צילום: דוברות משטרת ישראל

טקס החלפת מפקדים במשטרת פתח תקווה

היום (ב') התקיים בתחנת המשטרה בפ"ת טקס החלפת מפקדים, בו העביר מפקד התחנה היוצא, נצ"מ ברק מרדכי את פיקוד התחנה לסנ"צ יניב פינקל.

הטקס התקיים במעמד מפקד מחוז מרכז ניצב עמיחי אשד, סגן מפקד מחוז מרכז תנ”צ אבי ביטון, מפקד מרחב שרון תנ”צ חיים שמואלי, ראש עיריית פ”ת עוה”ד רמי גרינברג וסגל הפיקוד המחוזי.

מפקד תחנת פ”ת היוצא נצ”מ ברק מרדכי: “הרשו לי לספר לכם בשתי מילים מהי תחנת פ”ת בשבילי; משפחה לוחמת! השוטרים בתחנה יוצאי דופן. מקצוענים אמיתיים, שוטרים בכל רמ”ח איבריהם, הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה לשרת ולהגן. בשביל שוטרי פ”ת “הרעות” היא לא עוד שם של שיר אלא דרך חיים. אני עזבתי בתחושת סיפוק עצומה ואין לי ספק שהתחנה תמשיך להיות סמן ימני לתחנה מצטיינת ומובילה”.

מפקד תחנת פ”ת הנכנס סנ”צ יניב פינקל: “אני מקבל עליי היום, באחריות גדולה, בתחושת שליחות וביראת כבוד את הפיקוד על משטרת פ”ת. האתגרים בגזרה הם רבים: אוכלוסיות מגוונות, עורקי תנועה מרכזיים, אזורי תעשייה ומסחר, התפתחות וצמיחה אורבנית ובימי שגרה, גם עשרות אירועים תחת כיפת השמים, משחקי כדורגל ועוד. כל אלו מביאים עימם דרישה גוברת ומוצדקת לשירותי משטרה. מטרתינו המרכזית הייתה ועודנה להקנות ביטחון אישי ואיכות חיים לתושבים, לצד שירותי משטרה זמינים ונגישים ולכך נפעל ונחתור. שוטרינו פועלים ללא לאות בכדי לשמור על הציבור, גם במשימת בלימת נגיף הקורונה, תוך סיכון עצמי לטובת הציבור והכלל”.

מפקד מחוז מרכז, ניצב עמיחי אשד; “התכנסנו בהרכב חסר לטקס חילופי מפקדי תחנות, טקס שהתנהל בעבר הלא רחוק עם עשרות אורחים ובאווירת חג. עד שנלמד לחיות עם הקורונה, כנראה שנמשיך להיפגש בצמצום. אבל החיים נמשכים, כך גם חיי המחוז והמרחב. מעמד החלפת מפקדי תחנות במשטרת ישראל הוא אבן דרך בחייה של תחנה ובציר חייו של כל מפקד. ימיו של מפקד התחנה ארוכים ולילותיו קצרים. זר לא יבין את גודל המשימה ורוחב היריעה. למ”מ מפקד התחנה רפ”ק שי גז: הובלת את התחנה להישגים, נתת תחושה של בעל בית והוכחת שאתה מפקד אמיתי וקצין מעולה. למפקד התחנה היוצא נצ”מ ברק מדרכי: אי אפשר לשכוח את הקדנציה הארוכה והמשובחת שלך בעיר ויחד עם שי פיקדתם על מכונה משומנת, תחנה מצטיינת. למפקד התחנה הנכנס סנ”צ יניב פינקל: אתה יליד העיר, תושב המקום ואוהב את המקום הזה ואני משוכנע שתשמור על המותג הזה שנקרא משטרת פתח תקוה”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם