צילום: עיריית פ"ת

טקס חלוקת ערכת תפילין לבר מצווה – לפרויקט העירוני

טקס חלוקת ערכת תפילין לנערי בני מצווה יוצאי העדה האתיופית מפתח תקווה במסגרת פרויקט בר מצווה עירוני.

טקס קבלת ערכות תפילין לבר מצווה – 40 נערים בני מצווה יוצאי העדה אתיופית קבלו ערכות תפילין בטקס שהתקיים לאחרונה ובו השתתפו כ- 130 נערים והוריהם, וזאת במעמד ראש העיר רמי גרינברג, רבנים, מורים ובני משפחה. הטקס הינו שיאו של מהלך ארוך טווח בו מחלקת זהות יהודית וקליטת יוצאי אתיופיה בניהולו של ישעיהו תמנו בשיתוף כולל אור וטובי המדריכים של הקרן למורשת הכותל מכינים את הילדים במשך כחצי שנה לקראת בר המצווה, וזאת בסיוע קבוצת מנהיגות חינוכית הפועלת במסגרת המחלקה.

הרב אריה יהודה אנגלמן ברך את הבאים וציין את היסודות שרכשו הנערים בתהליך חשוב זה. את ברכת המדריכים הביא הרב מתן חורש. החתנים התרגשו לקבל ערכת תפילין לבר מצווה.

אירוע זה הוא הכנה לקראת טקס הנחת תפילין בכותל וסיום הפרויקט שיתקיים בחודש תמוז בירושלים לנערים והוריהם.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את הנערים הנרגשים ואמר “בשעה טובה לכל הנערים! פרויקט בר המצווה הוא אחד הפרויקטים המרגשים שאנו מקיימים במהלכו לומדים הנערים לקראת טקס בר המצווה ועוברים הכשרה לימודית ומנטלית לקראת האירוע המרגש. אהבת התורה, אהבת המולדת והידוק הקשר עם מדינת ישראל וערכיה הם אבני היסוד של הפרויקט המבורך. עלו והצליחו!”.

את הערב המרגש הינחה ישעיהו תמנו מנהל המחלקה לזהות יהודית וקליטת יוצאי אתיופיה במינהל החינוך, אשר מוביל את הפרויקט, וציין בדבריו את הדרך המרגשת שעשו הנערים. עוד שיבח את העשייה הברוכה והמקצועית של כל הנוגעים בדבר.

0 0 votes
דרגו עכשיו את הכתבה
Subscribe
Notify of

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם

0
Would love your thoughts, please comment.x