האח הגדול: המועצה הדתית פתח תקווה התקינה מצלמות במקוה

עופר אברהם מנכ"ל המועצה הדתית פתח תקווה: עם התקנת המצלמות הודענו לציבור שישנן מצלמות המתעדות את כניסת הטובלים. כך אנו הצלחנו בשלב זה לעצור את גל הגנבות והקטנו את כניסת הטובלים ללא תשלום

המועצה הדתית התקינה בימים אלו מצלמות במקוה לגברים ברחוב חיים עוזר בפ”ת. במודעה שפרסמה המועצה הדתית פ”ת בשער המקוה נכתב “עקב ריבוי כניסות לא חוקיות למקווה שדינם כ”גזל גמור” ובבחינת “טובל ושרץ בידו” הוחלט להתקין מערכת מעקב בכניסה. המערכת מצלמת ומקליטה 24 שעות ביממה.”

עוד נכתב “אין להיכנס ל”קרוסלה” שני אנשים יחד. וכן הישנות הכניסות הכפולות או חבלה או נזק יועברו לידי גורמי אכיפת החוק. ראו הוזהרתם!”

גורם במועצה הדתית אמר בשיחה עם ‘פתח תקוואי’ כי יש מספר אנשים שיש להם יכולת לעקוב באמצעות המצלמות כמו כן יש אפשרות דרך מערכת הגבייה להוריד כניסה נוספת לאדם שנכנס עם עוד מישהו לקרוסלה ושילם רק פעם אחת.

 

צילום: פתח תקוואי חדשות

עופר אברהם מנכ”ל המועצה הדתית פ”ת מסר בתגובה ל’פתח תקוואי’:

המצלמות הותקנו במקוה חיים עוזר גברים. הכניסה למקוה נעשית באמצעות גלגלת. המקוה פועל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעה 11:00 לפני הצהרים.

בשעות הבוקר המוקדמות מגיעים טובלים טיפין טיפין – עד שניים באותה שעה. קרו כבר מספר מקרים כשהטובלים היו בבור הטבילה (2 בורות טבילה) , נכנס אדם נוסף למקוה ואסף את בגדיהם ונעלם, כשהוא משאיר את הטובלים ללא בגדים וללא ארנק.

המצלמות הותקנו בכניסה למקוה. מצלמה אחת מבחוץ כלפי הכניסה ורואה את היוצאים ומצלמה שניה מבפנים לכוון הכניסה ורואה את הנכנסים.

כמו”כ נתקבלו תלונות על שאדם משלם עבור כניסה למקוה ונכנס איתו אדם נוסף, עם התקנת המצלמות הודענו לציבור שישנן מצלמות המתעדות את כניסת הטובלים. כך אנו הצלחנו בשלב זה לעצור את גל הגנבות והקטנו את כניסת הטובלים ללא תשלום.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן