(צילום: לשכת דובר עיריית פ"ת)

יום חילופי שלטון בעיריית פ”ת: ראובן טגניה החליף את ראש העיר רמי גרינברג ליום אחד

היום (ד') התקיים בעיריית פתח תקוה במסגרת אגף חברה, נוער וצעירים - יום חילופי שלטון - יום מיוחד בו "מתחלפים" חברי מועצת הנוער העירוני עם בכירים בעירייה וממלאים את תפקידם ליום שלם.

החל משעות הבוקר 45 מחברי מועצת הנוער העירונית התלוו ל-30 בעלי תפקידים בכירים בעירייה (מנהלי אגפים וחברי מועצת העיר), ויחד איתם השתתפו בישיבות ובדיונים, קיבלו החלטות ולמדו על המבנה האירגוני של העירייה ועל חשיבות התפקידים השונים והשפעתם על עיצובה ופיתוחה של העיר.

מטרתו של יום זה היא לא רק למען הכרת התפקידים השונים והאנשים שעומדים מאחוריהם אלא גם למען קידום שיתופי פעולה עתידיים בין חברי מועצת הנוער לנציגי העירייה ופיתוח מנהיגות בקרב בני הנוער.

ראובן טגניה יו”ר מועצת הנוער העירונית התלווה לראש העיר רמי גרינברג והחליף אותו בניהול ישיבות והתלווה במהלך היום לראש העיר בכל פעילותיו. ראובן התלווה לראש העיר משעות הבוקר והשתתף בכל הדיונים והישיבות ואף הביע דעתו.

אופיר ליבוביץ מזכ”ל מועצת הנוער התלווה למנכ”ל העירייה יניב בניטה והיה שותף לדיונים ולסדר היום העמוס של המנכ”ל. רפי דהן המשנה לרה”ע וראש אגף הנוער אירח ליום את עופר אסולין, דור שניידר יו”ר הוועדה האתית המשפטית ואורטל נשיא יו”ר נוער וקהילה התלוו לסגן רה”ע צדוק בן משה וגיא אליהו מנהל אגף הנוער אירח ליום את נגה חדד.

ליהיא ממן ותומר יצחק סגני יו”ר המועצה העירונית התלוו למ”מ רה”ע וראש מינהל החינוך רון כץ וסיפרו לרון ואנשי משרדו – מה בני הנוער מצפים ממערכת החינוך וכיצד לדעתם על המערכת החינוכית להתאים עצמה למאה  ה-21. שיר נמני דוברת מועצת הנוער התלוותה לדובר העירייה חזי חקאק ולצוות הלשכה והתרשמה מהעבודה במחלקות השונות והייתה שותפה לדיונים על פרסום האירועים הקרובים .

עוד התלוו יתר חברי מועצת הנוער העירונית לבעלי התפקידים בעיר, דובר העירייה, מנהלי אגפי התרבות, הספורט, הנוער, החינוך, הקליטה, מינהלת אזורי התעשייה ועוד.

רמי גרינברג “כמי שהיה נער פעיל וחבר מועצת התלמידים אני מודע לחשיבות של יום חילופי השלטון והמשמעות שלו עבור התלמידים. היום הינו יום מלא פעילויות ופגישות בו חברי מועצת הנוער נחשפים לעשייה הסיזיפית והיומיומית של בעלי התפקידים, שותפים לדיונים ולקבלת ההחלטות המשפיעות למעשה בפועל על חיי התושבים. היום התלווה אלי ראובן יו”ר מועצת התלמידים בחור נבון ומוכשר, ואני צופה לו עתיד מזהיר בעשייה למען הציבור”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם