צילום: דוברות המשטרה

טקס החלפת פיקוד בתחנת המשטרה בפ”ת

אתמול (א' , 6.11.22) התקיים בפ"ת טקס החלפת מפקדי התחנה. הטקס התקיים במעמד מפקד המחוז - ניצב אבי ביטון, מפקד מרחב שרון - תנ"צ נתי גור ובמעמד חברי הספ"כ המחוזי והמרחבי. במהלך הטקס העביר מפקד התחנה היוצא - סנ"צ יניב פינקל את הפיקוד על התחנה למפקדת הנכנסת - סנ"צ רויטל קרקו.

תחנת המשטרה בפ”ת הינה התחנה השניה בגודלה במרחב וחולשת על העיר פ”ת בה קיימים 2 אזור תעשיה מהגדולים בארץ, אצטדיון כדורגל, מרכז רפואי בלינסון ועוד. כמו כן התחנה אחראית גם על יישובי המגזר הכפרי הסמוכים לה.

מפקד המחוז – ניצב אבי ביטון ציין בדבריו ” כי אנו מציינים היום את יום הזכרון לרצח יצחק רבין ז”ל. אחד הלקחים מהרצח הנורא הוא הצורך באיפוק על אף חילוקי הדעות בין הצדדים כאשר טובת המדינה קודמת לכל חשבון אישי. ומשטרת ישראל הינה גוף המחבר בין כולם ולמען כולם.

מעמד החלפת מפקד תחנה הוא אבן דרך בציון דרכה של תחנת משטרה. אלפי אזרחים נושאים עיניים לעבר המפקדת והיא בשבילם משטרת ישראל כולה. הליך מינוי מפקד תחנה הוא מורכב ומוקפד ואת רויטל עמדת בכבוד בהליך זה עד לקבלת המינוי המיוחל. העיר פ”ת גדלה בקצב מואץ והאתגרים העומדים בפתח מחייבים קשב של 24/7 כאשר התחנה עמדה בכבוד בכל האתגרים שעמדו בפיתחה.

בתחנה קיימת שדרת פיקוד רחבה של שוטרים וקצינים העושים מלאכתם במסירות ורגישות. אני מבקש לאחל לך יניב הצלחה בתפקידך החדש ומשוכנע כי תחזור למחוז בתפקיד בכיר יותר. ולך רויטל אני מאחל לך שתדעי לנווט את התחנה בלב פתוח ונפש חפצה על מנת להצליח בתפקידך. לכם השוטרים אני מבקש שתמשיכו לייצג את התחנה בכבוד ובמקצועיות כפי שעשיתם עד כה.

מפקד המרחב – תת ניצב נתי גור ציין “תחנת פ”ת היא אחת התחנות המרכזיות במרחב ובמחוז כולו. יניב, בדרכך המיוחדת והשקטה הצלחת להניע את כלל הסובבים אותך. מאחל לך שתמשיך להצליח בתפקידך החדש ולך רוויטל – בתחנה ממתינים לך קצינים ושוטרים המוכנים למלא כל משימה במסירות, נחישות ובעיקר רגישות. מאחל לך שתצליחי בדרכך החדשה כפי שהצלחת עד כה בתפקידייך הקודמים.

מפקד התחנה היוצא – סנ”צ יניב פינקל: “לפני שנתיים קיבלתי את הפיקוד על התחנה. במהלך שנתיים אלו התמודדנו עם אין ספור אירועים ותרחישים בהם עמדו השוטרים בהצלחה תוך סיכון חייהם לעיתים. לצד כל אלו העמקנו את הקשרים עם הקהילה מתוך אמונה כי התחנה היא אבן יסוד על מנת ליצור קהילה חזקה. כתושב העיר, אני גאה בשוטרי התחנה שהינם בעלי dna ייחודי של הצטיינות תוך גילוי יוזמה ונחישות לצד חמלה ורגישות באירועים השונים. אני גאה בכם”

מפקדת התחנה הנכנסת – סנ”צ רויטל קרקו: “אני מקבלת עלי את הפיקוד בהדרת כבוד. מתחייבת אני לפעול להצלחת התחנה בכל מאודי. הדנ”א של תחנה זו מורכב ממסירות ואחדות ואנו נמשיך להוביל את התחנה בדרך זו. בשמי ובשם השוטרים אני מבקשת להודות לך יניב, על התחנה שהשארת, היחסים המעולים בין השוטרים בתחנה ובין התחנה לגורמי חוץ והעיריה. מאמינה כי הצלחת התחנה תלויה בכל אחד ואחת ביחד ולחוד. אני מודה לפיקוד המרחב והממ”ז על האמון שניתן לי להובלת התחנה.

מפקדת התחנה הנכנסת סנ”צ רויטח קרקו בת 47, מתגוררת בנתניה ואם לילד. סנ”צ קרקו מילאה מגוון תפקידים במשטרה ביניהם בימ”ר מרכז, מרחב שרון, מפקדת תחנת המשטרה בגבעתיים ובתפקידה האחרון מדריכה בקורס פו”מ במשטרה.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם