(צילום: פרטי)

טלי טולדנו נבחרה לתפקיד מנהלת האגף לחינוך יסודי בעיריית פ”ת

טלי טולדנו נבחרה פה אחד לתפקיד מנהלת האגף לחינוך יסודי ותחליף את סיגלית יאראק המסיימת בקרוב את תפקידה. טלי גדלה וצמחה בפתח תקוה, ושימשה במגוון תפקידי הוראה וניהול.

טולדנו, תושבת פתח תקוה, נשואה למאיר ואם לשלושה. טלי בעלת M.A במנהל מערכות חינוך, B.A בלשון עברית ובחינוך ובוגרת קורס ייעוץ ארגוני.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את טלי טולדנו ואמר “אני שמח על בחירתה של טלי טולדנו לתפקיד מנהלת אגף החינוך היסודי ומשוכנע כי טלי תבצע אותו בהצלחה רבה. טלי מכירה היטב את מערכת החינוך בעיר והגיעה להשגים מרשימים בתפקידיה הקודמים. אני משוכנע כי גם תפקיד מאתגר זה היא תבצע בהצלחה רבה. טלי מביאה איתה חדשנות, פתיחות וראייה רחבה, כמו גם ניסיון עשיר במערכת החינוך. אני מאחל לה הצלחה רבה ומודה מקרב לב לסיגלית יאראק המסיימת את תפקידה ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך”.

טלי חוזרת לפתח תקווה לאחר ניסיון כמפקחת על החינוך היסודי ב”רמת גן” (א-ח). במסגרת תפקידה זה הובילה תהליכי חדשנות, יצירתיות ומצוינות בעיר, עסקה בפיתוח מקצועי של צוותי חינוך ומנהלים, קידמה את נושא השילוב וההכלה לצד פיתוח מיומנויות המאה ה- 21 בבתיה”ס והובילה בתי ספר לפרסי חינוך. במחוז תל אביב שימשה גם כרפרנטית לתחום הבחירה המבוקרת העירונית והסדרת בתי ספר ייחודיים (אנתרופוסופיים, דמוקרטיים וכד’) .

טלי, כאמור, צמחה בעיר פתח תקוה, למדה בבית הספר היסודי “עין גנים”, וברבות הימים  שבה לביה”ס ושימשה שם כמורה ומחנכת במסלול מחוננים.

לדברי טלי, החלק המשמעותי ביותר בקריירה החינוכית שלה היה ניהול בית ספר “קפלן” הנמצא בשכונת “רמת ורבר” אותו ניהלה במשך 9 שנים. טלי הובילה  את בית הספר להצלחה והישגים ששיאם היה בקבלת פרס חינוך ארצי, בזכות הפיכתו למוביל פדגוגיה פורצת דרך ופיתוח דגם ייחודי של למידה משותפת של החינוך המיוחד וילדים חולים ומאושפזים, יחד עם החינוך הרגיל.

רון כץ מ”מ רה”ע וראש מינהל החינוך “אני שמח על חזרתה של טלי למערכת החינוך המצוינת של פתח תקוה. מערכת החינוך בעיר מטפחת אנשי ניהול ואני שמח על בחירתה של טלי אשר צמחה במערכת ומביאה עימה ניסיון, יכולות מוכחות והישגים רבים. אגף החינוך היסודי בעיר הוא מהגדולים שיש והאתגרים בו הם רבים ואין לי ספק כי טלי תעמוד באתגרים שעוד נכונו לה. אני מאחל לטלי הצלחה רבה ומודה לסיגלית יאראק שמילאה תפקיד זה בהצלחה רבה וכעת ממשיכה בדרכה המקצועית”.

טלי טולדנו “אני נרגשת לחזור הביתה ,לפתח תקוה ולעשות לביתי. שמחה להיות שותפה פעילה בשינויים המדהימים שנעשים בעיר. אני מאמינה מאוד במערכת החינוכית בעיר ובטוחה שיחד עם המנהלים, צוותי ההוראה ובשותפות מלאה עם משרד החינוך נוכל להמריא למחוזות נפלאים”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם