צילום: דוברות המשטרה

חשד: חמישה חשודים ממזרח ירושלים ארבו, חטפו ותקפו תושב פ”ת

חשד: חמישה חשודים ממזרח ירושלים ארבו, חטפו ותקפו קורבן מפ"ת על רקע סכסוך כספי וזוגי. החשודים אותרו ונעצרו ואתמול הוגשה נגדם הצהרת תובע

ביום 2.6.20 סמוך לשעה 23:00 התקבל דיווח למוקד 100 של המשטרה ממנו עלה כי 4 חשודים היכו גבר והכניסו אותו בכוח לרכב ברח’ משמר הירדן בפ”ת, תוך כדי שהקורבן זועק לעזרה “משטרה משטרה”. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי הקורבן הינו בן זוגה לשעבר של דיירת בבניין בסמוך.

בחקירה מאומצת ותוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים שונים, החשודים אותרו עוד באותו ערב ב-2 רכבים, שני חשודים ברכב בירושלים ושני חשודים נוספים ברכב במחסום רמות כשבאחד הרכבים השוטרים הבחינו בכתמי דם רבים על גבי המושבים האחוריים. עוד הצליחו השוטרים ליצור קשר עם הקורבן והוא הגיע לתחנת המשטרה בפ”ת, שם סיפר כי קבע עם חברתו לשעבר בכניסה לבניין שלה, אז הגיעו מספר חשודים בשני רכבים והיכו בו בחפץ כלשהוא. כשהתעורר מאובדן הכרה, הבחין כי הוא נמצא ברכב ו-2 חשודים מכים אותו בעוד חשוד שלישי נוהג ברכב. אחד החשודים איים על חייו כשהוא מחזיק אקדח בידו. מחקירת המשטרה התברר כי החשוד נחטף לשכונת ג’אבל מוכאבר בירושלים.

כתוצאה מהתקיפה נגרמו לקורבן (34 פ”ת) חבלות בכל חלקי גופו והוא פונה לקבלת טיפול רפואי לביה”ח בלינסון. עוד עלה מהחקירה כי הרקע לאירוע הינו כספי וזוגי בין הקורבן ובין חברתו לשעבר ואחד מהחשודים.

חקירה אינטנסיבית ומהירה הביאה למעצרם של 5 חשודים (בשנות העשרים והשלושים לחייהם, ממזרח ירושלים) ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. אתמול (ג’) הוארך מעצרם של החשודים ב-3 ימים נוספים ועד ליום 11.6.20. במעמד הדיון הוגשה נגד החשודים הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום בעבירות של חטיפה ותקיפה בנסיבות מחמירות. יחד עם כתב האישום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. חברתו לשעבר של הקורבן (39 פ”ת) נעצרה ושוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם