל חדרים מרווחים ומאובזרים, חדרי אוכל ברמה גבוהה, מתקני פנאי ומגרשי משחק. כמו כן מופעלות במקום תוכניות חינוכיות וחברתיות המיועדות לשעות הפנאי הלא רבות.

בבית המדרש הפועל כישיבת הסדר משלימים התלמידים שהגיעו ממוסדות חינוך מקובלים את לימודי האנגלית והמתמטיקה מהרמה הנמוכה ביותר עד לרמת מעבר של מבחני הקבלה ללימודי תואר הנדסאי. לימודי המכינה נמשכים כשנה ולאחריהם עוד כשנתיים לימודי הנדסאי. 

לאחר סיום הלימודים משובצים הבחורים במסגרות שח”ר חרדיות ביחידות עילית טכנולוגיות ובכך מקבלים נסיון תעסוקתי עשיר הסולל את כניסתם החלקה לתעסוקה איכותית ומפרנסת באזרחות.

לפרטים והרשמה השאירו את הפרטים:


קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים

דילים משתלמים מאתרים מובילים בחו”ל תהליך הרכישה מתבצע בשפה העברית
הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן